top

Śpiwór turystyczny Marmot Trestles 0 (183 cm) - orange haze/dark rust

571,19 zł 679,99 zł
-16%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Śpiwór turystyczny Marmot Trestles 0 (183 cm) to model, na którym możesz polegać, kiedy masz zamiar przenocować w terenie, kiedy otacza Cię mroźna aura. Jego ocieplina będzie doskonale izolowała od chłodu, podnosząc Twój komfort termiczny. Model ten będzie odpowiednim wyborem dla osób mierzących do 1,83 m.

Wygodny nocny odpoczynek pozwala przygotować się na dzień pełen wrażeń. Jego świetnym uzupełnieniem będzie śpiwór turystyczny Marmot Trestles 0. Konstrukcja modelu zapewnia wysoki poziom wygody, co wynika z takich aspektów jak anatomicznie skonstruowana część w okolicy głowy czy nóg.

Śpiwór turystyczny Marmot Trestles 0 to model, w którym postawiono na syntetyczną ocieplinę SpiraFil LT. Cechuje się ona spiralnym kształtem włókien, który doskonale utrzymuje wytwarzane przez organizm ciepło, chroniąc od wyziębienia. Takie wypełnienie lepiej sprawdzi się również podczas wilgotnych warunków, ponieważ posiada właściwości szybkoschnące. W krótszym czasie będziesz więc mógł cieszyć oferowanymi przez model właściwościami. Jak widać, śpiwór cechuje się budową komorową. Wykorzystanie poprzecznych pikowań zapobiega przemieszczaniu się ociepliny, nie pozywając tym samym na powstanie dokuczliwy stref zimna. Doskonałym uzupełnieniem oferowanego komfortu termicznego jest również patka przy zamku, tak abyś był jak najlepiej chroniony od chłodu.

Dzięki wyposażeniu śpiwora turystycznego Marmot Trestles 0 w dodatkowy zamek umożliwia on szybką i efektywną wentylację, a także ułatwia wsunięcie się do modelu. Dwubiegowy główny suwak renomowanej marki YKK został natomiast tak zaprojektowany, aby redukować ryzyko jego zacinania, co mogłoby opóźnić czas położenia się. Specjalna anatomiczna konstrukcja 3D Hood Construction w okolicy głowy to z kolei rozwiązanie mające znacznie ograniczyć ucieczkę ciepła w tym newralgicznym miejscu, dzięki czemu chłód nie będziesz przeszkodą do zaśnięcia. Warto zwrócić również uwagę na wykończenie w dolnej części śpiwora. Zastosowane tutaj 3D Footbox ma za zadanie oferować optymalną ilość miejsca stopom, dzięki czemu łatwiej o ich wygodne ułożenie, jak również zadbanie o komfort termiczny w tym miejscu. Jak wiadomo, to właśnie stopy często najbardziej odczuwają zimno. Uzupełniając funkcjonlaną całość, model ten posiada również kieszonkę, dzięki czemu będziesz mógł komfortowo przechować drobiazgi, które chcesz mieć blisko siebie podczas nocnego odpoczynku.

Śpiwór turystyczny Marmot Trestles 0 cechuje się wykonaniem z zastosowaniem wielu udogodnień, tak aby jak najlepiej sprawdzać się w obszarze zapewnienia wygody podczas jego użytkowania.

Marmot Trestles 0 najważniejsze cechy:
 • Wypełnienie syntetyczną ociepliną SpiraFil LT zapewni optymalny komfort termiczny;
 • Konstrukcja kaptura 3D Hood Construction zapobiega utracie ciepła w okolicach głowy;
 • Anatomiczna konstrukcja 3D Footbox zapewnia wygodne ułożenie stóp;
 • Wewnętrzna kieszonka umożliwiająca schowanie najważniejszych rzeczy;
 • Pikowana konstrukcja falowa śpiwora chroni przed niepożądaną migracją ociepliny;
 • Dwubiegowy zamek błyskawiczny marki YKK® o konstrukcji chroniącej przed zacinaniem;
 • Dodatkowy drugi zamek w górnej części śpiwora dla łatwiejszej wentylacji;
 • Patka ocieplająca przy zamku;
 • Kaptur ze ściągaczem;
 • Worek kompresyjny w zestawie;
 • Dwie pętelki do zawieszenia śpiwora;
 • Wolny od szkodliwych związków PFC.
Temp. komfortu Temp. limit Temp. ekstremalna
-9,3°C -16,7°C -37,6°C

Zakresy temperatur wg normy EN 13537

Odnoszą się one do standardowego mężczyzny i standardowej kobiety po średnim wysiłku. Uwaga! Czasami może się zdarzyć, że odczucie zimna będzie inne u różnych osób. Na sposób odczuwania zimna mają też wpływ takie czynniki jak: zmęczenie, głód, złe samopoczucie, wcześniejsze wychłodzenie, wiek, metabolizm, grubość tkanki tłuszczowej itp.
 • Komfort (T comf) - temperatura, w jakiej człowiek znajduje się w równowadze termicznej i nie odczuwa zimna. Wartość ta odnosi się do "standardowej", najedzonej kobiety, po średnim wysiłku. Tym parametrem, wybierając śpiwór, powinny kierować się kobiety.
 • Temperatura graniczna (T lim) - najniższa temperatura, w jakiej "standardowy mężczyzna" może spać komfortowo. Tym parametrem, wybierając śpiwór, powinni kierować się mężczyźni.
* Temperatura ekstremalna (T min) - przekroczenie tej wartości powoduje ryzyko hipotermii i oznacza warunki, w których można przetrwać najwyżej sześć godzin (parametr oparty na odczuciach "przeciętnej kobiety"). Tą temperaturą nie powinniśmy się kierować przy zakupie śpiwora.
Specyfikacja techniczna:
Kolor Pomarańczowy
Płeć Męskie
Kształt śpiwora Mumia
Kołnierz termiczny V
Listwa termiczna V
Materiał wew. 70D 100% Poliester
Wymiary pakunku ok. 48 x ø 24 cm
Materiał zew. 70D 100% Poliester
Na wzrost do 183 cm
Testowany zgodnie z EN 13537 / ISO EN 23537 V
Zakres temperatur -9,3°C/-16,7°C/-37,6°C
Wypełnienie SpiraFil™ LT
Waga całkowita ok. 2246 g

Śpiwór turystyczny Marmot Trestles 0 (183 cm) - orange haze/dark rust - opinie klientów

0.0
0 opinie