top

T-Wall

T-Wall to producent specjalizujący się w projektowaniu i produkcji chwytów wspinaczkowych, struktur na panel i przyrządów do treningu dla wspinaczy. W ofercie produkty, które pozwolą trenować wspinaczkę niezależnie od pogody.
Zobacz jako Siatka Lista

2 Produkty

  1. -2%
    Chwytotablica T-Wall Bone - white
    Chwytotablica T-Wall Bone - white
    194,99 zł 199,99 zł
  2. -5%
    Chwytotablica T-Wall Crank - orange
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

2 Produkty

Wyczyść

T-Wall – 100% wspinania

Ta polska marka w pełni skupia się na potrzebach wszystkich wspinaczy. W swojej ofercie posiada szeroki wybór produktów umożliwiających trening oraz uprawianie wspinaczki pod dachem. Wśród modeli znajdują się zróżnicowane chwyt wspinaczkowe i struktury pozwalające na tworzenie fantastycznych dróg na każdym panelu. Wysokiej jakości materiały oraz niemal nieograniczony wybór, jeśli chodzi o kształty i rozmiary sprawia, że ułożymy z nich drogi zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych wspinaczy. Marka T-Wall to również sprzęt do treningu wspinaczkowego. Chwyty treningowe oraz rozbudowane chwytotablice pozwolą na szlifowanie formy w zaciszu czterech ścian.

Produkty T-Wall online w sklepie 8a.pl

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór produktów polskiej marki. Szczególnie skupiamy się na akcesoriach treningowych do wspinaczki, oferując między innymi szeroki wybór chwytotablic. Rozbudowane modele pozwalają wykonywać szereg ćwiczeń wzmacniających palce, mięśnie ramion i dłoni. W ofercie znajdują się zarówno klasyczne chwytotablice wykonane z takiego samego, bardzo przyczepnego materiału jak chwyty wspinaczkowe, jak i modele drewniane, dla zwolenników naturalnych materiałów. Niezależenie od tego który model wybierzesz, możesz być pewien, że powoli on na przeprowadzenie efektywnego treningu wspinaczkowego.