Trailowe buty Merrell Trail Glove 5 - castlerock

373,99 zł 439,99 zł
15% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 7,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł
Tabela rozmiarów
Rzeczywiste pomiary pobrane przez pracowników sklepu 8a.pl
Rozmiar EU 41 41,5 43 43,5 44 44,5 45 46 46,5 48
Całkowita długość wkładki (cm)* 25,5 26 26,5 27 27,5 28 28,5 29 29,5 30,5
Na stope max (cm) 25 25,5 26 26,5 27 27,5 28 28,5 29 30
Jak mierzyć buty?

Wyciągnij wkładki z już posiadanych butów i porównaj z rzeczywistymi wymiarami tego moduleu pobranymi przez nas. Następnie zmierz długość stopy i sprawdź, który rozmiar sugerujemy.

Wkładki mierzymy metrem krawieckim. Zwróć uwagę na okolice pięty. Jesli wkładka jest tam płaska to metrówkę ściśle przykładamy do powierzchni (A1). Kiedy tył jest mocno profilowany (wygięty ku górze) to długość mierzymy niejako "w powietrzu" (A2).

Teraz załóż odpowiednią skarpetę.Postaw stopę na podłodze i piętę dosuń do ściany. Koniecznie mocno obciąż stopę (nie siedź!) i rozprostuj wszystkie palce. Zaznacz najdalej wysuniętu punkt (B), a następnie zmierz tak określoną długość.

Mamy nadzieję, że powyższe informacje będą pomocna a wybór jak najbardziej trafiony. Pamiętaj, że pomimo wspólnych starań, aby pomiary były precyzyjne mogą zdarzyć się kilkuprocentowe rozbieźności wynikające z metody pomiaru, ułożenia produktu .tp. Dane traktuj orientacyjnie i jako podstawę do oceny "przeskoków" pomiędzy kolejnymi rozmiarami.

Trailowe buty Merrell Trail Glove 5 są przystosowane do minimalistycznych treningów biegowych. Ich konstrukcja pozwala na właściwe dopasowanie do stóp, umożliwiając lepsze wyczucie ich pracy. Zwrócono także uwagę na podeszwę. Jest ona na tyle płaska, aby umożliwia lepsze wyuczcie gruntu. Cechuje ją również dobrą przyczepność.

Model korzysta ze specjalnego wzmocnienia w okolicy pięty. Podnosi ono stabilność stopy podczas pokonywania zakrętów. Projektanci zwrócili również uwagę, aby obuwie nie blokowało cyrkulacji powietrza. Wykonanie z stateczki zapewnia lepszą wentylację stopy.

Buty trailowe Merrell Trail Glove 5 to model cechujący się niską wagą. Ma cholewkę wykonaną z siateczki oraz tworzywa TPU. Całość zapewnia więc optymalną wentylację, a także jest mniej podatna na uszkodzenia w tych miejscach, które są najbardziej na nie narażone. Z racji swojego przeznaczenia, obuwie aktywnie odprowadza wilgoć powstającą w okolicy skóry podczas intensywnego wysiłku. Kieruje ją do zewnętrznej warstwy cholewki, dzięki czemu klimat przy stopie na dłużnej pozostaje przyjemne suchy. Dodatkowo buty zostały stworzone w oparciu o specjalną konstrukcję Barefoot 2. Pozwala ona na odpowiednie ich dopasowanie do stóp, pozwalając na lepsze wyczucie sposobu ich stawiania. Jest to bardzo ważne, kiedy podejmujesz się biegania minimalistycznego, aby móc uniknąć występowania kontuzji.

Buty trailowe Merrell Trail Glove 5 oferują wygodę stopom, co wynika między innymi z wykorzystania zintegrowanej wkładki. Wzmocnienie w okolicy pięty Hyperlock™ ma z kolei zapewniać stabilność, kiedy dynamicznie pokonujesz zakręty. Dba, aby nie doszło do jej niekontrolowanego przesunięcia w bucie. Dużą wagę projektanci przywiązali także do podeszwy. W jej roli wykorzystano Vibram® TC5+, która jest stosunkowo płaska, a jednocześnie przyczepna. Dzięki temu zapewnia dobre wyczucie gruntu, po którym się przemieszczasz oraz pozwala na pewniejsze stawianie korków. Sprzyja to efektywnemu zmierzaniu do celu. Podeszwa korzysta także ze specjalnego wzmocnienia TrailProtect™. Sprawia, że wygodniej pokonujesz nierówny odcinek trasy, a przy tym wspiera usuwanie zabrudzeń. Buty korzystają również z technologii M-Select™ Fresh, dzięki której powstawanie nieprzyjemnego zapachu wewnątrz modelu zostaje spowolnione.

Buty trailowe Merrell Trail Glove 5 to model, który pozwoli na odpowiednie wyczucie pracy stóp oraz gruntu podczas minimalistycznego biegu.

Merrell Trail Glove 5 najważniejsze cechy:

  • Cholewka wykonana z przewiewnej siateczki dla lepszej cyrkulacji powietrza;
  • Cholewka wzmocniona tworzywem TPU;
  • Technologia M-Select™ Fresh spowalnia namnażanie się bakterii i ogranicza powstawanie nieprzyjemnych zapachów;
  • Zbudowane w konstrukcji Barefoot 2, która zapewnia możliwość wyczucia pracy stopy;
  • Klasyczny system wiązań dla dobrego dopasowania butów do kobiecej stopy;
  • Wbudowana wkładka dla zapewnienia wygody;
  • Anatomiczny krój buta zwiększa wygodę w trakcie uprawiania sportu;
  • Wsparcie pięty wykonane w technologii Hyperlock™;
  • Wzmocnienie TrailProtect™ pozwalające na usuwanie zabrudzenia z podeszwy;
  • Podeszwa Vibram® TC5+ zapewnia odpowiednią przyczepność na różnym typie podłoża, wykorzystując wypustki bieżnika tylko w newralgicznych miejscach.
M-Select™ Fresh – technologia mająca na celu ograniczenie nieprzyjemnych zapachów powstających w czasie dłuższego użytkowania butów. Wykorzystuje naturalne mikroorganizmy, które zmniejszają ilość bakterii odpowiedzialnych za powstawanie nieprzyjemnych zapachów.
Vibram® – rozpoznawana na całym świecie marka, dostarczająca najwyższej jakości podeszwy do butów. Podeszwy Vibram® zdobyły popularność, dzięki niespotykanej wysokiej trwałości oraz przyczepności w różnorodnym terenie.
Specyfikacja techniczna:
Drop 0 mm
Amortyzacja Minimalistyczna
Podłoże Mieszane
Przeznaczenie Startowe
Cholewka siateczka, tworzywo TPU
Membrana ---
Podeszwa Vibram® TC5+
Podszewka siateczka
Śródpodeszwa ---
Wzmocniony przód V

Trailowe buty Merrell Trail Glove 5 - castlerock - opinie klientów

0.0
0 opinie