top

Spodnie FUTURELIGHT The North Face

Spodnie FUTURELIGHT™ The North Face to doskonałe zabezpieczenie przed deszczem, śniegiem i wiatrem. To jednocześnie wysoka oddychalność. Sprawdź spodnie membranowe FUTURELIGHT™ w góry, do wspinaczki i na narty.
39
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 39

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 39

na stronę

Spodnie FUTURELIGHT™ The North Face – idealne uzupełnienie stroju

Spodnie przeciwdeszczowe to niezbędny dodatek dla każdego turysty i wspinacza, który wyrusza w góry niezależnie od pogody. Doskonale uzupełnią wodoodporny strój, pozwalając na przemieszczanie się nawet w strugach deszczu. To także niezbędny dodatek podczas dłuższych wypraw, kiedy trzeba być przygotowanym na każdą pogodę. Spodnie FUTURELIGHT™ The North Face to zupełnie nowa generacja tego typu odzieży. Dzięki innowacyjnej membranie oferują maksymalny komfort użytkowania podczas wspinaczki czy trekkingu. Odpowiada za to połączenie kilku cech materiału, takich jak przyjemna w dotyku struktura, bardzo wysoki poziom oddychalności czy świetna wodoodporność.

Przeciwdeszczowe spodnie FUTURELIGHT™ The North Face do różnego rodzaju aktywności

Spodnie z membraną świetnie sprawdzają się w wielu różnych aktywnościach. To niezawodna ochrona w czasie deszczowej pogody na długich trekkingach. Podczas wielogodzinnej wędrówki nie możemy dopuścić do przemoczenia odzieży. W takich warunkach nieprzemakalne spodnie są koniecznym uzupełnieniem dla kurtki oraz butów z membraną. W tej roli spodnie FUTURELIGHT™ The North Face spisują się wyśmienicie. Z kolei miłośnicy wspinaczki cenią sobie możliwość korzystania ze spodni membranowych na najtrudniejszych ścianach. Zaprojektowane dla nich modele koncentrują się na zachowaniu wysokiej swobody ruchów oraz maksymalnej wytrzymałości. Stanowią one doskonały dodatek do technicznych kurtek górskich, tworząc wraz z nimi wysoce wodoodporny strój, który sprawdzi się nawet w czasie oberwania chmury. Dużą popularnością spodnie membranowe cieszą się również wśród miłośników zimowych sportów. Przygotowane dla narciarzy modele świetnie chronią przed śniegiem. Dzięki temu zjazd w głębokim puchu czy podczas śnieżycy nie skończy się przemoczeniem spodni. Membrana powstrzymuje też mroźny wiatr, który w innym przypadku w mgnieniu oka może doprowadzić do wychłodzenia organizmu.

Praktyczne rozwiązania stosowane w spodniach FUTURELIGHT™ The North Face

Spodnie wodoodporne muszą być w pełni zabezpieczone przed wodą. Stąd, jeśli tylko posiadają kieszenie, są one wyposażane w wodoodporne zamki, które skutecznie chronią zawartość przed łatwym przemoczeniem. Laminowany zamki są też często stosowane w dolnej części nogawek. Ułatwiając one zakładanie spodni na wysokie buty górskie czy narciarskie. Wybrane spodnie FUTURELIGHT™ The North Face posiadają takie suwaki na całej długości nogawek. Modele te świetnie sprawdzają się przy nagłym załamaniu pogody, kiedy możemy je założyć na zwykłe spodnie bez konieczności zdejmowania butów. To idealne rozwiązanie na długie trekkingi, kiedy pogoda w ciągu dnia wielokrotnie będzie się zmieniała.

Dla miłośników górskiej wspinaczki niezwykle ważny będzie krój spodni. W modelach górskich projektanci marki TNF uwzględnili wszystkie potrzeby wspinaczy. Po pierwsze modele te posiadają wyprofilowane kolana, które zapewniają maksymalną swobodę ruchów. Dzięki temu poruszanie się w najtrudniejszym terenie będzie ograniczone tylko naszymi umiejętnościami, a nie odzieżą. Po drugie spodnie FUTURELIGHT™ The North Face dla wspinaczy posiadają najczęściej dodatkowe wzmocnienia w kluczowych miejscach, aby były jeszcze wytrzymalsze na ewentualne otarcia o skały czy lód. Mocne panele na kolanach, z tyłu oraz w dolnej części nogawek sprawiają, że całość wytrzyma wiele wyjazdów na najtrudniejsze górskie drogi.

FUTURELIGHT™ - popularne kategorie

FUTURELIGHT™ The North Face Kurtki FUTURELIGHT™ The North Face Buty FUTURELIGHT™ The North Face