Spodnie Craghoppers NosiLife Cargo II Trousers - pebble

262,69 zł 369,99 zł
29% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 7,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł
Tabela rozmiarów
Rzeczywiste pomiary pobrane przez pracowników sklepu 8a.pl
Rozmiar 32 34 36 38
Obwód w pasie (cm) 76-82 81-88 88-96 90-100
Długość nogawki od kroku (cm) 75 81 83 83

Spodnie Craghoppers NosiLife Cargo II Trousers to model, który zechcesz mieć w swojej szafie na letnie wypady hikingowe. Pewnie nie wiesz skąd taki wniosek? Otóż spieszę wyjaśnić – produkt poprawia ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym, dzięki czemu możesz bezpieczniej pokonywać kolejne kilometry górskiego szlaku w słoneczną pogodę!

Za sprawą tego modelu możesz spakować również mniejszą ilość odzieży do plecaka. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu technologii, która ogranicza powstawanie nieprzyjemnych zapachów, co sprawdzi się na górskich wędrówkach, gdzie nie ma dostępu do pralki.

Spodnie Craghoppers NosiLife Cargo II Trousers wykonano z poliamidu. Wyróżnia się tym, że jest wysoce wytrzymałą tkaniną, co pozwoli zwiększyć ochronę przed przypadkowymi uszkodzeniami mechanicznymi materiału. Dzięki temu możesz korzystać z modelu podczas górskiej wędrówki lub hikingu w lesie. Poza tym opisywana tkanina syntetyczna cechuje się dobrą oddychalnością, co zapewni większe poczucie komfortu podczas marszu. Model marki Craghoppers opiera się na wygodnej konstrukcji wynikającej z zastosowania kroju Adventure. Jest on nieco luźny, co zwiększa wygodę użytkowania.

Spodnie Craghoppers NosiLife Cargo II Trousers to również specjalna impregnacja NosiLife, której poddaje swoje produkty brytyjski brand Craghoppers. Dzięki temu, że jest wkomponowana w tkaninę nie tak łatwo się jej pozbyć podczas prania. Poprawia ona ochronę przed owadami, często skutecznie utrudniającymi Twoją wędrówkę, a także – w gorszych sytuacjach – powodującymi nieprzyjemne choroby. Tym samym będzie to rozwiązanie, które znacząco podniesie komfort trekkingu. Z pewnością docenisz również technologię Odour Control spowalniającą powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Umożliwia ona zachowanie świeżości przez dłuższy czas podczas wysiłku, dzięki czemu możesz spakować na wyjazd mniejszą ilość odzieży.

Kolejnym rozwiązaniem, które poprawi komfort Twojej wędrówki to technologia Solar Shield. Ogranicza ona wpływ promieniowania na poziomie UPF 40+. Jest to o tyle istotne, że długa ekspozycja na słońce bardzo często może się zakończyć negatywnymi skutkami w postaci oparzeń skóry. Nie bez znaczenia jest fakt, że spodnie zostały wykonane zgodnie ze standardami Bluesign®. Oznacza to, że każdy etap produkcji odbył się z ograniczonym negatywnym negatywnego wpływu dla środowiska oraz bez zastosowania chemikaliów szkodliwych dla zdrowia.

Spodnie Craghoppers NosiLife Cargo II Trousers to także szereg innych przydatnych rozwiązań, które docenisz podczas wędrówki. Wśród nich można wskazać na aż dziewięć funkcjonalnych kieszeni. Wśród nich na uwagę zasługuje jedna zamykana na zamek oraz kolejna, posiadająca autorski system Zip’n’Clip. Został stworzony w taki sposób, że jego otwarcie bez Twojej wiedzy jest praktycznie niemożliwe. Pozwoli to lepiej chronić cenne dokumenty lub portfel. Rozwiązanie to sprawdzi się na wakacjach, gdy przebywasz w większych skupiskach ludzkich, w których mogą znaleźć się osoby o niecnych zamiarach wobec Twojej własności.

Spodnie Craghoppers NosiLife Cargo II Trousers będą doskonałym wyborem, gdy zależy Ci na modelu, który sprawdzi się podczas hikingue.

Spodnie Craghoppers NosiLife Cargo II Trousers – najważniejsze cechy:

  • Spodnie wykonane z wytrzymałego poliamidu;
  • Ochrona przed insektami NosiLife odpędzi od Ciebie irytujące owady;
  • Rozwiązanie Odour Control spowolni powstawanie nieprzyjemnych zapachów;
  • Solar Shield zapewnia ochronę przed promieniowaniem UV na poziomie UPF 40+;
  • Wygodny krój Adventure umożliwia lepsze dopasowanie;
  • Dziewięć kieszeni w tym jedna na zamek oraz jedna bezpieczna z technologią Zip’n’Clip;
  • Spodnie wykonane w standardzie Bluesign®.

Użyte materiały:
Główny: 100% poliamid;
Panele: 100% poliester;

NosiLife to specjalne wykończenie tkaniny sprawiające, że owady nie są skłonne do zbliżania się w okolice naszej skóry. Dzięki temu unikniesz nieprzyjemnych ukąszeń, ale także chorób przenoszonych przed komary. Ta impregnacja permanentnie wnika w materiał, ograniczając tym samym do 90% ugryzień powodowanych przez insekty.
Odor Control to technologia odpowiadająca za pochłanianie oraz neutralizację nieprzyjemnych zapachów. Dzięki temu dłużej zachowasz komfortowe uczucie świeżości.
Bluesign® jest określeniem standardu, który gwarantuje, iż wszystkie etapy produkcji danej odzieży oraz rezultat jest zdrowy dla ludzi, oraz przyjazny środowisku naturalnemu. Kontrolę przeprowadza sam Bluesign®. Firmy muszą jej udowodnić, iż w każdym etapie produkcji zachowane są określone normy. Projekt Bluesign® stworzyła szwajcarska firma Schoeller Textil AG, organizację tworzy rada złożona z ekspertów w sprawach nauki, polityki, przemysłu, handlu czy spraw konsumenckich oraz ekologii.

Spodnie Craghoppers NosiLife Cargo II Trousers - pebble - opinie klientów

0.0
0 opinie