Twoje konto firmowe jest zablokowane i nie możesz składać zamówień. Jeśli masz pytania, skontaktuj się proszę z administratorem Twojej firmy.

Śpiwory kołdrowe i kopertowe

Śpiwory kołdrowe i kopertowe użytkowane są głównie w cieplejszej części roku na biwakach i kempingach, kiedy zależy nam na maksymalnej wygodzie.
0
produkty
Nie znaleźliśmy produktów pasujących do zapytania.

Śpiwory kołdrowe i kopertowe

Śpiwory kołdrowe zapewniają dużo przestrzeni we wnętrzu, dzięki czemu oferują wysoki komfort, szczególnie osobom, które często obracają się w czasie snu. Śpiwory kopertowe mogą występować w klasycznej wersji, o kształcie typowo prostokątnym, jak też mogą być wyposażone w kaptur. To świetny wybór na chłodniejsze noce, kiedy dużo ciepła możemy stracić przez odsłoniętą głowę. Dużą zaletą śpiworów prostokątnych jest możliwość ich całkowitego rozpięcia, dzięki czemu przemieniają się w tradycyjną kołdrę. Takie rozwiązanie świetnie sprawdza się w czasie upalnych letnich nocy. Śpiwory kopertowe występują również w wersjach dziecięcych, zapewniając wysoki komfort również pociechom. Dla par podróżników stworzono specjale śpiwory kołdrowe 2-osobowe. Jeśli wybierasz się na biwak i poszukujesz najwygodniejszego snu, prostokątne śpiwory będą najlepszym wyborem.