top

Śpiwory Hannah

Śpiwory Hannah to doskonały wybór podczas wielu form turystyki. W ofercie dostępne są ultralekkie modele idealne na letnie noce, jak i trzysezonowe śpiwory, wyśmienicie sprawdzające się od wiosny do jesieni.
13
produkty
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 13

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 13

na stronę

Śpiwory Hannah na wędrówkę i do biwakowania


Czeski producent sprzętu turystycznego doskonale zna potrzeby osób wybierających się pod namioty oraz różnic w oczekiwaniach w zależności od uprawianej aktywności. To właśnie stąd tak duży wybór wśród produkowanych modeli, który pozwoli wybrać najodpowiedniejszy śpiwór. Dla miłośników biwakowania i długich pobytów na kempingu Hannah proponuje wygodne śpiwory poszerzane. Oferują one większą ilość miejsca w środku przy zachowaniu fantastycznych właściwości termicznych. W ofercie znajdują się również mocno dopasowane, a przez to stosunkowo lekkie po spakowaniu śpiwory zaprojektowane z myślą o wędrówkach z plecakiem oraz wycieczkach. Model te są świetnie przystosowane zarówno na letnie, jak wiosenne i jesienne temperatury. W swojej ofercie marka nie zapomina również o minimalistach. Najmniejsze modele powstały z myślą o letnich upałach oraz nocowaniu w schroniskach. Kompaktowe rozmiary po spakowaniu sprawiają, że to idealny wybór podczas wędrówek z niedużym plecakiem.

Śpiwór optymalnie dopasowany do każdego użytkownika


Śpiwory Hannah to wiele modeli, w tym również śpiwory dla kobiet. Charakteryzujące się mniejszą długością modele zapewniają wysoki komfort termiczny i jeszcze lepsze dopasowanie do sylwetki. Wszystkie miłośniczki wędrówek na pewno z zadowoleniem przyjmą fakt, że nie będą musiały niepotrzebnie dźwigać dodatkowego ciężaru. Dużą popularnością cieszą się również śpiwory dla dzieci. Dopracowane konstrukcje zapewniają maksymalną wygodę snu zarówno w czasie rodzinnych wyjazdów jak i letnich obozów wakacyjnych. Atrakcyjne cenowo i wygodne w użytkowaniu śpiwory Hannah to optymalny wybór dla wszystkich miłośników spania pod namiotami.