top

Środki piorące do odzieży Grangers Clothing Care Kit

80,99 zł 89,99 zł
-10%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Środki piorące do odzieży Grangers Clothing Care Kit to zestaw, który pozwoli skutecznie zadbać o techniczną odzież górską, która wymaga innych środków piorących i pielęgnacyjnych niż klasyczna. Dzięki temu możesz naprawdę bezpiecznie wyprać wszystko, czego używałeś w górach, na biegach, czy wspinając się.

Ten zestaw jest kompleksowy, więc wybierając go, zadbasz o wszystkie elementy górskiej garderoby. Dzięki temu wypierzesz wszystkie warstwy górskiego stroju i każdy materiał stosowany w tego typu odzieży. Dodatkowo marka Grangers dba o ekologię, co potwierdzone zostało certyfikatem Bluesign®. Mówi on o tym, że te preparaty mają znikomy negatywny wpływ na środowisko, co pozwoli czuć się fair wobec otoczenia naturalnego. Dodatkowo żaden z nich nie zawiera środków chemicznych PFC, które są szkodliwe dla człowieka i środowiska.

Środki piorące do odzieży Grangers Clothing Care Kit zawierają w sobie preparat Grangers Performance Wash. Służy on do prania odzieży technicznej, tak by jej specjalistyczna struktura materiałowa nie uległa uszkodzeniu. Tradycyjne detergenty w przypadku ciuchów wykorzystywanych w górach nie sprawdzają się zbyt dobrze, narażając na utratę ich właściwości. Dzięki temu ryzyko strat na oddychalności membran, czy właściwości hydrofobowych tkanin będzie wyeliminowane, co pozytywnie wpłynie na funkcjonalność Twojej górskiej garderoby. W tym preparacie wypierzesz kurtki, spodnie, czy bieliznę termoaktywną, dbając o nie w skuteczny i bezpieczny sposób. Dodatkowo pozbędziesz się nieprzyjemnych zapachów i zabrudzeń, odświeżając odzież.

Środki piorące do odzieży Grangers Clothing Care Kit to również płyn do prania Grangers Active Wash. Doskonale sprawdza się on w niskich temperaturach, które są wymagane w przypadku czyszczenia górskiej odzieży z technicznym zacięciem. Ten preparat doskonale sprawdzi się z warstwą pośrednią i bielizną, więc wypierzesz w nim bluzy, legginsy, bokserki, czy skarpetki. Środek piorący Grangers Active Wash dobrze współpracuje z wełną Merino, lycrą, poliestrem, czy klasyczną bawełną, co nadaje mu sporej wszechstronności. Płyn doskonale likwiduje nieprzyjemne zapachy i przywraca odzieży pełną świeżość nawet po najbardziej intensywnym treningu czy wielodniowym górskim trekkingu.

Środki piorące do odzieży Grangers Clothing Care Kit to w końcu płyn Grangers Performance Repel Plus. Przeznaczony jest on do najbardziej zaawansowanej technicznej odzieży, która ma membrany, czy impregnaty jak na przykład DWR. Jego chemiczne działanie nie zaburza właściwości tych elementów garderoby, więc skutecznie je odświeżysz, a jednocześnie dalej będziesz mógł w pełni korzystać z ich zaawansowanych cech.

Środki piorące do odzieży Grangers Clothing Care Kit to niezbędny element wyposażenia każdego górskiego turysty, biegacza, czy wspinacza, który chce skutecznie dbać o swoją odzież.

Grangers Clothing Care Kit najważniejsze cechy:

  • Zestaw składa się z Grangers Performance Wash, Performance Repel Plus i Active Wash;
  • Środki piorące do odzieży Grangers nie zawierają szkodliwych związków chemicznych PFC*
  • Produkty Grangers są ekologiczne, co zostało potwierdzone certyfikatem Bluesign®;
  • Świetnie sprawdza się podczas prania w niskich temperaturach;
  • Doskonale czyści odzież nie tylko z widocznego brudu, ale również z potu;
  • Usuwa nieprzyjemne zapachy;
  • Odnawia właściwości szybkoschnące technicznych materiałów;
  • Sprawia, że odzież świetnie odprowadza wilgoć od skóry;
Bluesign® jest określeniem standardu, który gwarantuje, iż wszystkie etapy produkcji danego produktu oraz rezultat, zostały odpowiednio sprawdzone – kontrolę przeprowadza sam Bluesign®. Firmy muszą jej udowodnić, iż w każdym etapie produkcji zachowane są określone normy. Projekt Bluesign® stworzyła szwajcarska firma Schoeller Textil AG, organizację tworzy rada złożona z ekspertów w sprawach nauki, przemysłu, handlu czy spraw konsumenckich oraz ekologii.
Specyfikacja techniczna:
Symbol produktu GRF151
Kolor Czarny
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Grangers - Clothing

Środki piorące do odzieży Grangers Clothing Care Kit - opinie klientów

0.0
0 opinie