top

Torby bikepacking

Torby bikepacking pozwolą na podróżowanie rowerem z lekkim bagażem. Zapewniamy torby do bikepackingu na kierownicę, ramę oraz podsiodłowe, dzięki czemu transport całego ekwipunku będzie prosty i wygodny. W ofercie modele renomowanych marek, w tym polskie torby bikepackingowe!
Filtry (1)
Filtry
Kupuj przez
  1. Producent
    Thule
Zobacz jako Siatka Lista

1 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

1 Produkty

na stronę
Wyczyść

Torby bikepacking to doskonała alternatywa dla ciężki sakw

Obecnie w każdej gałęzi turystyki pojawia się nurt promujący minimalistyczne podróżowanie, a więc przemieszczanie się z jak najmniejszym bagażem. Trend ten nie ominął również turystyki rowerowej, w której coraz większą popularność zdobywa właśnie bikepacking. Miłośnicy takiego stylu podróżowania porzucają ciężkie i nieporęczne sakwy montowane tradycyjnie do bagażników, a zamiast nich wykorzystują lekkie i kompaktowe torby do bikepackingu. Takie rozwiązanie otwiera też zupełnie nowe możliwości przed właścicielami rowerów, które do tej pory nie były wykorzystywane do turystyki. Bikepacking można uprawiać na rowerze gravelowym, szosowym czy MTB. Kompaktowe modele pozwalają na przytroczenie bagażu, zachowując jednocześnie wysoką zwinność i manewrowość roweru, dzięki czemu jeszcze łatwiej możemy zjechać z asfaltowych dróg.

Czym charakteryzują się torby do bikepackingu

Torby bikepackingowe nie wymagają posiadania bagażnika. Zazwyczaj są mocowane bezpośrednio do roweru paskami z rzepami i klamrami lub za pomocą specjalnych systemów mocowań. Podstawą jest zawsze duża torba podsiodłowa bikepacking, która może pomieścić nawet kilkanaście litrów bagażu. Pasy kompresyjne pozwalają dobrze ją ustabilizować nawet wtedy, kiedy nie jest zapakowana w 100%. Sporą część ekwipunku pomieści też torba bikepacking na kierownicę. Inne modele są mocowane bezpośrednio do ramy, a także do widelca. Cały zestaw takich toreb może pomieścić zdumiewająco dużo ekwipunku, a jednocześnie nie zaburza znacząco równowagi roweru, dzięki czemu poruszanie się nim nie nastręcza żadnych trudności. Torby bikepacking są produkowane tylko z wysokiej jakości materiałów, które doskonale sprawdzają się w czasie intensywnego użytkowania. Wiele marek oferuje wodoodporne modele, które skutecznie zabezpieczą bagaż przed przemoknięciem.

Sprawdź torby bikepacking renomowanych producentów online!

Zapewniamy szeroki wybór toreb do bikepackingu dla wszystkich miłośników turystyki rowerowej na lekko. W naszej ofercie znajdują się zarówno modele światowych marek, takich jak Ortlieb czy Topeak, jak i polskie torby bikepacking Jack Pack. Każdy z tych producentów to prawdziwy specjalista w dziedzinie produkcji tego typu sprzętu, dzięki czemu poszczególne modele posiadają przemyślaną konstrukcję, a użyte materiały są wysokiej jakości. Przywiązywanie wagi do szczegółów jest niezwykle istotne w tej formie turystyki, dlatego warto zdecydować się na profesjonalnie przygotowane torby do bikepackingu, które zapewnią nie tylko wytrzymałość, ale przed wszystkim wysoki komfort użytkowania podczas każdego wyjazdu.