top

Taśma do ekspresów Ocun Quickdraw DYN 8 mm 15cm - mix - red - 2019

12,53 zł 21,99 zł
-43% taniej
Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach: 12,53 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 14,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarów Koszt dostawy
Płatne z góry Płatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 14,99 zł - nie dotyczy -
≥ 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarów Koszt dostawy
Płatne z góry Płatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 19,99 zł 19,99 zł
≥ 350 zł 0 zł! 0 zł!

Lekka taśma do ekspresów Ocun Quickdraw DYN 8 wykonana z Dyneemy to doskonały wybór kiedy tworzymy zestaw szpeju o niskiej wadze. Idealnie sprawdza się w połączeniu z lekkimi karabinkami, pozwalając znacznie ograniczyć wagę ekspresów.

Rok Produkcji: 2019

Taśma to często niedoceniany element ekspresów wspinaczkowych, któremu przywiązuje się zbyt mało uwagi. Taśma Ocun Quickdraw DYN 8 została zaprojektowana specjalnie z myślą o jak największym ograniczeniu wagi. Choć przy jednej sztuce oszczędność wydaje się niezauważalna, to przy kilkunastu ekspresach wpiętych w szpejarkę będą to kolejne gramy, które trzeba nieść ze sobą.

Taśma do ekspresów Ocun Quickdraw DYN 8 została wykonana z bardzo lekkiej Dyneemy, która zachowuje jednocześnie wysoką wytrzymałość. Ograniczenie szerokość do 8 mm również przyczynia się do oszczędności jeśli chodzi o wagę. Aby jednak zachować jak najlepsze pozycjonowanie ekspresu i zapobiegać jego przypadkowemu obracaniu się, co utrudniałoby wpięcie liny, tasiemka została na całej długości przeszyta. Gwarantuje to zwiększoną stabilność całego ekspresu..

Ocun Quickdraw DYN 8 najważniejsze cechy:

  • Wykonana z lekkiej Dyneemy;
  • Wysoka wytrzymałość;
  • Przeszyta na całej długości.
Specyfikacja techniczna:
Symbol oryginalny produktu 4340
Kolor czerwony
Płeć Unisex
Waga ~  7 g
Wymiary ~ 8 mm x 15 cm
Wytrzymałość 22 kN
Materiał podstawowy Dyneema
Akcja3 Brak akcji
Outlet Tak
Przeznaczenie Wspinaczka / Bouldering
Przydatność do użycia – produkty Ocun
Produkty wspinaczkowe czeskiej marki Ocun cechuje 7-letni maksymalny czas użytkowania, liczony od momentu sprzedaży ostatecznemu konsumentowi (przy rekreacyjnym użytku raz w miesiącu). Ich całkowita żywotność jest jednak jeszcze dłuższa i wynosi maksymalnie do 10 lat. Składa się na nią zarówno czas użytkowania, jak i czas przechowywania przed sprzedażą, liczony od daty produkcji wskazanej na etykiecie. Należy pamiętać jednak, że aby osiągnąć maksymalny cykl życia produktu, musi być on regularnie kontrolowany oraz odpowiednio serwisowany. Terminy przydatności produktów ustalone zostały na podstawie obowiązujących w Europie norm i przepisów, a sama marka Ocun funkcjonuje pod nadzorem jednostki certyfikującej potwierdzającej przeprowadzanie odpowiednich kontroli.

Ocun Quickdraw DYN 8 mm 15cm - opinie klientów

0.0
0 opinii