top

Thermowave

Thermowave to marka produkująca wysokiej klasy odzież outdoorową i sportową. Słynie przede wszystkim z bielizny merino zapewniającej wyjątkowe właściwości użytkowe, jednak w jej ofercie znajdują się również modele wykonane z włókien syntetycznych czy bawełny. Odzież Thermowave doskonale spisze się w czasie wyjazdów, treningów i na zawodach.
Zobacz jako Siatka Lista

17 Produkty

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

17 Produkty

na stronę
Wyczyść

Wizja marki Thermowave

Dysponując ponad 90 latami doświadczenia w projektowaniu i produkcji bielizny, marka Thermowave posiada najlepsze kompetencje do zmierzenia się z wyzwaniami stawianymi zarówno przed dzisiejszymi miłośnikami outdooru, jak i profesjonalnymi sportowcami wymagającymi najwyższej klasy odzieży. Marka szczyci się zachowaniem pełnego procesu produkcji na terenie Unii Europejskiej – od projektu do powstania kompletnego produktu. W ten sposób powstaje wysokiej jakości odzież o wyjątkowych cechach użytkowych – wysokiej trwałości i niezrównanym komforcie użytkowania. To znaczy taka, która pozwoli docierać jeszcze dalej i podejmować zupełnie nowe wyzwania.

Odzież Thermowave ma inspirować do działania i zachęcać do korzystania z uroków outdooru. Stąd też tak szeroki wybór modeli do różnych aktywności – jazdy na rowerze, snowboardzie, nartach, biegania po górach czy wspinaczki. Marka cały czas się rozwija i przełamuje kolejne granice. Projektanci dbają o to, aby ubrania nie tylko spełniały wymagania stawiane im przez użytkowników, ale nawet znacząco je przewyższały. Muszą one bowiem cały czas nadążać za potrzebami najbardziej ambitnych miłośników gór. Marka Thermowave przykłada też bardzo dużą wagę do zrównoważonego rozwoju. Osoby tworzące firmę doskonale wiedzą, jak ważne jest zachowanie środowiska naturalnego dla przyszłych pokoleń. Działania trzeba podejmować jednak już dziś. Wysokie standardy dotyczące nowych technologii oraz samego procesu produkcji pozwalają zredukować negatywny wpływ na środowisko do minimum.

Odzież merino Thermowave

Największą część kolekcji tego producenta stanowią ubrania wykonane z wełny merynosów. Co sprawia, że są one tak chętnie wybierane zamiast modeli z włókien syntetycznych czy bawełny? Po pierwsze bielizna merino Thermowave zapewnia świetną termoregulację. Oznacza to, że chroni organizm zarówno przed wychłodzeniem, kiedy jest zimno, jak i przed przegrzaniem, kiedy jest gorąco. Naturalne włókna wełny merino gwarantują też wysoką oddychalność. Para wodna może się przez nie swobodnie przedostawać do kolejnych warstw ubrań lub na zewnątrz. Oznacza to bardziej komfortowe warunki w pobliżu skóry. Wełna merynosów posiada też naturalne właściwości antybakteryjne, co przekłada się na to, że ubrania dłużej pozostają świeże. To niezastąpiona cecha podczas dłuższych wypraw, kiedy musimy znacznie ograniczyć ilość zabieranej ze sobą odzieży. Ubrania Thermowave posiadają też świetnie dopasowany do sylwetki krój. Gwarantuje on komfort i swobodę ruchów niezależnie do tego, jaką aktywność podejmujemy.

Wybierając bieliznę merino Thermowave nie musimy się też obawiać nieprzyjemnego swędzenia. Włókna wełny merynosów są bardzo wysokiej jakości i posiadają zupełnie inną strukturę niż tradycyjna wełna. Przez to ubrania merino są bardzo przyjemne w dotyku. Dodatkowo naturalne włókna w znacznym stopniu chronią przed szkodliwym promieniowaniem UV. Co bardzo ważne w dzisiejszych czasach, wełna merino jest w pełni ekologicznym surowcem naturalnego pochodzenia. Co roku owce zapewniają nowe włókna. Poza tym odzież wykonana z tego materiału jest biodegradowalna, co w znacznym stopniu rozwiązuje problem przepełnionych wysypisk śmieci czy mikroplastiku.

Ubrania Thermowave – sklep 8a.pl zapewnia szeroki wybór modeli

Wśród ubrań oferowanych przez tego producenta znajdują się się zarówno bluzy, koszulki, getry jak i bielizna merino. Ofertę uzupełniają dodatki takie jak czapki czy skarpety. Damska i męska odzież świetnie sprawdza się w czasie wyjazdów outdoorowych oraz podczas podejmowania wielu różnych aktywności sportowych. Wśród produktów Thermowave znajdują się modele przygotowane dla pasjonatów wędrówek, biegania, jazdy na rowerze, sportów zimowych i wielu innych. Ciepła bielizna merino doskonale sprawdzi się w czasie zimowych mrozów. Cienkie modele, zapewnią skuteczniejszą wentylację oraz szybsze odprowadzanie wilgoci w okresie letnim. Niezależnie od tego jaką aktywność planujesz, w ofercie Thermowave z pewnością znajdziesz odpowiednie ubrania.