Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Taśmy, pętle

Taśmy, pętle do wspinaczki to niezbędny element sprzętu. Warto mieć je ze sobą pokonując zarówno sportowe jak i tradowe drogi.
3
produkty
 1. Kolor zielony
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
 1. -10%
  Ocun Pętla O-sling PAD 16 - 240cm - green
  Ocun Pętla O-sling PAD 16 - 240cm - green
  Cena promocyjna 40,50 zł Cena regularna 45,00 zł
 2. -10%
  Taśma Ocun Zoom Quickdraw PA 15/22 12 cm - green
  Taśma Ocun Zoom Quickdraw PA 15/22 12 cm - green
  Cena promocyjna 16,20 zł Cena regularna 18,00 zł
 3. -10%
  Pętla Ocun O-Sling PA 20 Tubular 80 cm - green
  Pętla Ocun O-Sling PA 20 Tubular 80 cm - green
  Cena promocyjna 23,40 zł Cena regularna 26,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę

Taśmy, pętle do wspinaczki – duża różnorodność

Taśmy i pętle posiadają wiele zastosowań. Pętle są najczęściej wykonywane z poliamidu lub dyneemy. Ten pierwszy materiał charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością, ten drugi doskonale łączy wytrzymałość i bardzo niską wagę. Pętle o zróżnicowanych długościach znacznie ułatwią wykonywanie wielu czynności na ścianie. W naszej ofercie znajdują się również taśmy rurowe, cechujące się bardzo dużą wytrzymałością na przetarcie i rozrywanie. Doskonale nadają się do formowania pętli o różnym zastosowaniu. Dużą popularnością cieszą się taśmy do ekspresów, które można połączyć z ulubionymi karabinkami. Pozwala to stworzyć zestaw marzeń, odpowiednio dopasowany do wymagań wspinaczki sportowej lub górskiej. Z oferty wyróżniają się charakterystyczne pętle typu daisy chain, umożliwiające szybkie przepięcie karabinka oraz łatwą zmianę długości pętli. Szczególnie często wykorzystywane są również wykonane z taśmy lonże stanowiskowe o różnych długościach.

Pętle wspinaczkowe

Taśmy, pętle to sprzęt, który powinien w odpowiedniej ilości znaleźć się na wyposażeniu każdego wspinacza. W sklepie 8a.pl oferujemy ich pełny wybór, pozwalający optymalnie dobrać sprzęt na każdą drogę i do każdego rodzaju wspinaczki. Niezależnie od tego czy wspinasz się się na krótkich drogach w skałach, czy pokonujesz wielowyciągowe drogi – pętle i taśmy wspinaczkowe to niezbędny dodatek do ekwipunku.

Pozostałe akcesoria wspinaczkowe:

Uprzęże wspinaczkowe Repsznury Przyrządy do asekuracji Kaski do wspinaczki Akcesoria wspinaczkowe