top

Taśmy, pętle

Taśmy, pętle do wspinaczki to niezbędny element sprzętu. Warto mieć je ze sobą pokonując zarówno sportowe jak i tradowe drogi.
Filtry (1)
Filtry
Kupuj przez
 1. Kolor
  różowy
Zobacz jako Siatka Lista

3 Produkty

 1. -17%
  Pętla wspinaczkowa Climbing Technology Cipe 80 cm - orange/white
  Pętla wspinaczkowa Climbing Technology Cipe 80 cm - orange/white
  w tym VAT 129,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 134,99 zł (-3%)
  Rekomendowana cena producenta 156,99 zł (-17%)
 2. -20%
  Taśma Climbing Technology Extender DY 12 cm - black/cyclamen
  Taśma Climbing Technology Extender DY 12 cm - black/cyclamen
  w tym VAT 15,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 14,99 zł (+7%)
  Rekomendowana cena producenta 19,99 zł (-20%)
 3. -18%
  Pętla Beal Dynaloop 150cm
  Pętla Beal Dynaloop 150cm
  w tym VAT 71,99 zł
  Najniższa cena w okresie 30 dni przed obniżką 66,99 zł (+8%)
  Rekomendowana cena producenta 87,99 zł (-18%)
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

3 Produkty

Wyczyść

Taśmy, pętle do wspinaczki – duża różnorodność

Taśmy i pętle posiadają wiele zastosowań. Pętle są najczęściej wykonywane z poliamidu lub dyneemy. Ten pierwszy materiał charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością, ten drugi doskonale łączy wytrzymałość i bardzo niską wagę. Pętle o zróżnicowanych długościach znacznie ułatwią wykonywanie wielu czynności na ścianie. W naszej ofercie znajdują się również taśmy rurowe, cechujące się bardzo dużą wytrzymałością na przetarcie i rozrywanie. Doskonale nadają się do formowania pętli o różnym zastosowaniu. Dużą popularnością cieszą się taśmy do ekspresów, które można połączyć z ulubionymi karabinkami. Pozwala to stworzyć zestaw marzeń, odpowiednio dopasowany do wymagań wspinaczki sportowej lub górskiej. Z oferty wyróżniają się charakterystyczne pętle typu daisy chain, umożliwiające szybkie przepięcie karabinka oraz łatwą zmianę długości pętli. Szczególnie często wykorzystywane są również wykonane z taśmy lonże stanowiskowe o różnych długościach.

Pętle wspinaczkowe

Taśmy, pętle to sprzęt, który powinien w odpowiedniej ilości znaleźć się na wyposażeniu każdego wspinacza. W sklepie 8a.pl oferujemy ich pełny wybór, pozwalający optymalnie dobrać sprzęt na każdą drogę i do każdego rodzaju wspinaczki. Niezależnie od tego czy wspinasz się się na krótkich drogach w skałach, czy pokonujesz wielowyciągowe drogi – pętle i taśmy wspinaczkowe to niezbędny dodatek do ekwipunku.