top

Śpiwory Terra Nova Wild Country

Śpiwory Terra Nova Wild Country to klasyczne modele przygotowane dla miłośników wypraw trekkingowych oraz wycieczek turystycznych. Dzięki zróżnicowaniu oferty śpiwory trafią w gusta osób wybierających się na wakacje i tych, którzy planują górskie wycieczki.
1
produkt
Zobacz jako Siatka Lista

Liczba pozycji: 1

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Liczba pozycji: 1

na stronę

Puchowe śpiwory Terra Nova dla doświadczonych miłośników trekkingu

Seria śpiworów Terra Nova zawiera w sobie modele opracowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy poszukują produktów cechujących się niską wagą oraz wyśmienitymi właściwościami użytkowymi. Wszystkie te kryteria spełniają niezwykle lekkie śpiwory puchowe. Oferują one bowiem bardzo dobrą izolację, a na czas transportu można je zmieścić w niedużych pokrowcach.

Turystyczne śpiwory Wild Country Terra Nova

Kolekcja śpiworów Wild Country by Terra Nova powstała do użytku turystycznego. Świetnie spisuje się w czasie wyjazdów pod namioty. Klasyczne śpiwory syntetyczne o kształcie mumii doskonale znoszą zmienne warunki atmosferyczne i są niezwykle przyjazne w użytkowaniu. Optymalnie dopasowane do sylwetki śpiwory oferują bardzo dobrą izolację nawet w chłodniejsze noce. Niezależnie od tego którą serię wybierzesz, śpiwory Terra Nova Wild Country zapewnią wygodę i komfort użytkowania w czasie wyjazdów turystycznych.