Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Spodenki biegowe La Sportiva Sudden Short - opal/chili

Już od 132,30 zł Cena regularna 189,00 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 14,90 zł Szczegóły

Zadaj pytanie

Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł Płatne z góry 8,90 zł Przy odbiorze 11,90 zł
250 - 349,99 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 11,90 zł
> 350 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł Płatne z góry 10,90 zł Przy odbiorze - nie dotyczy -
> 300 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze - nie dotyczy -
logo dhl DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamaiwanych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł Płatne z góry 13,90 zł Przy odbiorze 13,90 zł
> 450 zł Płatne z góry 0 zł! Przy odbiorze 0 zł!

Spodenki biegowe La Sportiva Sudden Short są zaawansowaną odpowiedzią producenta na stale rosnące wymagania użytkowników. Są przeznaczone przede wszystkim w trudny teren, ale bez problemu sprawdzą się również podczas przebieżki leśnymi ścieżkami.

Szorty La Sportiva są przeznaczone przede wszystkim na ciepłą pogodę. Wiąże się z tym jednak zwiększona ilość wilgoci powstającej w trakcie wysiłku. Dlatego włoski producent użył do ich produkcji szybkoschnącej tkaniny, która sprawnie odprowadza parę wodną z dala od skóry. Tym samym cały czas utrzymuje się wysoki komfort noszenia.

Spodenki biegowe La Sportiva Sudden Short są bardzo lekkie i pozostają takie od początku do końca naszej aktywności fizycznej. Szybkoschnące włókna zapewniają bowiem nieustanne poczucie suchości sprawnie odsyłają parę wodną na zewnątrz. Nawet gdy tempo treningu wzrośnie materiał cały czas gwarantuje optymalny komfort noszenia. To bardzo istotne zwłaszcza w trudnych warunkach górskich, gdzie również sama matka natura generuje dodatkowe niedogodności w postaci niesprzyjającej pogody.

Elastyczna konstrukcja jest kolejnym powodem dla których warto pomyśleć o rozszerzeniu naszej garderoby do biegów terenowych. Zastosowany spandex powoduje, że materiał jest rozciągliwy w każdym kierunku i nie krępuje ruchów. Nawet gdy trafimy na bardziej zróżnicowane fragmenty trasy i musimy wyżej unieść nogi, czujemy pełną swobodę. Spodenki La Sportiva Sudden Short uzupełniono o płaskie szwy, które tym bardziej potwierdzają ich przydatność na dłuższych dystansach, bo nie podrażniają skóry. To istotny szczegół, gdy na trasie musisz walczyć już wyłącznie z własną psychiką. Krój typu slim fit podkreśla sylwetkę, a zintegrowane wiązanie umożliwia dopasowanie ich do pożądanego rozmiaru.

Spodenki biegowe La Sportiva Sudden Short zostały uszyte według światowych standardów Bluesign®. Wysoka jakość wykonania została uzyskana przy mniejszej ingerencji w środowisko naturalne.

La Sportiva Sudden Short najważniejsze cechy:
  • Lekki materiał;
  • Płaskie szwy nie podrażniające skóry;
  • Zintegrowane wiązanie dla lepszego dopasowania;
  • Szybkoschnąca tkanina;
  • Świetnie wentylowane;
  • Rozciągliwa konstrukcja nie krępująca ruchów;
  • Krój typu slim fit;
  • Wykonana według ogólnoświatowego standardu Bluesign®.

Użyte materiały: 86% poliester, 14% spandex

Bluesign® jest określeniem standardu, który gwarantuje, iż wszystkie etapy produkcji danej odzieży i rezultat końcowy jest zdrowy dla ludzi oraz przyjazny środowisku naturalnemu. Kontrolę przeprowadza sam Bluesign a firmy muszą udowodnić, że w każdym etapie produkcji zachowane są określone normy. Projekt Bluesign stworzyła szwajcarska firma Schoeller Textil AG, organizację tworzy rada złożona z ekspertów w sprawach nauki, polityki, przemysłu, handlu czy spraw konsumenckich oraz ekologii.
Opinie klientów
0.0
0 opinie