top

Spodenki wspinaczkowe damskie

Spodenki wspinaczkowe damskie to doskonałe rozwiązanie podczas letnich wypadów w skały. Projektanci topowych marek obecnych w naszym sklepie zadbali, aby całość wpierała Cię w trakcie zmierzania do topu.
Zobacz jako Siatka Lista

75 Produkty

Strona
na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

75 Produkty

Wyczyść

Spodenki wspinaczkowe damskie – kiedy je wykorzystasz?

Krótkie spodenki doskonale sprawdzą się podczas wypadu w skały, kiedy towarzyszy Ci słoneczna aura. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystywać je także podczas treningu na panelu. Ich długość, jak i zastosowane materiały zadbają o zredukowanie uczucia przegrzania. Wysokie temperatury nie będą więc tak dokuczliwe. W ofercie posiadamy modele sięgające kolan, jak również krótsze. W ten sposób sama dopasujesz, która konstrukcja będzie dla Ciebie właściwa podczas kolejnego wspinaczkowego wyzwania. Szeroki asortyment sklepu umożliwia wybranie modelu o odpowiednim dla Ciebie kroju, jak i aspektach wizualnych.

Spodenki na wspinaczkę – kluczowa swoboda ruchów

Na efektywne dążenie do topu wpływa klika aspektów. Jednym z jest dobrany strój. Może on wspierać sprawne przejście lub przeszkadzać w wykonaniu kolejnego ruchu. Spodenki wspinaczkowe damskie wchodzące w skład asortymentu sklepu 8a.pl to modele topowych marek, które dzięki swojemu krojowi nie krępują ruchów. Umożliwiają wygodne postawienie stopy na kolejnym elemencie skalnym. Oferowana swoboda przemieszczania się w części jest także zasługą elastyczności tego typu modeli. Dopasowują się one do użytkowniczki, co pozwala na sprawne przejście ściany. Wygoda wynika również z konstrukcji pasa biodrowego spodenek. Ten element został tak zaprojektowany, aby dobrze układać się pod uprzężą. Jego budowa redukuje ryzyko wystąpienia nadmiernego ucisku w jednym miejscu, co zdecydowanie podnosi komfort podczas zmierzania do topu.

Spodenki wspinaczkowe damskie – odpowiednia kompozycja materiałowa

W dużej mierze spodenki wspinaczkowe damskie wykonywane są z bawełny, która oferuje wiele zalet. Przede wszystkim jest przewiewna. Zapewniana przez nią wentylacja redukuje nadmierne gromadzenie się ciepłego powietrza pod warstwą materiału, co ogranicza uczucie przegrzania. Ponadto bawełniane włókna są miłe w dotyku. Jest to istotna cecha, ponieważ krótkie spodenki mają bezpośredni kontakt ze skórą. Bawełniane modele nie podrażniają jej, co pozytywnie wpłynie na komfort wspinaczki. Obecnie projektanci często łączą naturalne włókna z syntetycznymi. Taka mieszkanka jest bowiem bardziej wytrzymała niż czysto bawełniane modele. Nie można zapomnieć również o elastanie. Także ten materiał często występuje w konstrukcji spodenek wspinaczkowych. Nadaje im większej rozciągliwości, aby optymalnie dopasowały się do sylwetki użytkowniczki.

Damskie spodenki wspinaczkowe – topowe marki, które znajdziesz w sklepie 8a.pl

Oferujemy szeroki wybór modeli renomowanych wspinaczkowych brandów. Znajdziesz tutaj spodenki na wspinaczkę damskie takich marek jak Ocun, Rafiki czy Black Diamond. Wszystkie wykonane zostały z dbałością o detale oraz cechują się funkcjonalną konstrukcją. Dzięki nim zapewnisz sobie wygodę podczas pokonywania kolejnego metra ściany. Projektanci zadbali także o design spodenek. Niektóre posiadają żywą kolorystykę, w którą wpleciono wzory o niebanalnym charterze. Inne to natomiast klasyczne wykończenie, przełamane drobnymi przeczuciami. Spodenki wspinaczkowe damskie różnią się między sobą także krojem. Część z nich jest bardziej, a cześć mniej dopasowana do sylwetki. Możesz także wybrać model o właściwej dla siebie długości. Spodenki kończące się przed kolanem przeplatają się z krótszymi modelami, abyś była w 100% zadowolona z elementu garderoby, w którym pokonasz kolejną wspinaczkową drogę.