top

Termos Salewa Thermo Lite 0,75 l - navy

152,99 zł 179,99 zł
15% taniej
Przepraszamy. Produkt chwilowo niedostępny.
Koszt dostawy już od 7,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 7,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Termos Salewa Thermo Lite 0,75 l to niezwykle funkcjonalny model, wykonany z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Podwójne ścianki sprawią, że pożądana temperatura zawartości zostanie utrzymana jeszcze dłużej.

Korzyści posiadania termosu nie trzeba wyjaśniać, ale warto wybierać te konstrukcje, które zapewniają długą izolację, by przechowywany w nich płyn pozostał gorący. Konstrukcja modeli marki Salewa pozwala zawsze rozgrzać organizm kawą lub herbatą, a także przenosić wrzątek w celu zalania liofilizatów podczas wędrówki szlakiem.

Termos Salewa Thermo Lite 0,75 l sprawdzi się w czasie terenowych aktywności. Niewiele jest rzeczy, które na szlaku dodają sił skuteczniej niż ciepła herbata i lepiej od niej ogrzewają, kiedy temperatura zacznie się obniżać. W cieplejsze dni natomiast dobrze jest ochłodzić się zimnym napojem – zapewniającym ukojenie, kiedy żar leje się z nieba. Firma Salewa zdaje się doskonale zdawać z tego sprawę, proponując termos Thermo Lite, cechujący się niską wagą, bardzo przemyślaną konstrukcją i funkcjonalnym systemem dystrybucji płynnej zawartości za pomocą automatycznego korka. Wszystko to zamknięto w konstrukcji wykonanej z materiałów całkowicie wolnych od szkodliwego BPA.

Wysokogatunkowa stal nierdzewna, z jakiej został wykonany termos Thermo Lite, odznacza się świetnymi właściwościami termicznymi – utrzymując temperaturę cieczy na pożądanym poziomie nawet w czasie długich wędrówek, co dodatkowo wspomaga podwójna konstrukcja ścianek. Pod nakrętką znajduje się automatyczny korek, który otwierany jest jednym naciśnięciem i pozwala na sprawne rozlanie płynu, bez konieczności odkręcania termosu. Niska waga sprawi, że możesz mieć go ze sobą w trakcie każdej wędrówki i cieszyć się gorącymi lub zimnymi napojami w każdym zakątku świata. Gumowe wykończenie dna zwiększa stabilność, a zewnętrzna faktura materiału poprawia pewność chwytu i zapobiega wyślizgnięciom.

Termos Salewa Thermo Lite 0,75 l to niezwykle funkcjonalny termos, który stanie się nieodłączną częścią łatwiejszych wędrówek górskimi szlakami czy bardziej zaawansowanych trekkingów. Dzięki niemu zawsze będzie można pokrzepić się ulubionym napojem – dodając sobie sił przed dalszą wędrówki.

Salewa Thermo Lite 0,75 l najważniejsze cechy:

  • Termos wykonany z wysokogatunkowej stali nierdzewnej;
  • Podwójna konstrukcja ścianek;
  • Dno pokryte gumą dla uzyskania lepszej przyczepności;
  • Niezwykle funkcjonalny korek;
  • Materiały wolne od szkodliwego bisfenolu A (BPA);

Termos produkowany jest w wersjach 0,75 l oraz 1 l.

Specyfikacja techniczna:
Kolor Czarny
Płeć Unisex
Waga ok. 467 g
Pojemność 0,75 l
Wymiary ok. 31 x ø 7,5 cm

Termos Salewa Thermo Lite 0,75 l - navy - opinie klientów

0.0
0 opinie