top

Śpiwór turystyczny Marmot Trestles 30 (183 cm) - lichen/greenland

453,59 zł 539,99 zł
-16%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Śpiwór turystyczny Marmot Trestles 30 (183 cm) to rozwiązanie, które sprawdzi się podczas nocowania w terenie w w okresie wiosenno-jesiennym. Jego syntetyczna ocieplina będzie zapewniła izolację od chłodu, dzięki czemu stworzy komfortowe warunki do nocnego odpoczynku, abyś rano był gotowy na kolejną dawkę przygód. Może być wykorzystywany przez osoby o wzroście do 1,83m.

Funkcjonalność śpiwora Marmot Trestles 30 wynika z szeregu udogodnień w nim zastosowanych. W dolnej modelu wykorzystano konstrukcję, która ma za zadanie zapewnić optymalna ilość miejsca dla stóp. Ponadto całość wyposażona została w drugi zamek w górnej części, dzięki któremu łatwiej o wentylację.

Śpiwór turystyczny Marmot Trestles 30 to model, wykorzystujący syntetyczna ocieplinę SpiraFil LT. Wypełnienie bazuje na włóknach o spiralnym kształcie, dzięki czemu całość zapewnia dobrą izolację od chłodu, a przy tym jest stosunkowo lekka. Ponadto syntetyczna ocieplina lepiej sprawdza się w wilgotnych warunkach oraz szybciej wysycha. Specjalne poziome pikowanie uniemożliwia z kolei niepożądane przemieszczanie się wypełnienia wewnątrz konstrukcji, tak aby nie powstały strefy zimna. Kiedy jednak poczujesz, że robi Ci się zbyt ciepło, możesz wykorzystać dodatkowy zamek w górnej części modelu. Po jego odpięciu świeże powietrze będzie miało łatwiejszy dostęp do wnętrza, przyjemnie Cię chłodząc. Zadbano również o odpowiedni profil śpiwora w okolicy stóp. Konstrukcja 3D Footbox wykorzystująca odchylenie ku zewnętrznej części zapewnia wygodne ich ułożenie, doskonale podnosząc komfort w trakcie nocnej regeneracji sił.

Śpiwór turystyczny Marmot Trestles 30 korzysta także z profilowanej konstrukcja kaptura 3D Hood Construction chroniącej przed utratą ciepła z newralgicznych okolic głowy. Dodatkowo znajdziemy tu także ściągacz ze stoperem, którym precyzyjniej można dopasować obwód kołnierza do własnych potrzeb i uszczelnić śpiwór, by ciepło nie wydostawało się na zewnątrz. Projektanci Marmot zastosowali w tym modelu także wewnętrzną kieszonkę, w której umieścisz dokumenty, telefon lub pieniądze chroniąc się przed ich utratą. Warto zaznaczyć, że zamki błyskawiczne w śpiworze wykonała japońska marka YKK®, dzięki czemu o wiele rzadziej się zacinają pozwalając na wygodną obsługę. Do całości dołączony jest worek kompresyjny, w którym wygodnie możesz go transportować.

Śpiwór turystyczny Marmot Trestles 30 to połączenie cech, dzięki któremu zapewnisz sobie komfort podczas noclegu w terenie.

Marmot Trestles 30 najważniejsze cechy:
 • Wypełnienie syntetyczną ociepliną SpiraFil LT zapewni optymalny komfort termiczny;
 • Konstrukcja kaptura 3D Hood Construction zapobiega utracie ciepła w okolicach głowy;
 • Anatomiczna konstrukcja 3D Footbox zapewnia wygodne ułożenie stóp;
 • Wewnętrzna kieszonka umożliwiająca schowanie najważniejszych rzeczy;
 • Pikowana konstrukcja falowa śpiwora chroni przed niepożądaną migracją ociepliny;
 • Dwubiegowy zamek błyskawiczny marki YKK® o konstrukcji chroniącej przed zacinaniem;
 • Dodatkowy drugi zamek w górnej części śpiwora dla łatwiejszej wentylacji;
 • Patka ocieplająca przy zamku;
 • Kaptur ze ściągaczem;
 • Worek kompresyjny w zestawie;
 • Dwie pętelki do zawieszenia śpiwora;
 • Wolny od szkodliwych związków PFC.
Temp. komfortu Temp. limit Temp. ekstremalna
2,3°C -3,2°C -19,8°C

Zakresy temperatur wg normy EN 13537

Odnoszą się one do standardowego mężczyzny i standardowej kobiety po średnim wysiłku. Uwaga! Czasami może się zdarzyć, że odczucie zimna będzie inne u różnych osób. Na sposób odczuwania zimna mają też wpływ takie czynniki jak: zmęczenie, głód, złe samopoczucie, wcześniejsze wychłodzenie, wiek, metabolizm, grubość tkanki tłuszczowej itp.
 • Komfort (T comf) - temperatura, w jakiej człowiek znajduje się w równowadze termicznej i nie odczuwa zimna. Wartość ta odnosi się do "standardowej", najedzonej kobiety, po średnim wysiłku. Tym parametrem, wybierając śpiwór, powinny kierować się kobiety.
 • Temperatura graniczna (T lim) - najniższa temperatura, w jakiej "standardowy mężczyzna" może spać komfortowo. Tym parametrem, wybierając śpiwór, powinni kierować się mężczyźni.
* Temperatura ekstremalna (T min) - przekroczenie tej wartości powoduje ryzyko hipotermii i oznacza warunki, w których można przetrwać najwyżej sześć godzin (parametr oparty na odczuciach "przeciętnej kobiety"). Tą temperaturą nie powinniśmy się kierować przy zakupie śpiwora.
Specyfikacja techniczna:
Kolor Oliwkowy
Płeć Męskie
Kształt śpiwora Mumia
Kołnierz termiczny V
Listwa termiczna V
Materiał wew. 70D 100% Poliester
Materiał zew. 70D 100% Poliester
Na wzrost do 183 cm
Testowany zgodnie z EN 13537 / ISO EN 23537 V
Zakres temperatur 2,3°C/-3,2°C/-19,8°C
Wypełnienie SpiraFil™ LT
Waga całkowita ok 1480 g (z pokrowcem)

Śpiwór turystyczny Marmot Trestles 30 (183 cm) - lichen/greenland - opinie klientów

0.0
0 opinie