Trailowe buty Merrell Bare Access Flex 2 - black/black

259,35 zł 399,00 zł
35% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 150 zł 5,99 zł - nie dotyczy -
> 150 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł
Tabela rozmiarów
Rzeczywiste pomiary pobrane przez pracowników sklepu 8a.pl
Rozmiar EU 41 41,5 42 43 43,5 44 44,5 45 46 46,5 48
Całkowita długość (cm)* 26 26,6 27,2 27,5 28 28,5 28,8 29,0 29,6 29,9 30,7
Na stopę max (cm) 25,1 25,7 26,3 26,6 27,1 27,6 27,9 28,1 28,7 29 29,8
Jak mierzyć buty?

Wyciągnij wkładki z już posiadanych butów i porównaj z rzeczywistymi wymiarami tego moduleu pobranymi przez nas. Następnie zmierz długość stopy i sprawdź, który rozmiar sugerujemy.

Wkładki mierzymy metrem krawieckim. Zwróć uwagę na okolice pięty. Jesli wkładka jest tam płaska to metrówkę ściśle przykładamy do powierzchni (A1). Kiedy tył jest mocno profilowany (wygięty ku górze) to długość mierzymy niejako "w powietrzu" (A2).

Teraz załóż odpowiednią skarpetę.Postaw stopę na podłodze i piętę dosuń do ściany. Koniecznie mocno obciąż stopę (nie siedź!) i rozprostuj wszystkie palce. Zaznacz najdalej wysuniętu punkt (B), a następnie zmierz tak określoną długość.

Mamy nadzieję, że powyższe informacje będą pomocna a wybór jak najbardziej trafiony. Pamiętaj, że pomimo wspólnych starań, aby pomiary były precyzyjne mogą zdarzyć się kilkuprocentowe rozbieźności wynikające z metody pomiaru, ułożenia produktu .tp. Dane traktuj orientacyjnie i jako podstawę do oceny "przeskoków" pomiędzy kolejnymi rozmiarami.

Trailowe buty Merrell Bare Access Flex 2 są modelem, który doskonale sprawdzi się włożony do dynamicznego pokonywania rozmaitych tras. Zapewni właściwą wentylację i pozwoli na komfortowe przemierzanie nawet bardziej zróżnicowanego podłoża. Dzięki wyjątkowej konstrukcji Barefoot 2 Twoje stopy będą odpowiednio stabilizowane.

Projektanci marki Merrell w tej propozycji zdecydowali się wykorzystać klasyczne wiązanie umożliwiające dokonanie szybkiej regulacji, w celu osiągnięcia jak najlepszego przylegania i komfortu. W połączeniu w funkcjonalnym fasonem przekłada się to na lepsze właściwości użytkowe całości.

Buty trailowe Merrell Bare Access Flex 2 doskonale sprawdzą się w obszarze zapewnienia odpowiedniej wentylacji, co jest zasługą wykonania cholewki z siateczki. Pozwala ona na swobodny dostęp świeżego powietrza w okolice skóry, dbając o przyjemny klimat wokół niej, który świetnie podniesie komfort podczas dynamicznego przemieszczania się. Całość umożliwia również odpowiednie wyczucie pracy stopy. Wynika to z konstrukcji Barefoot 2, dzięki której but właściwie ją otacza. Klasyczne wiązania zapewniają z kolei odpowiednie do niej dopasowanie, tak aby oferować stabilność oraz pozwolić Ci na przemyślane stawianie kolejnych kroków w drodze do celu. Zadbano również o to, aby model nie przyjmował szybko nieprzyjemnego zapachu, który może pojawiać się w trakcie intensywnego wysiłku. Zastosowano w nim technologię M-Select™ Fresh, redukującą ilość bakterii, które są jego przyczyną.

Buty trailowe Merrell Bare Access Flex 2 zapewniają również amortyzację, która jest istotnym aspektem podczas zmiany stylu biegania. Nagły jej brak stopy odczułyby bowiem dotkliwie. W modelu tym za redukcję drgań powstających w trakcie biegu odpowiada pianka EVA w śródpodeszwie, która chroni stawy przed ich negatywnym wpływem, lepiej zabezpieczając przed kontuzjami. O zredukowanie ryzyka urazów zadba również specjalne wzmocnienie w obszarze pięty wykonane z tworzywa TPU. Hyperlock™ zapewnia jej stabilność w trakcie dynamicznego pokonywania zakrętu, kiedy najłatwiej o stracenie kontroli nad sposobem stawiania stopy. Co bardzo ważne podczas nauki nowych nawyków biegowych, buty zapewniają dobre wyczucie podłoża. Wynika to z dropu, który wynosi 0 mm oraz zastosowania podeszwy Vibram® TC5+ o specjalnej budowie. Element ten tylko w newralgicznych miejscach posiada wypustki bieżnika, a ponadto całość jest stosunkowo cienka. Stopa ma więc dobry kontakt z terenem, po którym się przemieszczasz.

Buty trailowe Merrell Bare Access Flex 2 będą świetnym wyborem, kiedy szukasz modelu przejściowego, podczas gdy zmieniasz styl biegu.

Merrell Bare Access Flex 2 najważniejsze cechy:
  • Cholewka wykonana z przewiewnej siateczki dla lepszej cyrkulacji powietrza;
  • Technologia M-Select™ Fresh spowalnia namnażanie się bakterii i ogranicza powstawanie nieprzyjemnych zapachów;
  • Zbudowane w konstrukcji Barefoot 2, która zapewnia możliwość wyczucia pracy stopy;
  • Klasyczny system wiązań dla dobrego dopasowania butów;
  • Wbudowana wkładka dla zapewnienia wygody;
  • Anatomiczny krój buta zwiększa wygodę w trakcie uprawiania sportu;
  • Wsparcie pięty wykonane w technologii Hyperlock™;
  • Śródpodeszwa wykorzystująca piankę EVA zapewnia amortyzację;
  • Podeszwa Vibram® TC5+ zapewnia odpowiednią przyczepność na różnym typie podłoża, wykorzystując wypustki bieżnika tylko w newralgicznych miejscach.
M-Select™ Fresh – technologia mająca na celu ograniczenie nieprzyjemnych zapachów powstających w czasie dłuższego użytkowania butów. Wykorzystuje naturalne mikroorganizmy, które zmniejszają ilość bakterii odpowiedzialnych za powstawanie nieprzyjemnych zapachów.
Vibram® – rozpoznawana na całym świecie marka, dostarczająca najwyższej jakości podeszwy do butów. Podeszwy Vibram® zdobyły popularność, dzięki niespotykanej wysokiej trwałości oraz przyczepności w różnorodnym terenie.
Specyfikacja techniczna:
Drop 0 mm
Głebokość bieżnika ok. 2 mm
Podłoże Mieszane
Przeznaczenie Startowe
Cholewka Siateczka
Podeszwa Vibram® TC5+
Wzmocniony przód V

Trailowe buty Merrell Bare Access Flex 2 - black/black - opinie klientów

0.0
0 opinie