top

Seria The North Face Summit Series

Kolekcja The North Face Summit Series pomaga Ci osiągnąć zamierzone, ambitne cele górskie. Tylko tyle i aż tyle. Używa najnowszych technologii, stanowi kumulację wszystkich uwag i sugestii najlepszego team'u The North Face. Przemyślana, trwała, nieprzypadkowa, inna.
117
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 117

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-54 z 117

na stronę

The North Face Summit Series - dla naprawdę ambitnych!

Każdy ma w sobie chęć odkrywania, ale nie każdy przystępuje do działania. Zawzięci i prawdziwie ambitni wierzą, że najprawdziwszą wersję nas poznajemy daleko poza granicą strefy komfortu. To ich misja - przełamać się, przezwyciężyć ograniczenia - działając, idąc skutecznie na szczyt. Zlani potem, walczący o każdy oddech, zdzierający skórę, tracący krew, a wciąż nie będący nawet w połowie drogi. Walczący do końca, odrzucający myśli by tak po prostu się poddać.

Kurtki i spodnie Summit Series - dla górskich profesjonalistów

Kolekcja Summit Series to legenda górskiego sprzętu najwyższej jakości tworzona od roku 2000. Piętnaście lat od wprowadzenia na rynek pierwszych produktów, stworzona została niejako na nowo, kolejny raz podnosząc poprzeczkę i wyznaczając nowe trendy. Dedykowany zespół projektantów, technologów i sportowców (m.in. Conrad Anker, Renan Ozturk i David Goettler) ponad rok poświęcił na stworzenie kompletnej grupy produktów, która w 2015 roku powróciła do korzeni konceptu „najlepsze dla najlepszych„. Od tego momentu każda następna kolekcja jest wyczekiwana przez środowisko górskie z zapartym tchem. Kolejne modele odzieży tej wyjątkowej serii charakteryzują się kilkoma cechami, które zdecydowanie wyróżniają je spośród konkurencji. Są to między innymi: - najwyższy poziom funkcjonalności, - minimalistyczna forma, bez zbędnych dodatków, - pełne dopasowanie do wymagań profesjonalistów, przedkładających cechy użytkowe i jakość nad wygląd i modę.

Topowa kolekcja TNF

W skład kolekcji The North Face Summit Series wchodzą produkty, które doskonale sprawdzają się w wielu dziedzinach działalności górskiej. Najważniejszą z nich jest na pewno techniczna wspinaczka alpejska. To właśnie w trakcie jej uprawiania trzeba być przygotowanym na nagłe zmiany pogody, a także dysponować ubiorem, który będzie oferował pełną swobodę ruchów nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach. W linii odzieży The North Face Summit Series Advanced Mountain Kit znajdują się najbardziej zaawansowane modele optymalnie sprawdzające się w himalaizmie, oferując optymalne warunki zarówno podczas zdobywania najwyższych szczytów. Najbardziej wymagające testy kolekcja ta przechodzi w trakcie wspinaczki wysokogórskiej, gdzie wystawiona jest na ekstremalne warunki pogodowe.

Sklep 8a.pl - Summit Series Specialist

Od ponad 10 lat należymy do prestiżowej grupy sklepów Summit Series Specialist. Jakie korzyści dla Ciebie wynikają z tego tytułu ? Masz dostęp do najwyższej jakości, oryginalnego sprzętu turystycznego, sygnowanego logiem amerykańskiego koncernu The North Face, z najbardziej zaawansowanej pod względem technologicznym serii Summit. Certyfikat The North Face Summit Series Authorized Dealer to najlepsza i pełna gwarancja autentyczności produktów wychodzących spod szyldu TNF wraz ze wszelkimi powiązanymi z tym korzyściami. Jak zostaliśmy certyfikowanym dilerem The North Face Summit Series? W zgodzie z regulaminem The North Face Summit Series Authorized Dealers certyfikowanymi dilerami serii mogą zostać te sklepy, które posiadają w swojej ofercie bogaty asortyment sprzętu, obuwia oraz szeroko rozumianej garderoby przeznaczonej dla osób czynnie uprawiających wspinaczkę. Oferta sprzedażowa zawierająca towary oparte o najwyższej klasy rozwiązania, jak również profesjonalna obsługa mają na celu zagwarantować jak najbardziej elastyczne możliwości wyboru sprzętu ekspedycyjnego dla wymagającego i znającego swoje możliwości klienta. W czasie ewaluacji kompetencji wybranego sklepu oceniane są między innymi doświadczenie samej firmy, oraz osób odpowiedzialnych za bezpośrednie kontakty i obsługę klienta w aspekcie ogółu działań w branży turystyczno-wspinaczkowej. Niezwykle istotne są również informacje określające, czy dany podmiot zdoła zapewnić ciągłość swojej oferty w charakterze wyspecjalizowanego dilera oraz odpowiedzialne wypełnianie obowiązków związanych z fachowym doradztwem czy pomocą w doborze sprzętu marki The North Face w różnych sytuacjach. Nie musimy dodawać, że certyfikat The North Face Summit Series Authorized Dealer to najlepsza i pełna gwarancja autentyczności produktów wychodzących spod szyldu TNF wraz ze wszelkimi powiązanymi z tym beneficjami.