The North Face Kurtki na narty

Jeśli poszukujesz komfortu w zimowych warunkach to koniecznie musisz sprawdzić kompleksowe rozwiązania, które oferuje marka The North Face.

43
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 43

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 43

na stronę

The North Face kurtki na narty to funkcjonalna odzież wierzchnia

Jeśli poszukujesz komfortu w zimowych warunkach, to koniecznie musisz sprawdzić kompleksowe rozwiązania, które oferuje znana i popularna wśród miłośników aktywności marka The North Face. Projektanci brandu wiedzą, czego potrzeba entuzjastom działań na stokach i od lat opracowują praktyczne kurtki narciarskie, spodnie i wiele innych elementów wyposażenia dla wszystkich miłośników nart. Z nimi zjazdy zarówno po przygotowanych trasach, jak i dzikich stokach będą wygodne. Dobrze dobrana odzież narciarska oferuje maksymalną swobodę ruchów i komfort termiczny od rana do wieczora, umożliwiając jazdę w każdych warunkach pogodowych.

The North Face – kurtki na narty dla użytkowników o różnych potrzebach

Kurtki na narty The North Face przygotowuje mając na uwadze wszystkie potrzeby narciarzy. Wersje z membraną osłonią przed wiatrem i śniegiem w czasie załamania pogody. Modele z syntetyczną lub puchową ociepliną zadbają o pełen komfort termiczny, niezależnie od tego, na jakim poziomie zatrzyma się słupek rtęci na termometrze. W zależności od Twoich upodobań i warunków, jakie panują w miejscu, do którego się wybierasz, możesz wybrać najodpowiedniejszy wariant. Spójrz też na kurtki 3 w 1, które dają swobodę zestawiania poszczególnych warstw i umożliwiają przygotowanie na różne temperatury i na odmienną aurę. Możesz założyć warstwę, która mocno nie ogrzewa, jeśli decydujesz się na wyprawę skiturową. Do tej formy aktywności polecane są modele cieńsze.

The North Face kurtki na narty do różnego rodzaju narciarskich aktywności

Podział na kilka kolekcji pozwala dobrać odzież narciarską idealnie dopasowaną do potrzeb każdego miłośnika i miłośniczki białego szaleństwa. The North Face kurtki narciarskie idealnie sprawdzające się na stoku umieścił w kolekcji All-Mountain, która zapewnia największą wszechstronność. Miłośnicy jazdy poza trasami z pewnością wybiorą model z serii Freeride. Dla profesjonalistów przygotowano odzież Steep Series, najbardziej zaawansowaną spośród tych oferowanych przez amerykańskiego producenta. Wyposażone w znaczek tej serii modele The North Face to kurtki narciarskie, które gwarantują odpowiednie parametry dla narciarzy mierzących się z najbardziej stromymi i trudnymi stokami. Eksploracja zaśnieżonych górskich stoków na dwóch deskach to prawdziwa przyjemność.

The North Face kurtki na narty, spodnie narciarskie i wiele więcej

O to, aby w czasie rozmaitych aktywności w górach było użytkownikom ciepło, sucho i komfortowo zadba odpowiednio dobrana odzież The North Face – kurtki na narty, spodnie narciarskie, czapki i wiele innych. Z szerokiego asortymentu producenta możesz wybrać ubrania, które stworzą kompletny zestaw doskonale ze sobą współpracujących warstw odzieży. Sprawdź, co oferuje sklep internetowy 8a.pl i nie pozwól się zaskoczyć zimowymi warunkami. Sięgając po produkty znanej amerykańskiej marki nie tylko zwiększysz komfort działań, ale i dodasz sobie szyku. Tak rękawiczki, jak i bluzy czy szaliki i kurtki zasługują bowiem na uwagę nie tylko przez wzgląd na parametry techniczne, ale również efektowność wizualną.

The North Face kurtki na narty świetnie pasują do:

Czapek The North Face Spodni na narty The North Face Rękawiczek The North Face Bluz The North Face Butów The North Face