Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Sznurówki do butów Barth Round - dark red/grey

Już od 11,90 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,90 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,90 zł 11,90 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,90 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 10,90 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,90 zł 13,90 zł
> 450 zł 0 zł! 18,90 zł

Sznurówki do butów Barth Round to niewątpliwie wytrzymały model o okrągłym profilu. Bez problemu wpleciesz je do znacznej większości górskiego obuwia, dzięki czemu zapewnisz sobie pewną stabilizację buta na stopie.

Sznurówki turystyczne Barth Lace Round zostały wykonane z bardzo wytrzymałego syntetycznego włókna, które posiada właściwości wodoodporne. Sznurówki w trakcie marszu o wiele wolniej będą namakać, co sprawi, że ich waga nie zwiększy się, a nasz marsz nie zostanie niczym zakłócony.

Zakup butów górskich to ważny proces podczas, którego trzeba podjąć wiele decyzji, które będą skutkowały poprawą jakości marszu na szlaku. Niemniej ważny jest dobór odpowiednich sznurówek. To one sprawiają, że obuwie stabilnie trzyma się stopy w trakcie marszu, a ich odpowiednie zawiązanie poprawia komfort. Sznurówki Barth Lace Round zostały wykonane przez bawarską markę Barth, której projektanci wykonali ten model tak, by zapewniał maksymalną funkcjonalność w trakcie każdego górskiego trekkingu.

Sznurówki Barth Lace Round zostały wykonane z wytrzymałego syntetycznego włókna, które posiada zwiększoną ochronę przed rozdarciem. Pozwoli to na dłuższe wykorzystywanie sznurówek, które często poddawane są ekstremalnym przeciążeniom. Sznurówki są wodoodporne, co sprawi, że w trakcie marszu przez ośnieżony szlak lub w czasie deszczu o wiele wolniej będą nasiąkać przez, co nie staną się cięższe. Ich uniwersalny okrągły profil pasuje do znacznej większości obuwia górskiego.

Sznurówki Barth Lace Round zapewniają wygodę oraz świetną stabilizację obuwia na stopie. Dzięki nim pewnie zwiążesz swoje górskie buty, a odporność sznurówek na rozdarcia sprawi, że będą Ci wiernie służyć na niejednej górskiej wyprawie.

Barth Lace Round najważniejsze cechy:
  • Wodoodporne sznurówki;
  • Podwyższona wytrzymałość na rozdarcia;
  • Okrągły kształt sprawdzi się z butami posiadającymi oczka oraz pętelki;
  • Poprawiają stabilność obuwia na stopie;
  • Wyprodukowane w bawarskiej firmie;

Użyte materiały: 100% poliester
Sznurówki do butów Barth Round - dark red/grey - opinie klientów
5.0
2 opinie