top

Śpiwór turystyczny dla dzieci Coleman Glow In The Dark

164,99 zł 219,99 zł
-25%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 8,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Śpiwór turystyczny dla dzieci Coleman Glow In The Dark w kształcie prostokąta, łagodnie przeniesie Wasze pociechy w świat sennych marzeń.

Konikiem firmy Coleman jest od wielu lat kempingowanie i całe wyposażenie, które jest z nim związane. Dzięki doświadczeniu i pasji ich produkty stanowią integralna część niezapomnianych przygód, dla wielu miłośników tej formy wypoczynku – również tych najmłodszych.

Jeżeli chodzi o komfort dzieciaków, śpiwór jest jednym z najistotniejszych elementów wyposażenia podczas kempingu, który potrafi nieść ze sobą także trudności. Śpiwór Glow in the Dark jest idealny do tego, aby oswoić najmłodszych kempingowców z życiem na świeżym powietrzu — zapewniając im komfort, i wygodę w tak ważnej fazie dnia, jaką jest sen.

Komfortowy śpiwór Glow in the Dark zapewnia skuteczną izolację w cieplejszych okresach roku, a to za sprawą ociepliny cechującej się doskonałą jakością. Materiał zewnętrzny został wykonany z poliestru o zwiększonej wytrzymałości na przetarcia, chroniąc śpiwór młodych amatorów kempingu przed niepożądanymi uszkodzeniami. Doskonale więc zniesie biwakową i turystyczną eksploatację. Kształt prostokąta nie będzie krępował ruchów i pozwoli maluchom poczuć się tak komfortowo, jakby spały pod swoją kołdrą.

W śpiworze Glow in the Dark dla najmłodszych urwisów nie lada atrakcją będzie świecąca, fluorescencyjna grafika. Przedstawia ona robaczki, które w dzień absorbują promienie słoneczne, po to, aby w nocy uprzyjemnić zasypianie w swoim delikatnym świetle — przenosząc dzieci do krainy przygód.

Śpiwór Coleman Glow in the Dark jest tak komfortowy, że zasypianie w nim będzie dla pociech czystą przyjemnością, dzięki czemu Wy zyskacie nieco więcej czasu dla siebie.

Śpiwór turystyczny dla dzieci Coleman Glow In The Dark - najważniejsze cechy:
  • Ocieplina 400g/m2
  • Śpiwór zapewnia świetną ochronę w cieplejszych porach roku;
  • Wytrzymały poliester zastosowany w warstwie zewnętrznej;
  • Świecące fluorescencyjne robaczki uprzyjemniające zasypianie;
  • Prostokątny kształt zwiększający swobodę ruchów;
Coletherm - syntetyczne włókna o okrągłym przekroju i pustej przestrzeni w ich wnętrzu. Tworzące się tam liczne „kieszenie powietrzne” magazynują ciepło — zapewniając bardzo dobre właściwości izolacyjne od chłodu.

Wymiary: ok. 167 x 66 cm

Temp. komfortu Temp. limitu Temp. minimalna
8°C 3°C -10°C

Zakresy temperatur wg normy EN 13537

Odnoszą się one do standardowego mężczyzny i standardowej kobiety po średnim wysiłku. Uwaga! Czasami może się zdarzyć, że odczucie zimna będzie inne u różnych osób. Na sposób odczuwania zimna mają też wpływ takie czynniki jak: zmęczenie, głód, złe samopoczucie, wcześniejsze wychłodzenie, wiek, metabolizm, grubość tkanki tłuszczowej itp.
  • Komfort (T comf) - temperatura, w jakiej człowiek znajduje się w równowadze termicznej i nie odczuwa zimna. Wartość ta odnosi się do "standardowej", najedzonej kobiety, po średnim wysiłku. Tym parametrem powinny kierować się kobiety wybierając śpiwór.
  • Temperatura graniczna (T lim) - najniższa temperatura, w jakiej "standardowy mężczyzna" może spać komfortowo. Tym parametrem powinni kierować się mężczyźni wybierając śpiwór.
* Temperatura ekstremalna (T min) - przekroczenie tej wartości powoduje ryzyko hipotermii i oznacza warunki, w których można przetrwać najwyżej sześć godzin (parametr oparty na odczuciach "przeciętnej kobiety"). Tą temperaturą nie powinniśmy się kierować przy zakupie śpiwora.
Specyfikacja techniczna:
Kolor Szary
Płeć Dziecięce
Kolekcja producenta Coleman Sleeping Bags
Kształt śpiwora Kołdra (prostokątny)
Kołnierz termiczny ---
Listwa termiczna ---
Materiał wew. szczotkowany poliester
Wymiary pakunku ok. 34 x ø22 cm
Materiał zew. poliester
Na wzrost do ---
Testowany zgodnie z EN 13537 / ISO EN 23537 V
Zakres temperatur +8°C/+3°C/-10°C
Wypełnienie gładkie włókno 1 x 400 g/m2
Waga wypełnienia ---
Waga całkowita ok. 1300 g

Śpiwór turystyczny dla dzieci Coleman Glow In The Dark - opinie klientów

0.0
0 opinie