T-Shirt termoaktywny Salewa Puez Hybrid 2 DRY S/S Tee - myrtle

111,59 zł 179,99 zł
38% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 7,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 7,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

T-Shirt termoaktywny Salewa Puez Hybrid 2 DRY S/S Tee stanowi odpowiednie rozwiązanie podczas wypadów w góry. Pozwala cieszyć się przyjemną temperaturą przy ciele, co ma pozytywny wpływ na odczuwany komfort. Dziek zastosowaniu technologii Dryton oferuje również oddychalność.

Ten dopracowany model wykorzystuje rozciągliwy materiał, który świetnie dostosowuje się do wykonywanych ruchów. Nie krępując ich, pozytywnie wpływa na wygodę podczas marszu. Za sprawą grafiki na przodzie model świetnie się prezentuje. Stworzysz z nim wiele ciekawych outfitów.

Koszulka Salewa Puez Hybrid 2 DRY S/S Tee wykonana została z materiału Dryton, który opiera się na syntetycznym poliestrze. Oznacza to, że nosząc ten model zyskujesz niezwykle efektywną oddychalność odprowadzającą nadmiar wilgoci powstającej w trakcie wysiłku, co jak wiemy jest konieczne na górskim szlaku. Ogranicza to powiem ryzyko szybkiego przegrzania, a także pozwala zachować komfortowy suchy klimat przy skórze przez dłuższy czas. Technologia Dryton w koszulce wspierana jest także przez specjalne rozwiązanie w postaci Bodymapping. Polega ono na takim zastosowaniu grubości materiału, by w miejscach narażonych na przegrzewanie był on cieńszy, co niewątpliwie pozytywnie wpłynie na termikę organizmu poddawanego wysiłkowi w górach.

Koszulka trekkingowa Salewa Puez Hybrid 2 DRY S/S Tee prócz oddychalności samego materiału oferuje także rozwiązania konstrukcyjne pozwalające na korzystanie z wentylacji. Polega to na umieszczeniu specjalnej siateczki na plecach i pod pachami, co zapewni optymalną cyrkulację świeżego powietrza wokół ciała. Docenisz to z pewnością w ciepłe aktywnie spędzane na szlakach dni. T-Shirt Salewa Puez Hybrid 2 DRY S/S Tee posiada konstrukcję materiału typu 4-way-stretch, która dba o jej rozciągliwość we wszystkich kierunkach. Przekłada się to na wygodę niezbędną podczas każdej aktywności. Dodatkowo ten model opiera się na sportowym kroju Athletic FIt, więc zachowasz maksymalną swobodę ruchów na szlaku.

T-Shirt Salewa Puez Hybrid 2 DRY S/S Tee to górska wygoda w technicznej postaci, co pozwoli na efektywniejsze przemierzanie szlaków.

Salewa Puez Hybrid 2 DRY S/S Tee - najważniejsze cechy:

  • Materiał Dryton świetnie oddycha i rewelacyjnie odprowadza wilgoć z powierzchni ciała;
  • Szybkoschnący materiał Dryton ogranicza ryzyko łatwego przegrzania;
  • Technologia Bodymapping to precyzyjne rozmieszczenie materiału, by tam gdzie jesteśmy narażone na przegrzanie był on cieńszy i zapewniał lepszą wentylację;
  • Sportowy krój Athletic Fit zapewnia maksymalną swobodę ruchów;
  • Konstrukcja materiału typu 4-way-stretch o rozciągliwości we wszystkich kierunkach;
  • Panele pod pachami zwiększające wentylację oraz zapewniające większą swobodę ruchów ramion;
  • Na tyle koszulki znajduje się panel z przewiewnej siateczki;
  • Grafika na froncie prezentująca hasło wyrażające Twoją górską pasję;

Użyte materiały: 100% poliester;

Dryton – to trwała, mocna, wygodna i przede wszystkim świetnie „oddychająca” tkanina. Technologia jej wykonania zapewnia wyjątkowo szybkie odprowadzanie wilgoci z powierzchni ciała podczas wysiłku fizycznego. Chroni ciało przed przegrzaniem w czasie wysiłku oraz przed chłodem po jego zakończeniu.

T-Shirt termoaktywny Salewa Puez Hybrid 2 DRY S/S Tee - myrtle - opinie klientów

0.0
0 opinie