Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Sprzęt do prac na wysokości

Sprzęt do prac na wysokości to nie tylko bezpieczeństwo, ale też maksymalna wygoda podczas wykonywania prac. W sklepie 8a.pl oferujemy tylko najwyższej jakości wyposażenie do prac alpinistycznych.
12
produkty
 1. Kolor żółty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

na stronę
 1. Nowy
  Kask do prac na wysokości Petzl Vertex Vent NE - yellow
 2. Rękawice do asekuracji Beal Assure Max
 3. Rękawiczki asekuracyjne bez palców Beal Assure
 4. Worek transportowy Petzl Bucket 35L - yellow
 5. -20%
  Kask Climbing Technology Work Shell - yellow
  Kask Climbing Technology Work Shell - yellow
  Cena promocyjna 207,92 zł Cena regularna 259,90 zł
 6. Kask Petzl Alveo Best - yellow
 7. Kask Petzl Vertex Best - yellow
 8. Worek sprzętowy Beal Pro Rescue 40
 9. Worek sprzętowy Beal Combi Pro 80
 10. Worek sprzętowy Beal Combi Pro 40
 11. Plecak Petzl Transport 45l
 12. Worek transportowy Petzl Personnel 15 L
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 12

na stronę

Podstawowe elementy wyposażenia do prac wysokościowych

Prace na wysokości wymagają odpowiedniego przygotowania oraz profesjonalnego sprzętu, dlatego nasz sklep górski 8a.pl oferuje tylko certyfikowany sprzęt, który zapewni bezpieczeństwo i wygodę. Podstawowym wyposażeniem każdego pracownika wysokościowego jest odpowiednio dobrana uprząż przemysłowa. W zależności od rodzaju działalności i występujących zagrożeń dostępne są pełne uprzęże robocze oraz modele biodrowe, z możliwością dopięcia do nich szelek. W zależności od tego czy uprząż ma chronić przed upadkiem, czy jest przeznaczona do pracy na linie, może charakteryzować się niską wagą lub rozbudowanymi panelami, które oferują wysoki komfort w czasie długotrwałego wiszenia w uprzęży. Podobnie jak cały sprzęt do prac na wysokości, wszystkie uprzęże są wykonywane z mocnych materiałów, które pozwalają na ich długie użytkowanie. Drugim niezbędnym elementem wyposażenia w czasie prac alpinistycznych jest odpowiedni kask. Skuteczna ochrona głowy to podstawa w czasie robót wysokościowych. Liczne modele pozwalają wybrać ten najlepiej dopasowany do charakteru robót. Możliwość dołączenie do kasku osłony oczu lub nauszników zapewnia ich wysoką wszechstronność

Sprzęt do pracy na wysokości – niezbędne przyrządy

W czasie robót na wysokości wykorzystuje się wiele przyrządów, które umożliwiają sprawne poruszanie się po linie oraz zapewniają bezpieczeństwo w razie upadku z wysokości. Podstawowym wyposażeniem są haki zaczepowe i zatrzaśniki, stosowane w różnych konfiguracjach, w zależności od potrzeby. Przyrządy autoasekuracyjne (w tym przyrządy samohamowne) wraz z lonżami zapewnią niezbędne zabezpieczenie przed upadkiem. Do wchodzenia po linie i zjazdów niezbędne będą sprawdzone przyrządy zaciskowe i zjazdowe. Wytrzymałe bloczki posłużą do wciągania ładunków oraz tworzenia bardziej złożonych systemów linowych. Niezbędny sprzęt do prac na wysokości – sklep 8a.pl oferuje każdy istotny element wyposażenia.

Pełny zestaw do prac alpinistycznych – dodatki

Oprócz podstawowego wyposażenia oraz przyrządów do prac alpinistycznych posiadamy w ofercie również niezbędne dodatki. Czołówki robocze charakteryzują się wysoką niezawodnością oraz wytrzymałością, doskonale sprawdzając się podczas prac w wymagających warunkach. W czasie prac wysokościowych świetnie sprawdzą się też skórzane rękawiczki, zapewniające dobrą ochronę dłoni w czasie prac z liną.

Poszukujesz konkretnego sprzętu do prac na wysokościach?

Karabinki i haki zaczepowe Uprzęże przemysłowe Kaski do prac na wysokości Autoasekuracja
Przyrządy do zjazdu Przemysłowe przyrządy zaciskowe Bloczki linowe Elementy łączące i kotwiczące
Lonże i absorbery energii Worki transportowe Oświetlenie do prac na wysokości Pozostały ekwipunek wysokościowy