top

Torba podróżna Deuter Aviant Duffel Pro 40 - corn/turmeric

426,39 zł 519,99 zł
-18%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Torba podróżna Deuter Aviant Duffel Pro 40 sprawdzi się podczas lotu samolotem, gdy chcesz w bezpieczny sposób przetransportować swój bagaż. Ten model ma wymiary bagażu podręcznego, więc możesz go zabrać ze sobą na pokład samolotu.

Torba marki Deuter korzysta z technologii NFC, która zwiększa szanse odnalezienia bagażu po jego zgubieniu. Jest to możliwe za sprawą specjalnej płytki wewnątrz, która po przyłożeniu telefonu obsługującego to rozwiązanie wyświetli informacje podane przez właściciela.

Torba podróżna Deuter Aviant Duffel Pro 40 to model, który możesz przenosić zarówno jak klasyczny plecak, jak i w rękach. Jest to możliwe dzięki wyściełanym pasom z możliwością regulacji ich długości lub też połączenia w jeden uchwyt. Szelki w tej torbie możesz schować do środka. Model został wykonany z wytrzymałego materiału poliestrowego o gęstości 600 denierów, powlekanego TPU, zapewniającego właściwości hydrofobowe.

Torba podróżna Deuter Aviant Duffel Pro 40 ma pojemną komorę główną zabezpieczoną za pomocą zamka. Dodatkowo możesz zablokować zamek kłódką (dostępna osobno). W środku komory znajdują się dwie kieszenie. Model ma również pasy kompresyjne wewnątrz. Na zewnątrz na dłuższym z boków znajduje się kieszeń na drobiazgi, dwie kolejne umiejscowiono na krótszych bokach. Produkt ma po bokach uchwyty do przenoszenia. Ten model ma wymiary bagażu podręcznego akceptowanego w większości linii lotniczych.

Torba Deuter Aviant Duffel Pro 40 – najważniejsze cechy:

 • Model można przenosić w rękach lub na plecach;
 • Wyściełane pasy z możliwością regulacji ich długości, a także ich złączenia elementem z rzepem;
 • Torba wykonana z poliestru powlekanego TPU zapewniającego właściwości hydrofobowe;
 • Komora główna zabezpieczoną zamkiem;
 • Możliwość zabezpieczenia zamka za pomocą kłódki (dostępna osobno);
 • Dwie kieszenie wewnątrz komory;
 • Pasy kompresyjne w środku;
 • Boczne kieszenie na zamek;
 • Kieszeń na dłuższym boku;
 • Uchwyty do przenoszenia modelu w ręce;
 • Model wolny od szkodliwych związków PFC;
 • Produkt posiada certyfikat Fair Wear;
 • Model ma certyfikat bluesign®;
 • Tobra wykonana częściowo z materiałów z recyklingu;
 • Model korzysta z technologii NFC;
 • Torba ma wymiary bagażu podręcznego;
Tak
Deuter x Technologia NFC (Near Field Communication)
NFC to skrót od Near Field Communication i odnosi się to do bezpiecznego standardu w technologii RFID specjalizującej się w krótkich odległościach. Technologia NFC bywa używana do różnych metod płatności, takich jak karty EC, karty kredytowe lub usługi, takie jak Apple Pay i Google Play, albo też, na przykład podczas podłączania słuchawek radiowych (obok technologii Bluetooth). W przypadku wybranych produktów Deuter stosuje się cienkie, samoprzylepne chipy, które są całkowicie pasywne, a więc nie przechowują ani nie przekazują niczego. Są natomiast połączone z informacją (adresem URL). Gdy tylko urządzenie końcowe, takie jak smartfon, wyśle ​​sygnał NFC i znajdzie się wystarczająco blisko chipa (mowa o mniej niż 20 cm), będzie on odzwierciedlać zapisane informacje jako „echo”. NFS jest obecnie kompatybilny ze wszystkimi smartfonami z systemem Android (również tabletami) w wersji OS 4.0 lub nowszej. Z Apple kompatybilne są urządzenia zaczynające się od iPhone'a 7. Kilka urządzeń może już odczytywać NFC bez konieczności korzystania z innej aplikacji, o ile jest ona aktywna. Zwłaszcza nieco starsze urządzenia wymagają zwykle dodatkowej aplikacji. Cała seria Deuter AViANT jest wyposażona w praktyczną technologię NFC. Wszystkie modele mają wbudowany mały chip ukryty pod naszytym logo NFC. Można go skanować za pomocą większości popularnych smartfonów i wówczas prowadzi do strony internetowej, gdzie oferuje takie funkcje jak sprawdzanie autentyczności produktu, opcję ponownego przeglądnięcia informacji o nim, a także możliwość zarejestrowania produktu pod swoim nazwiskiem. Jeśli zgubisz bagaż na lotnisku lub w podróży, osoba, która go znajdzie, może zeskanować chip, aby znaleźć dane kontaktowe. Pamiętaj, że żadne dane nie są zapisywane bezpośrednio na chipie. W ten sposób obcy nie będą mogli niczego odczytać - wszystkie przechowywane dane (informacje kontaktowe i inne zarejestrowane produkty) są przechowywane w zewnętrznej bazie danych i zarządzane przez firmę Deuter. Te dane również nie zostaną przekazane później. Zawsze też możesz usunąć tę rejestrację dla danego produktu, korzystając z łącza w potwierdzeniu rejestracji albo przez email.
Specyfikacja techniczna:
Symbol produktu 3521022
Oryginalna nazwa koloru corn/turmeric
Kolor Żółty
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Deuter Travel
Seria producenta Deuter AviANT
Przeznaczenie Podróże / Do samolotu
Pojemność bazowa 40 l
Waga ok. 1200 g
Materiał Poliester 600D z pokryciem PU
Wymiary ok. 22 x 52 x 35 cm
Deuter x Technologia NFC (Near Field Communication) Tak

Deuter Aviant Duffel Pro 40 - opinie klientów

0.0
0 opinie