Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia; szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.

OK

Suunto

Suunto to fińska marka znana miłośnikom outdooru przede wszystkim z szerokiej oferty zegarków sportowych i turystycznych. Nowoczesne konstrukcje towarzyszą podróżnikom, wspinaczom, biegaczom i rowerzystom na całym świecie. W ofercie znajdują się zegarki sportowe z wysokościomierzem, kompasem, pomiarem tętna czy nawigacją GPS. Dzięki temu umożliwiają łatwiejszą orientację w terenie, a także pozwalają na łatwe zapisywanie i dzielenie się swoimi osiągnięciami. Firma Suunto posiada też szeroko rozwiniętą ofertę komputerów nurkowych, docenianych przez płetwonurków na całym świecie.

Wyświetl:
Kategoria
Cena
    od do
Twój wybór: Usuń wszystkie

Produkty Suunto – sklep 8a.pl zapewnia szeroki wybór modeli

Zegarki Suunto są pogrupowane w kilku kolekcjach, między innymi Core, Traverse, Spartan czy Sport. Dzięki temu miłośnik każdej aktywności outdoorowej znajdzie model optymalnie dostosowany do jego potrzeb. Zegarki sportowe mogą oferować wiele różnych funkcji, które okażą się przydatne podczas kolejnych przygód. W górach szczególnie często wykorzystywany jest barometr, wysokościomierz oraz alarm burzowy. W każdym terenie przydatny okaże się kompas czy temperatura powietrza. Ponadto zegarki spełniają swoją podstawową funkcję pokazując czas i datę. Marka słynie z wysokiej jakości wykonania produktów oraz przywiązywania dużej wagi do szczegółów. Zegarki sportowe to dobry wybór dla wymagających miłośników przygód, którzy chcą zachować maksymalną kontrolę w trudnych warunkach.

Historia marki Suunto

Suunto to fińska marka założona już ponad 80 lat temu przez Tuomasa Vohlonena. Pierwszym produktem był innowacyjny kompas wypełniony płynem, produkowany masowo. Powstał on dzięki pasji założyciela do biegów na orientację oraz szeroko pojętej aktywności outdoorowej. Wkrótce marka zaistniała również na rynku morskim, oferując niezawodne kompasy wykorzystywane na statkach oraz jachtach. Od tamtej pory, aż do dziś, firma wprowadza innowacje, które sprawiają, że należy ona do ścisłego grona liderów na rynku zegarków sportowych, a także przyrządów i komputerów nurkowych, a ich produkty testowane są na co dzień w ekstremalnych warunkach terenowych. Niezawodność i niezwykła funkcjonalność zegarków sprawią, że outdoorowe aktywności staną się zarówno bezpieczniejsze, jak i przyjemniejsze, umożliwiając eksplorację nowych terenów poza granicami cywilizacji i utartymi szlakami.