top

Spodnie do wspinaczki Patagonia

Spodnie do wspinaczki Patagonia ® to propozycja dla miłośników pokonywana pionów. Sprawdzą się począwszy od treningów na panelu, a skończywszy na wielowyciągowych drogach w górach.
22
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 22

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 22

na stronę

Spodnie do wspinaczki Patagonia — ekologia i jakość

Szukasz wysokiej jakości spodni wspinaczkowych? Równie mocno jak na ich funkcjonalności zależy Ci na ekologicznej konstrukcji Twojego nowego modelu? Jeśli tak, to obowiązkowo zapoznaj się z kolekcją marki Patagonia. Ten amerykański producent stawia na najwyższej jakości materiały, które zapewniają pełen komfort podczas aktywności. Spodnie do wspinaczki Patagonia nie są w tym przypadku wyjątkiem. Szeroki wybór modeli sprawi, że każdy znajdzie coś, co spełni jego wszystkie oczekiwania. Jak przystało na tę markę, spodnie wykonywane są z maksymalnym poszanowaniem środowiska naturalnego. Część z modeli wykorzystuje materiały pochodzące z recyklingu. Produkty są również odznaczone niezależnymi certyfikatami bluesign® oraz Fair Trade Certified™, które potwierdzają maksymalne starania producenta w celu ochrony naszej planety, oraz pracowników szwalni.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze modelu?

Przede wszystkim na jego skład materiałowy. Spodnie do wspinaczki Patagonia powstają z połączenia naturalnych i syntetycznych włókien. Dzięki temu są wyjątkowo praktyczne i komfortowe w użytkowaniu. Bazą do stworzenia spodni jest włókno bawełniane, lub konopne. Dlaczego? Dlatego, że oba cechują się doskonałą oddychalnością i pozwalają na zachowanie komfortowo suchej skóry, nawet w momentach wzmożonego wysiłku. Poza tym naturalne tkaniny są miękkie i nie powodują podrażnień, ani otarć skóry. Dodatkiem, który spotykany jest w niektórych modelach spodni, są włókna syntetyczne z grupy poliamidów. Mają one za zadanie maksymalnie wzmocnić tkaninę, z jakiej powstał dany model i sprawić, aby nabrał on cech szybkoschnących. Spodnie do wspinaczki Patagonia z takim rozwiązaniem doskonale sprawdzą się w skałach! Ostatnim, ale nie mniej istotnym elementem układanki jest niewielki dodatek włókien elastycznych. One wraz z anatomicznym krojem spodni pozwolą nam na zachowanie pełnej swobody ruchów — niezbędnej podczas wspinaczki.

Spodnie do wspinaczki Patagonia w ofercie sklepu 8a.pl

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz szeroki wybór modeli tej proekologicznej marki. Najwyższa jakość wykonania spodni sprawi, że będą one podstawowym elementem Twojej wspinaczkowej garderoby przez wiele sezonów. Kolekcja składa się z męskich, oraz damskich spodni wspinaczkowych Patagonia. Każdy więc znajdzie model dla siebie!