top

Trek'n Eat

Trek'n Eat to żywność liofilizowana, która jest dobrze znana wśród podróżników, wspinaczy, żeglarzy i wszystkich osób, które potrzebują pożywnego posiłku. Dania liofilizowane Trek'n Eat znajdziesz w sklepie 8a.pl.
14
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 14

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 14

na stronę

Dania liofilizowane Trek’n Eat to pełnowartościowe posiłki

Produkowana w Niemczech żywność liofilizowana Trek’n Eat to gwarancja wysokiej jakości składników i maksymalnej staranności podczas przygotowywania poszczególnych potraw. W liofilizatach tej marki nie są stosowane konserwanty, dzięki czemu jedzenie jest zdrowsze. Posiłki liofilizowane doskonale sprawdzają się w czasie dalekich wypraw, pozwalając ułożyć zróżnicowane menu bez potrzeby przewożenia ze sobą dużej liczy składników. Marka oferuje podział na kilka posiłków, które zaspokoją głód przez cały dzień aktywności. W ofercie znajdują się więc śniadania liofilizowane, dania obiadowe, a także desery. Duży wybór smaków z poszczególnych kategorii sprawia, że każda aktywna osoba wybierze żywność odpowiednią do swoich potrzeb.

Trek’n Eat – żywność liofilizowana to łatwość przygotowania

Liofilizaty pozwalają na błyskawiczne przygotowanie pełnowartościowego posiłku. W większości przypadków wystarczy tylko odpowiednia ilość wrzątku i chwila cierpliwości, aby cieszyć się pożywnym daniem. Dzięki temu, że żywność liofilizowana zachowuje większość wartości odżywczych oraz walorów smakowych, przyrządzone posiłki są smaczne i jednocześnie pozwalają szybko uzupełnić braki energetyczne. Trek’n Eat – posiłki liofilizowane są pakowane w praktyczne opakowania. Niewielka objętość poszczególnych posiłków sprawia, że nawet podczas przygotowywania żywności na wielotygodniowy trekking, jedzenie zmieści się w niewielkiej objętości i nie zajmie całego plecaka. Zapewniając duży wybór liofilizatów Trek’n Eat sklep 8a.pl umożliwia łatwe przygotowanie menu wyprawowego do każdej górskiej aktywności. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na weekend pod namiotem, czy na wielodniowy trekking, żywność liofilizowana doskonale zaspokoi Twój apetyt.

Trek'n Eat – popularne kategorie

Liofilizaty Trek'n Eat