top

Stapis Wielka Encyklopedia Gór i Alpinizmu - Tom VII: Suplement

118,99 zł 139,99 zł
-15% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 9,99 zł Szczegóły
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 14,99 zł - nie dotyczy -
≥ 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 19,99 zł 19,99 zł
≥ 350 zł 0 zł! 0 zł!

Stapis Wielka Encyklopedia Gór i Alpinizmu - Tom VII: Suplement pod redakcją Małgorzaty i Jana Kiełkowskich to ostatnie finałowe wydanie wchodzące w skład serii zawierającej tysiące cennych informacji o wszelkich tematach związanych ze wspinaczką, alpinizmem, historią górskich wypraw, a także osobami, które wyznaczały kolejne trendy tej aktywności.

Seria wydawnictwa Stapis to encyklopedie z prawdziwego zdarzenia, które poszerzą wiedzę na temat gór i alpinizmu każdego miłośnika wysokościowych aktywności. Ostatnie wydanie z tego cyklu jest zwieńczeniem ciężkiej pracy podjętej przez zespół redakcyjny, w którym, znalazły się osoby o szerokim górskim doświadczeniu. W każdym z tomów dzielą się one swoją bogatą wiedzą, a dzięki małżeństwu Kiełkowskich możliwe jest skorzystanie z niej w pigułce wydanej w przystępnej dla czytelnika formie. Wielka encyklopedia gór i alpinizmu Tom VII idealnie pasuje jako uzupełnienie prywatnej biblioteczki, a także na prezent dla każdego miłośnika górskich aktywności. Ostatni tom zawiera kilkanaście tysięcy precyzyjnie wyjaśnionych haseł oraz zdjęcia kolorowe i czarno-białe, które doskonale ilustrują podejmowane przez autorów tematy. Na zakończenie tego obszernego projektu kontynuowanego przez kolejne lata od roku 1997 w encyklopedii znajdą się uaktualnione informacje, dodatkowe hasła, które pojawiły się we wspinaczkowym dyskursie w ciągu ostatnich lat, a także dane pozwalające na przygotowanie wyprawy.

Cała seria Wielka encyklopedia gór i alpinizmu tworzy spójną i profesjonalnie przygotowaną dawkę wiedzy, które idealnie uzupełni domowe i publiczne biblioteki.

Ilość stron: 1264; Format: A5; Oprawa: twarda + obwoluta; Papier: kredowy mat; Rok wydania: 2017; ISBN: 978-83-7967-058-1
Specyfikacja techniczna:
Kolor szary
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Stapis Books

Stapis Wielka Encyklopedia Gór i Alpinizmu - Tom VII: Suplement - opinie klientów

0.0
0 opinie