Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Trek’n Eat

Produkty Trek’n Eat – żywność liofilizowana, która jest dobrze znana wśród podróżników, wspinaczy, żeglarzy i wszystkich osób, które potrzebują pożywnego posiłku z dala o cywilizacji. Oferuje bowiem niezawodne rozwiązanie w takiej sytuacji, jakim są dania liofilizowane. To niezwykle praktyczny sposób uzyskania jedzenia łatwego w przenoszeniu oraz szybkiego do przygotowania. Proces liofilizacji pozwala usunąć z żywności większość wody, przez co staje się lżejsza, zajmuje mniej miejsca, a do tego wydłuża się jej okres przydatności do spożycia bez stosowania konserwantów.

Wyświetl:
Kategoria
Cena
    od do
Twój wybór: Usuń wszystkie

Dania liofilizowane Trek’n Eat to pełnowartościowe posiłki

Produkowana w Niemczech żywność liofilizowana Trek’n Eat to gwarancja wysokiej jakości składników i maksymalnej staranności podczas przygotowywania poszczególnych potraw. W liofilizatach tej marki nie są stosowane konserwanty, dzięki czemu jedzenie jest zdrowsze. Posiłki liofilizowane doskonale sprawdzają się w czasie dalekich wypraw, pozwalając ułożyć zróżnicowane menu bez potrzeby przewożenia ze sobą dużej liczy składników. Marka oferuje podział na kilka posiłków, które zaspokoją głód przez cały dzień aktywności. W ofercie znajdują się więc śniadania liofilizowane, dania obiadowe, a także desery. Duży wybór smaków z poszczególnych kategorii sprawia, że każda aktywna osoba wybierze żywność odpowiednią do swoich potrzeb.

Trek’n Eat – żywność liofilizowana to łatwość przygotowania

Liofilizaty pozwalają na błyskawiczne przygotowanie pełnowartościowego posiłku. W większości przypadków wystarczy tylko odpowiednia ilość wrzątku i chwila cierpliwości, aby cieszyć się pożywnym daniem. Dzięki temu, że żywność liofilizowana zachowuje większość wartości odżywczych oraz walorów smakowych, przyrządzone posiłki są smaczne i jednocześnie pozwalają szybko uzupełnić braki energetyczne. Trek’n Eat – posiłki liofilizowane są pakowane w praktyczne opakowania. Niewielka objętość poszczególnych posiłków sprawia, że nawet podczas przygotowywania żywności na wielotygodniowy trekking, jedzenie zmieści się w niewielkiej objętości i nie zajmie całego plecaka. Zapewniając duży wybór liofilizatów Trek’n Eat sklep 8a.pl umożliwia łatwe przygotowanie menu wyprawowego do każdej górskiej aktywności. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na weekend pod namiotem, czy na wielodniowy trekking, żywność liofilizowana doskonale zaspokoi Twój apetyt.

Sprawdź dania liofilizowane innych producentów!

LyoFood dania liofilizowane Travellunch żywność liofilizowana MX3 Aventure jedzenie liofilizowane