top

Termosy Salewa

Termosy Salewa z pewnością przypadną do gustu wszystkim wymagającym użytkownikom. Doskonale łączą w sobie nowoczesny design z wysokimi właściwościami izolacyjnymi. Świetnie sprawdzą się nie tylko w górach.
Filtry (1)
Filtry
Kupuj przez
  1. Kolor
    szary
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.
Wyczyść

Termosy Salewa — doskonała jakość wykonania

Marka Salewa to producent odzieży i sprzętu outdoorowego znany na całym świecie z najlepszej jakości wykonania. Dopracowane w najdrobniejszym detalu konstrukcje świetnie sprawdzają się w górach. Termosy Salewa będą idealnym uzupełnieniem twojego sprzętu. Dzięki nim napijesz się zimnej wody w upalny dzień, czy gorącej herbaty po zimowym ataku szczytowym. Termos Salewa to jednak nie tylko praktyczny, ale również proekologiczny wybór, modele marki nadają się bowiem do recyklingu i nie zawierają szkodliwych związków BPA ani aluminium!

Nowoczesna konstrukcja o doskonałych właściwościach

Termosy Salewa to modele, które powstają z wyłącznie najwyższej jakości materiałów. Stal nierdzewna 18/8 nie tylko sprawi, że twój nowy produkt będzie odporny na korozję. Jej właściwości zabezpieczają wnętrze termosu przed zapamiętywaniem smaków i zapachów. Nie musisz więc przejmować się osadami po kawie, czy herbacie, wystarczy ciepła woda i odrobina detergentu, aby termos był jak nowy. Zewnętrzny korek posłuży jako dodatkowy kubek, co pozwoli na wygodne spożywanie napojów. Wewnątrz znajdziemy jeszcze jedno zabezpieczenie. Korek wewnętrzny wystarczy kliknąć, aby zwolnić blokadę i swobodnie nalać zawartość termosu do kubka. Takie rozwiązanie sprawia, że termosy Salewa są niezwykle szczelne, a my możemy bezpiecznie przenosić je we wnętrzu naszego plecaka. Modele dostępne są w różnych pojemnościach, dzięki czemu bez problemu wybierzemy produkt idealnie dopasowany do naszych górskich planów i osobistych preferencji.

Kup termos Salewa w ofercie sklepu internetowego 8a.pl

W ofercie naszego sklepu internetowego 8a.pl znajdziecie szeroki wybór produktów tej cenionej w świecie outdooru marki. Od kijów trekkingowych Salewa po zaawansowane i proekologiczne termosy. Każdy z nich będzie wykonany jedynie z najlepszej jakości materiałów. To właśnie dlatego termosy Salewa są niezwykle wytrzymałe i świetnie sprawdzą się podczas wielu turystycznych sezonów. Konstrukcja wolna od szkodliwych związków zdolna do recyklingu będzie doskonałym wyborem dla osób, które chcą dbać o środowisko naturalne.