Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Techniczna koszulka Salomon Cosmic Crew S/S Tee - poseidon

Już od 118,30 zł Cena regularna 169,00 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,90 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,90 zł 11,90 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,90 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 10,90 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,90 zł 13,90 zł
> 450 zł 0 zł! 18,90 zł
Tabela rozmiarów
Rzeczywiste pomiary pobrane przez pracowników sklepu 8a.pl
Rozmiar S M L XL
Obwód klatki piersiowej (cm) 92 101 104 113
Długość całkowita (cm) 69 70 71 75
Obwód u dołu (cm) 92 100 105 113

Techniczna koszulka Salomon Cosmic Crew S/S Tee to model, który zadba o Twój komfort podczas górskich wędrówek. Wynika to z zastosowania w modelu zaawansowanych technologii, jak na przykład 37,5™. Dzięki niej temperatura ciała jest odpowiednio regulowana, co podczas wysiłku jest ważnym aspektem.

Bez odpowiedniego kroju koszulki, Twoje ruchy nie będą tak płynne jak powinny. O właściwą konstrukcję zadbali projektanci technicznej koszulki Salomon Cosmic Crew S/S Tee. Dzięki temu będzie ona wygodnie leżała na sylwetce, umożliwiając Ci komfortowe poruszanie rękami, tak aby marsz z kijkami był jak najbardziej efektywny.

T-shirt Salomon Cosmic Crew S/S Tee przeznaczony został do warunków treningowych, a zarazem z powodzeniem wykorzystany zostanie podczas efektywnej wędrówki górskimi traktami. Posiada właściwości, których nie mogłoby zabraknąć wtedy, kiedy znacznie się męczymy i nasze ciało zaczyna produkować wilgoć. Na pomoc w owej sytuacji przychodzi technologia AdvancedSkin ActiveDry, pozwalająca na zadowalające odprowadzanie wilgoci na zewnątrz odzieży i jej szybkie odparowanie.

O komfortowy klimat pod odzieżą dba także system o nazwie 37,5™. Słusznie kojarzony z optymalną temperaturą ciała, jaka powinna być zachowana podczas aktywności, system włókien chroni biegacza zarówno przed przegrzaniem, jak i wychłodzeniem organizmu. Zawarte w tkaninie aktywne cząsteczki efektywnie wykorzystują energię cieplną produkowaną przez ciało do regulacji temperatury w przestrzeni dzielącej skórę od tkaniny. Dzięki tym zaletom możemy czuć się komfortowo zarówno wtedy, gdy biegamy, jeździmy na rowerze czy maszerujemy z plecakiem po górskim szlaku.

Posiadający okrągły otwór na głowę model przygotowany został specjalnie z myślą o górskich aktywnościach. Elastyczny materiał współgra z ciałem, podążając za każdym ruchem i dostarczając pożądanej w trakcie treningu swobody. Współczesna stylistyka sprawi, że biegając w koszulce nadążysz za trendami w modzie.

Salomon Cosmic Crew S/S Tee najważniejsze cechy:
  • Wygodny krój;
  • Komfortowe dopasowanie do ciała;
  • Sportowe przeznaczenie;
  • Skuteczne odprowadzanie wilgoci;
  • Właściwości szybkoschnące, gwarantowane przez technologię AdvancedSkin ActiveDry;
  • Kontrola temperatury ciała dzięki funkcji 37,5™;
  • Rozciągliwość materiału;
  • Okrągły otwór na głowę.

Użyte materiały: 100% poliester

Salomon AdvancedSkin ActiveDry – to grupa materiałów stosowana w odzieży technicznej i sportowej przeznaczonej do intensywnej aktywności fizycznej. Charakteryzuje się doskonałym odciąganiem wilgoci z powierzchni skóry i przekazywaniem jej do dalszych warstw materiału, gdzie może szybko wyparować. Odzież z technologią Salomon AdvancedSkin ActiveDry pozwala łatwiej utrzymać w pobliżu skóry komfortowy klimat nawet w czasie dużego wysiłku.
37,5™ - opatentowana technologia, która opiera swoje działanie na aktywnych, osadzonych w tkaninie cząsteczkach, zwiększających powierzchnię włókien o 800%. Aktywne cząsteczki stanowią siłę napędową procesu odprowadzania wilgoci i ciepła na zewnątrz tkaniny. Reagują one natychmiastowo na powstałą na skutek wysiłku energię cieplną, wykorzystując ją do niezwykle szybkiej przemiany wilgoci w parę wodną. W ten sposób proces wysychania materiału zachodzi w wyjątkowo krótkim czasie.
Techniczna koszulka Salomon Cosmic Crew S/S Tee - poseidon - opinie klientów
0.0
0 opinie