Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

 • - 12 % Nowość Trailowe buty Merrell Bare Access Flex 2 E-Mesh - surf the web
 • - 12 % Nowość Trailowe buty Merrell Bare Access Flex 2 E-Mesh - surf the web
 • - 12 % Nowość Trailowe buty Merrell Bare Access Flex 2 E-Mesh - surf the web
 • - 12 % Nowość Trailowe buty Merrell Bare Access Flex 2 E-Mesh - surf the web
 • - 12 % Nowość Trailowe buty Merrell Bare Access Flex 2 E-Mesh - surf the web
 • - 12 % Nowość Trailowe buty Merrell Bare Access Flex 2 E-Mesh - surf the web

Trailowe buty Merrell Bare Access Flex 2 E-Mesh - surf the web

 • 439,00 386,32 439,00 386,32 439,00 386,32 439,00 386,32 439,00 386,32 439,00 386,32 439,00 386,32 439,00 386,32 439,00 386,32 439,00 386,32
 • Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.

  Koszt dostawy już od 0,00

  Szczegóły

 • Wybrana opcja jest teraz niedostępna.

  Powiadom mnie, natychmiast gdy się pojawi!

  Twój rozmiar:

  Twój adres e-mail:

  Pełna treść zgody

Szczegółowe informacje o kosztach dostawy

Trailowe buty Merrell Bare Access Flex 2 E-Mesh to model dedykowany osobom, które chcą przejść z klasycznego biegania na minimalistyczne. Całość jest pozbawiona dropu, aby przyzwyczajać stopy do nowego stylu przemieszczania się, jednak oferuje amortyzację, tak aby nie doszło do kontuzji podczas nauki innego sposobu wykonywania kroków.

Chcesz cieszyć się przyjemnym klimatem w okolicy stopy także podczas dynamicznego przemieszczania się? Załóż trailowe buty Merrell Bare Access Flex 2 E-Mesh i w drogę! Ich cholewka wykonana została z siateczki o specjalnej konstrukcji, która dba o cyrkulację powietrza, dzięki czemu możesz doświadczać większego komfortu podczas stawiania kolejnych kroków w drodze do założonego celu.

Trailowe buty Merrell Bare Access Flex 2 E-Mesh posiadają cholewkę wykonaną w konstrukcji siateczki z dodatkowymi punktami wentylacyjnymi. Taka perforacja umożliwia łatwą wymianę powietrza, co z kolei przekłada się na możliwość cieszenia się przyjemniejszym klimatem w okolicy stopy. Ryzyko wstąpienia dokuczliwego uczucia przegrzania zostaje więc oddalone. Całość zbudowana została również w specjalnej konstrukcji Barefoot 2, umożliwiającej odpowiednie dopasowanie się cholewki do stopy. Dzięki temu łatwiej wyczujesz jej pracę, co podczas minimalistycznego biegania jest szczególnie istotne. O stabilność dbają natomiast klasyczne wiązania, a wolniejsze przyjmowania zapachów to zasługa technologii M-Select™ Fresh. Redukuje ona rozmnażanie się bakterii, które prowadzą do jego powstania.

Buty trailowe Merrell Bare Access Flex 2 E-Mesh zapewniają również amortyzację, która jest istotnym aspektem podczas zmiany stylu biegania. Nagły jej brak stopy odczułyby bowiem dotkliwie. W modelu tym za redukcję drgań powstających w trakcie biegu odpowiada pianka EVA w śródpodeszwie. Chroni stawy przed negatywnym wpływem regularnego uderzania od podłoże, lepiej zabezpieczając przed kontuzjami. O zredukowanie ryzyka urazów zadba również specjalne wzmocnienie w obszarze pięty wykonane z tworzywa TPU. Hyperlock™ zapewnia jej stabilność w trakcie dynamicznego pokonywania zakrętu, kiedy najłatwiej o straceniec kontroli nad sposobem stawiania stopy. Co bardzo ważne podczas nauki nowych nawyków biegowych, buty zapewniają dobre wyczucie podłoża. Wynika to z dropu, który wynosi 0 mm oraz zastosowania podeszwy Vibram® TC5+ o specjalnej budowie. Element ten tylko w newralgicznych miejscach posiada wypustki bieżnika, a ponadto całość jest stosunkowo cienka. Stopa ma więc dobry kontakt z terenem, po którym się przemieszczasz.

Buty trailowe Merrell Bare Access Flex 2 E-Mesh to model o konstrukcji, która sprawdzi się podczas zmiany stylu biegania.

Merrell Bare Access Flex 2 E-Mesh najważniejsze cechy:

 • Cholewka z siateczki na wierzchu dbająca o wentylację;
 • Technologia M-Select™ Fresh spowalnia namnażanie się bakterii i ogranicza powstawanie nieprzyjemnych zapachów;
 • Zbudowane w konstrukcji Barefoot 2, która zapewnia możliwość wyczucia pracy stopy;
 • Klasyczny system wiązań dla dobrego dopasowania butów;
 • Wbudowana wkładka dla zapewnienia wygody;
 • Anatomiczny krój buta zwiększa wygodę w trakcie uprawiania sportu;
 • Wsparcie pięty wykonane w technologii Hyperlock™;
 • Śródpodeszwa wykorzystująca piankę EVA zapewnia amortyzację;
 • Podeszwa Vibram® TC5+ zapewnia odpowiednią przyczepność na różnym typie podłoża, wykorzystując wypustki bieżnika tylko w newralgicznych miejscach.
M-Select™ Fresh – technologia mająca na celu ograniczenie nieprzyjemnych zapachów powstających w czasie dłuższego użytkowania butów. Wykorzystuje naturalne mikroorganizmy, które zmniejszają ilość bakterii odpowiedzialnych za powstawanie nieprzyjemnych zapachów.
Vibram® – rozpoznawana na całym świecie marka, dostarczająca najwyższej jakości podeszwy do butów. Podeszwy Vibram® zdobyły popularność, dzięki niespotykanej wysokiej trwałości oraz przyczepności w różnorodnym terenie.
Drop: 0 mm
Głebokość bieżnika: ok. 2 mm
Amortyzacja: Minimalistyczna
Podłoże: Mieszane
Przeznaczenie: Startowe
Cholewka: Siateczka
Membrana: ---
Podeszwa: Vibram® TC5+
Podszewka: ---
Śródpodeszwa: EVA
Wzmocniony przód: V

Masz pytania odnośnie produktu?

Zapytaj o produkt

Opinii: 0 Dodaj opinię

Polecamy do kompletu

Produkty podobne