top

Śpiwory Warmpeace

Śpiwory Warmpeace to dopracowana część ekwipunku turystycznego, która świetnie sprawdza się w czasie wyjazdów i wypraw pod namioty. Czesi dba o to, aby każdy model spełnił oczekiwania wymagających użytkowników.
Zobacz jako Siatka Lista

Liczba pozycji: 1

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Liczba pozycji: 1

na stronę

Śpiwory Warmpeace

Komfortowo spędzona noc to możliwość odzyskania pełni sił na następny dzień pełen wyzwań. Dopracowane rozwiązania konstrukcyjne oraz odpowiednio dopracowane materiały przekładają się na wysoką niezawodność w terenie. Nie zapomniano również o komforcie użytkowania. Wygodne w obsłudze zamki i ściągacze pozwalają na wyjątkowo łatwe dopasowanie śpiwora do swoich potrzeb.

Puchowe śpiwory Warmpeace to wysoki komfort termiczny

W swoich modelach czeski producent stosuje głównie naturalny puch. To doskonale znana przez wszystkich turystów ocieplina, która oddziela użytkownika od zimnego powietrza znajdującego się na zewnątrz. Pomimo wieloletnich badań do tej pory nie udało się stworzyć syntetycznej ociepliny, która w tak doskonały sposób łączyłaby wysokie właściwości izolacyjne z niską wagą całości. Śpiwory Warmpeace doskonale wykorzystują te cechy świetnie sprawdzając się w czasie wszystkich wyjazdów turystycznych. Niezależnie od tego, czy wędrujesz z plecakiem, czy wybierasz się na kemping samochodem, modele czeskiego producent zapewnią Ci maksymalną wygodę i komfortowe warunki w snu.

Pełen wybór śpiworów w sklepie 8a.pl

Śpiwory Warmpeace występuję w wielu różnych wersjach, które różnią się między sobą między innymi ilością zastosowanej ociepliny. Śpiwory trzysezonowe to doskonały wybór na cieplejszą część roku. Doskonale sprawdzą się wiosną i jesienią, a także w chłodne letnie wieczory. Najcieplejsze wersje przygotowano specjalnie z myślą o wykorzystaniu w zimie. Zastosowanie w nich bardzo dużej ilości ociepliny sprawia, że sprawdzą się nawet w czasie mocniejszych mrozów. Niezależnie od rodzaju turystyki jaki uprawiasz, zawsze znajdziesz model odpowiedni do Twoich potrzeb.