top

Spodenki wspinaczkowe damskie

Spodenki wspinaczkowe damskie to doskonałe rozwiązanie podczas letnich wypadów w skały. Projektanci topowych marek obecnych w naszym sklepie zadbali, aby całość wpierała Cię w trakcie zmierzania do topu.
43
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 43

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 43

na stronę

Spodenki wspinaczkowe damskie – kiedy je wykorzystasz?

Krótkie spodenki doskonale sprawdzą się podczas wypadu w skały, kiedy towarzyszy Ci słoneczna aura. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystywać je także podczas treningu na panelu. Ich długość, jak i zastosowane materiały zadbają o zredukowanie uczucia przegrzania. Wysokie temperatury nie będą więc tak dokuczliwe. W ofercie posiadamy modele sięgające kolan, jak również krótsze. W ten sposób sama dopasujesz, która konstrukcja będzie dla Ciebie właściwa podczas kolejnego wspinaczkowego wyzwania. Szeroki asortyment sklepu umożliwia wybranie modelu o odpowiednim dla Ciebie kroju, jak i aspektach wizualnych.

Spodenki na wspinaczkę – kluczowa swoboda ruchów

Na efektywne dążenie do topu wpływa klika aspektów. Jednym z jest dobrany strój. Może on wspierać sprawne przejście lub przeszkadzać w wykonaniu kolejnego ruchu. Spodenki wspinaczkowe damskie wchodzące w skład asortymentu sklepu 8a.pl to modele topowych marek, które dzięki swojemu krojowi nie krępują ruchów. Umożliwiają wygodne postawienie stopy na kolejnym elemencie skalnym. Oferowana swoboda przemieszczania się w części jest także zasługą elastyczności tego typu modeli. Dopasowują się one do użytkowniczki, co pozwala na sprawne przejście ściany. Wygoda wynika również z konstrukcji pasa biodrowego spodenek. Ten element został tak zaprojektowany, aby dobrze układać się pod uprzężą. Jego budowa redukuje ryzyko wystąpienia nadmiernego ucisku w jednym miejscu, co zdecydowanie podnosi komfort podczas zmierzania do topu.

Spodenki wspinaczkowe damskie – odpowiednia kompozycja materiałowa

W dużej mierze spodenki wspinaczkowe damskie wykonywane są z bawełny, która oferuje wiele zalet. Przede wszystkim jest przewiewna. Zapewniana przez nią wentylacja redukuje nadmierne gromadzenie się ciepłego powietrza pod warstwą materiału, co ogranicza uczucie przegrzania. Ponadto bawełniane włókna są miłe w dotyku. Jest to istotna cecha, ponieważ krótkie spodenki mają bezpośredni kontakt ze skórą. Bawełniane modele nie podrażniają jej, co pozytywnie wpłynie na komfort wspinaczki. Obecnie projektanci często łączą naturalne włókna z syntetycznymi. Taka mieszkanka jest bowiem bardziej wytrzymała niż czysto bawełniane modele. Nie można zapomnieć również o elastanie. Także ten materiał często występuje w konstrukcji spodenek wspinaczkowych. Nadaje im większej rozciągliwości, aby optymalnie dopasowały się do sylwetki użytkowniczki.

Damskie spodenki wspinaczkowe – topowe marki, które znajdziesz w sklepie 8a.pl

Oferujemy szeroki wybór modeli renomowanych wspinaczkowych brandów. Znajdziesz tutaj spodenki na wspinaczkę damskie takich marek jak Ocun, Rafiki czy Black Diamond. Wszystkie wykonane zostały z dbałością o detale oraz cechują się funkcjonalną konstrukcją. Dzięki nim zapewnisz sobie wygodę podczas pokonywania kolejnego metra ściany. Projektanci zadbali także o design spodenek. Niektóre posiadają żywą kolorystykę, w którą wpleciono wzory o niebanalnym charterze. Inne to natomiast klasyczne wykończenie, przełamane drobnymi przeczuciami. Spodenki wspinaczkowe damskie różnią się między sobą także krojem. Część z nich jest bardziej, a cześć mniej dopasowana do sylwetki. Możesz także wybrać model o właściwej dla siebie długości. Spodenki kończące się przed kolanem przeplatają się z krótszymi modelami, abyś była w 100% zadowolona z elementu garderoby, w którym pokonasz kolejną wspinaczkową drogę.

Sprawdź również inne kategorie spodenek i spódnic damskich:

Spodenki i Spodnice damskie Spodenki turystyczne damskie Spodenki biegowe damskie Spodenki treningowe damskie Spódnice biegowe
Spódnice turystyczne Spodenki capri damskie

Do damskich spodenek wspinaczkowych polecamy:

Bluzy wspinaczkowe damskie Buty wspinaczkowe damskie Koszulki wspinaczkowe Rękawiczki do asekuracji Uprzęże wspinaczkowe

Spodenki wspinaczkowe damskie - popularne marki:

Spodenki wspinaczkowe damskie Black Diamond Spodenki wspinaczkowe damskie Dynafit Spodenki wspinaczkowe damskie E9 Spodenki wspinaczkowe damskie Marmot Spodenki wspinaczkowe damskie Nograd
Spodenki wspinaczkowe damskie Ocun Spodenki wspinaczkowe damskie Patagonia Spodenki wspinaczkowe damskie Rab