Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Sztućce Gerber ComplEAT Cook Eat Clean Tong Onyx

Cena promocyjna 103,20 zł Cena regularna 129,00 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,90 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,90 zł 11,90 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,90 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 10,90 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,90 zł 13,90 zł
> 450 zł 0 zł! 18,90 zł

Sztućce Gerber ComplEAT Cook Eat Clean Tong Onyx to synonim biwakowej funkcjonalności, który w zawiera w sobie cztery najpotrzebniejsze w outdoorowej kuchni elementy. Rozszerzone one zostały o dodatkowe funkcje, więc na gotowanie w terenie nie musisz ze sobą zabierać kompletu sztućców i przyborów tylko ten lekki i kompaktowy zestaw.

Wybierając się na trekking połączony z biwakowaniem lub dłuższy kemping staramy się zabierać jedynie niezbędny ekwipunek, tak by za dużo gratów nie przeciążało naszego plecaka. Dlatego wybór niezbędnika Gerber okazuje się oczywisty, gdyż połączono tutaj sztućce i narzędzia, które pozwoli Ci na łatwiejsze przygotowanie potraw, a także ich spożycie. Ten model z pewnością docenią wszyscy miłośnicy praktycznych rozwiązań, którzy wybierają się na górskie wędrówki, wyprawy rowerowe oraz harcerze.

Niezbędnik Gerber ComplEAT Cook Eat Clean Tong Onyx zawiera w sobie czteroelementowy zestaw, który zapewnia aż 9 różnych funkcji. Funkcjonalności łyżki nie trzeba tłumaczyć jednak spork to już inna para kaloszy. Łączy on w sobie bowiem łyżkę z widelcem, co w terenie okazuje się niezwykle praktycznym rozwiązaniem. Kolejnym elementem tego modelu jest łopatka, którą przewrócisz mięso przygotowujące się na grillu lub patelni, a także wymieszasz przygotowywaną potrawkę warzywną. Na jej krawędzi umieszczono ząbki, które pozwolą na krojenie bardziej miękkich składników dań, które chcesz spożyć. Ostatnim elementem niezbędnika Gerber jest multitool zawierający w sobie otwieracze do butelek i konserw, przecinak opakowań oraz obieraczkę. Takie połączenie praktycznych w biwakowej kuchni cech okazuje się niezbędnym wsparciem podczas całego procesu przygotowywania posiłków, a następnie ich spożywania. Jednak części składowe zestawu Gerber można ze sobą łączyć. Wystarczy, ze wykorzystasz sporka i łopatkę, które zepniesz ze sobą multitoolem tworząc szczypce. Posiadanie ich znacznie ułatwia kontrolowanie przebiegu gotowania i zapewnia wygodę gotowania w terenie równą temu domowemu.

Sztućce Gerber ComplEAT Cook Eat Clean Tong Onyx to także lekkość i wytrzymałość, bez których żaden outdoorowy wypad nie może się obejść. Łyżkę, sporka oraz niewielkiego multitoola wykonano z aluminium. Łopatka za to to elastyczny i trwały nylon. Dzięki temu nie musisz się obawiać, że któryś z elementów zestawu w łatwy sposób się uszkodzi. Na czas transportu całość łączy się ze sobą, więc zyskujesz pewność, że niczego nie zgubisz w swoim wypełnionym po brzegi ekwipunkiem plecaku.

Niezbędnik Gerber ComplEAT Cook Eat Clean Tong Onyx sprawia, że gotowanie w warunkach outdoorowych staje się znacznie łatwiejsze.

Gerber ComplEAT Cook Eat Clean Tong Onyx najważniejsze cechy:
  • Kuchenny niezbędnik wykonany z wytrzymałych materiałów;
  • Zestaw składa się ze sobą, co czyni go niezwykle kompaktowym podczas transportu;
  • Łyżka, spork i multitool wykonane z lekkiego i wytrzymałego aluminium;
  • Łopatka wykonana z lekkiego nylonu posiada silikonowy antypoślizgowy uchwyt;
  • Łopatka posiada ząbkowaną krawędź umożliwiającą krojenie potraw;

Gerber ComplEAT Cook Eat Clean Tong opis funkcjonalności:

1. Ząbkowane ostrze; 2. Silikonowa nakładka antypoślizgowa; 3. Teksturowany uchwyt zwiększający przyczepność do dłoni; 4. Spork; 5. Łyżka; 6. Rozcinak do opakowań; 7. Otwieracz do konserw; 8. Otwieracz do butelek; 9. Obieraczka do warzyw;

Długość: ok. 19,69 cm (dane producenta)
Szerokość: ok. 3,81 cm (dane producenta)
Waga: ok. 65 g (dane producenta)

Sztućce Gerber ComplEAT Cook Eat Clean Tong Onyx - opinie klientów
0.0
0 opinie