top

Śpiwory Rab

Śpiwory Rab to komfortowy sen podczas każdego wyjścia w góry. Ciepłe puchowe modele wyśmienicie sprawdzą się nawet w zimowych temperaturach. O idealne połączenie izolacji i niskiej wagi.
10
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 10

na stronę

Śpiwory puchowe Rab to niezawodny wybór

Puchowe śpiwory Rab to już prawdziwa legenda w świecie wspinaczkowym. Marka ta rozpoczynała swoją działalność właśnie od najwyższej jakości ekwipunku puchowego i po dziś dzień pozostaje jednym z czołowych producentów śpiworów i odzieży górskiej na świecie. Specjalistyczne modele są przygotowywane z myślą o wykorzystaniu ich w czasie podejmowania górskich wyzwań. Idealnie dopasowane do wymagań wspinaczy i miłośników gór, śpiwory Rab stanowią nieodłączną część ekwipunku zarówno w czasie wędrówek po górskich szlakach, jak i wspinaczki.

Najwyższej jakości śpiwory Rab wypełniane puchem

Śpiwory tej marki to dopracowane w najmniejszym detalu produkty, które nie zawiodą w najtrudniejszych sytuacjach. Podstawą każdego śpiwora jest zastosowane w nim wypełnienie. Rab stosuje wysokiej jakości naturalny puch, który odpowiada za niesamowite właściwości każdego modelu. Ocieplina ta jest bowiem niesłychanie lekka i posiada możliwość skompresowania do niedużych rozmiarów. Posiada przy tym bardzo wysokie zdolności izolacyjne, skutecznie utrzymując temperaturę ciała na odpowiednim poziomie. Aby mieć pewność odpowiedniego rozłożenia ociepliny w komorach, śpiwory Rab są wypełniane puchem ręcznie. Nie mniej ważny niż wypełnienie, jest materiał zewnętrzny. Musi być bowiem ultralekki, cienki i odpowiednio wytrzymały, aby zapewnić wysoką trwałość i utrzymać puch na miejscu. Takie właśnie materiały są stosowane w śpiworach Rab – optymalnie dobrane do zastosowania.

W pogoni za śpiworem idealnym

Śpiwory Rab są cały czas dopracowywane, aby jak najlepiej służyły użytkownikom podczas wyjazdów w góry i nie tylko. W celu zmniejszenia wrażliwości na wilgoć marka stosuje puch hydrofobowy. Jest on specjalnie impregnowany, co przyspiesza jego schnięcie i sprawia, że nie chłonie tak szybko wody. Śpiwory z hydrofobowym puchem cechują się zwiększoną wszechstronnością i dobrze spisują się w szerszym zakresie warunków pogodowych. To bardzo dobry wybór dla osób poszukujących możliwie lekkich i wszechstronnych śpiworów. Ponadto śpiwory Rab są wykonywane w kilku wersjach, różniących się kształtem. Dla osób lubiących nieco większy komfort idealne będą modele oferujące więcej miejsca w środku. Z kolei osoby poszukujące minimalistycznych rozwiązań z chęcią wybiorą mocniej dopasowane śpiwory.

Sprawdź też inne śpiwory

Śpiwory The North Face Śpiwory Marmot Śpiwory Małachowski Śpiwory Robens Śpiwory Outwell