Trailowe buty Merrell Bare Access Flex 2 E-Mesh - surf the web

285,35 zł 439,00 zł
35% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 7,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł
Tabela rozmiarów
Rzeczywiste pomiary pobrane przez pracowników sklepu 8a.pl
Rozmiar EU 41 41,5 42 43 43,5 44 44,5 45 46 46,5 48
Całkowita długość (cm)* 26 26,6 27,2 27,5 28 28,5 28,8 29,0 29,6 29,9 30,7
Na stopę max (cm) 25,1 25,7 26,3 26,6 27,1 27,6 27,9 28,1 28,7 29 29,8
Jak mierzyć buty?

Wyciągnij wkładki z już posiadanych butów i porównaj z rzeczywistymi wymiarami tego moduleu pobranymi przez nas. Następnie zmierz długość stopy i sprawdź, który rozmiar sugerujemy.

Wkładki mierzymy metrem krawieckim. Zwróć uwagę na okolice pięty. Jesli wkładka jest tam płaska to metrówkę ściśle przykładamy do powierzchni (A1). Kiedy tył jest mocno profilowany (wygięty ku górze) to długość mierzymy niejako "w powietrzu" (A2).

Teraz załóż odpowiednią skarpetę.Postaw stopę na podłodze i piętę dosuń do ściany. Koniecznie mocno obciąż stopę (nie siedź!) i rozprostuj wszystkie palce. Zaznacz najdalej wysuniętu punkt (B), a następnie zmierz tak określoną długość.

Mamy nadzieję, że powyższe informacje będą pomocna a wybór jak najbardziej trafiony. Pamiętaj, że pomimo wspólnych starań, aby pomiary były precyzyjne mogą zdarzyć się kilkuprocentowe rozbieźności wynikające z metody pomiaru, ułożenia produktu .tp. Dane traktuj orientacyjnie i jako podstawę do oceny "przeskoków" pomiędzy kolejnymi rozmiarami.

Trailowe buty Merrell Bare Access Flex 2 E-Mesh to model dedykowany osobom, które chcą przejść z klasycznego biegania na minimalistyczne. Całość jest pozbawiona dropu, aby przyzwyczajać stopy do nowego stylu przemieszczania się, jednak oferuje amortyzację, tak aby nie doszło do kontuzji podczas nauki innego sposobu wykonywania kroków.

Chcesz cieszyć się przyjemnym klimatem w okolicy stopy także podczas dynamicznego przemieszczania się? Załóż trailowe buty Merrell Bare Access Flex 2 E-Mesh i w drogę! Ich cholewka wykonana została z siateczki o specjalnej konstrukcji, która dba o cyrkulację powietrza, dzięki czemu możesz doświadczać większego komfortu podczas stawiania kolejnych kroków w drodze do założonego celu.

Trailowe buty Merrell Bare Access Flex 2 E-Mesh posiadają cholewkę wykonaną w konstrukcji siateczki z dodatkowymi punktami wentylacyjnymi. Taka perforacja umożliwia łatwą wymianę powietrza, co z kolei przekłada się na możliwość cieszenia się przyjemniejszym klimatem w okolicy stopy. Ryzyko wstąpienia dokuczliwego uczucia przegrzania zostaje więc oddalone. Całość zbudowana została również w specjalnej konstrukcji Barefoot 2, umożliwiającej odpowiednie dopasowanie się cholewki do stopy. Dzięki temu łatwiej wyczujesz jej pracę, co podczas minimalistycznego biegania jest szczególnie istotne. O stabilność dbają natomiast klasyczne wiązania, a wolniejsze przyjmowania zapachów to zasługa technologii M-Select™ Fresh. Redukuje ona rozmnażanie się bakterii, które prowadzą do jego powstania.

Buty trailowe Merrell Bare Access Flex 2 E-Mesh zapewniają również amortyzację, która jest istotnym aspektem podczas zmiany stylu biegania. Nagły jej brak stopy odczułyby bowiem dotkliwie. W modelu tym za redukcję drgań powstających w trakcie biegu odpowiada pianka EVA w śródpodeszwie. Chroni stawy przed negatywnym wpływem regularnego uderzania od podłoże, lepiej zabezpieczając przed kontuzjami. O zredukowanie ryzyka urazów zadba również specjalne wzmocnienie w obszarze pięty wykonane z tworzywa TPU. Hyperlock™ zapewnia jej stabilność w trakcie dynamicznego pokonywania zakrętu, kiedy najłatwiej o straceniec kontroli nad sposobem stawiania stopy. Co bardzo ważne podczas nauki nowych nawyków biegowych, buty zapewniają dobre wyczucie podłoża. Wynika to z dropu, który wynosi 0 mm oraz zastosowania podeszwy Vibram® TC5+ o specjalnej budowie. Element ten tylko w newralgicznych miejscach posiada wypustki bieżnika, a ponadto całość jest stosunkowo cienka. Stopa ma więc dobry kontakt z terenem, po którym się przemieszczasz.

Buty trailowe Merrell Bare Access Flex 2 E-Mesh to model o konstrukcji, która sprawdzi się podczas zmiany stylu biegania.

Merrell Bare Access Flex 2 E-Mesh najważniejsze cechy:
  • Cholewka z siateczki na wierzchu dbająca o wentylację;
  • Technologia M-Select™ Fresh spowalnia namnażanie się bakterii i ogranicza powstawanie nieprzyjemnych zapachów;
  • Zbudowane w konstrukcji Barefoot 2, która zapewnia możliwość wyczucia pracy stopy;
  • Klasyczny system wiązań dla dobrego dopasowania butów;
  • Wbudowana wkładka dla zapewnienia wygody;
  • Anatomiczny krój buta zwiększa wygodę w trakcie uprawiania sportu;
  • Wsparcie pięty wykonane w technologii Hyperlock™;
  • Śródpodeszwa wykorzystująca piankę EVA zapewnia amortyzację;
  • Podeszwa Vibram® TC5+ zapewnia odpowiednią przyczepność na różnym typie podłoża, wykorzystując wypustki bieżnika tylko w newralgicznych miejscach.

M-Select™ Fresh – technologia mająca na celu ograniczenie nieprzyjemnych zapachów powstających w czasie dłuższego użytkowania butów. Wykorzystuje naturalne mikroorganizmy, które zmniejszają ilość bakterii odpowiedzialnych za powstawanie nieprzyjemnych zapachów.
Vibram® – rozpoznawana na całym świecie marka, dostarczająca najwyższej jakości podeszwy do butów. Podeszwy Vibram® zdobyły popularność, dzięki niespotykanej wysokiej trwałości oraz przyczepności w różnorodnym terenie.
Specyfikacja techniczna:
Drop 0 mm
Głebokość bieżnika ok. 2 mm
Amortyzacja Minimalistyczna
Podłoże Mieszane
Przeznaczenie Startowe
Cholewka Siateczka
Membrana ---
Podeszwa Vibram® TC5+
Podszewka ---
Śródpodeszwa EVA
Wzmocniony przód V

Trailowe buty Merrell Bare Access Flex 2 E-Mesh - surf the web - opinie klientów

0.0
0 opinie