top

Spray Care Plus Anti-Insect DEET Spray 40% 15 ml

13,99 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Spray Care Plus Anti-Insect DEET Spray 40% 15 ml ma bezpieczne dla organizmu stężenie, które pozwala nanosić go bezpośrednio na skórę. Dzięki temu skutecznie zadbasz o odstraszanie różnego rodzaju owadów, kiedy wybierasz się w teren. Pozwoli to łatwiej uniknąć bolesnych i swędzących ukąszeń, a także chorób przez nie przenoszonych. Niewątpliwie ułatwia to realizowanie turystycznych planów.

Z tego preparatu skorzystasz na biwakach, kempingach, spływach kajakowych, w trakcie trekkingów, czy na leśnych spacerach. Spryskasz nim skórę, wybierając się na grzyby, czy wędkując nad jeziorem, ale równie dobrze sprawdzi się on w przydomowym ogrodzie lub na działce. Spray Care Plus można stosować na skórze dziecka od 13 roku życia oraz przez dorosłych. Pojemność 15 ml to doskonałe uzupełnienie rodzinnych wycieczek, czy kilkudniowych wypadów w góry i starcza na około 2-3 dni.

Spray Care Plus Anti-Insect DEET Spray 40% 15 ml to N,N-Dietylo-m-toluamid, czyli organicznyzwiązek chemicznych z grupy amidów. Niewiele to mówi osobom, dla których chemia nie była istotnym przedmiotem, ale w praktycznym wydaniu zapewnia on po prostu skuteczne odstraszanie wszelkiej maści owadów. Chodzi tu o komary, meszki, muchy końskie, kleszcze i inne paskudztwa, które wypełzły z puszki Pandory. Amerykańscy naukowcy… jak często to słyszymy w wątpliwych artykułach, ale w tym wypadku jest to prawdą. A więc amerykańscy naukowcy z The Rockefeller University i Howard Hughes Medical Institute odkryli, że komary i inne owady wyposażone są w czułe włoski na swoich odnóżach. To na nie właśnie działa spray Care Plus Anti-Insect DEET Spray 40% 15 ml i zniechęca je do siadania na skórze spryskanej tym preparatem. Wyczuwają one ten środek działająć jak język człowieka ze swoimi kubkami smakowymi. Dla insektów DEET wysyła jasną informację: spadaj stąd. I tak się dzieje.

Ten preparat by był skuteczny, trzeba nanieść na całą powierzchnię odsłoniętej skóry. Umożliwi Ci to rozpylacz buteleczki, który ułatwia i przyśpiesza cały proces. Warto zaznaczyć, że sprayu nie stosujemy u dzieci poniżej 13 roku życia, gdyż wykazuje on wtedy niepożądane działanie. DEET dziala przez 8 godzin, chroniąc przed komarami i insektami oraz przez 4 godziny, odstraszając kleszcze. Pozwoli to spokojnie wędrować w terenie i unikać ukąszeń.

Spray Care Plus Anti-Insect DEET Spray 40% 15 ml ze względu na swoją skuteczność otrzymał istotne w świecie outdooru nagrody. 1997 rok to uznanie “Best in Test” Holenderskiego Stowarzyszenia Konsumetów, 2001 doceniło go Belgijskie Stowarzyszenie Konsumentów (Test-Aankoop). Z kolei 2004 przyniósł wyróżnienie Niemieckiego Stowarzyszenia Testów Konsumenckich, a w 2005 podobnie potraktowało go Holenderskie Stowarzyszenie Konsumenckie. Jak widać, spray Care Plus jest obecny na rynku od wielu lat i stosowany przez narody, które podróżowanie po całym świecie mają we krwi. Przekłada się to na wysoki poziom zaufania do niego, a także pokazuje, jak skuteczny jest w praktyce.

Spray Care Plus Anti-Insect DEET Spray 40% 15 ml – najważniejsze cechy:

  • Repelent na komary ze środkiem DEET skutecznie odstrasza i chroni przed ukąszeniami;
  • Sprawdzi się także, zniechęcając meszki, muchy końskie, kleszcze i inne insekty;
  • Zapewnia około 8 godzin ochrony przed komarami i muchami oraz 4 godziny przed kleszczami;
  • Preparat o stężeniu pozwalającym na stosowanie go bezpośrednio na skórze;
  • By spray działał, należy nanieść go na całą powierzchnię odsłoniętej skóry;
  • Dostarczany w pojemniku zapewniającym łatwe rozpylanie;
  • Może być używany przez dzieci od 13 roku życia oraz przez dorosłych;
  • Preparat jest laureatem wielu nagród konsumenckich za swoją skuteczność
Specyfikacja techniczna:
Symbol produktu 32466
Kolor Zielony
Płeć Unisex

Care Plus Anti-Insect Deet Spray 40% 15ml - opinie klientów

5.0
1 opinia