top

Śpiwór The North Face Cat’s Meow (198 cm) - blue wing teal/zinc grey

637,49 zł 849,99 zł
-25%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Tylko %1 pozostał
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 11,49 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 11,49 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Śpiwór The North Face Cat’s Meow 198 cm to świetny wybór na chłodniejszy czas. Zastosowana w tym modelu syntetyczna ocieplina charakteryzuje się mniejszą od puchu wrażliwością na wilgoć. Posiada kształt mumii i konstrukcję Cyclone, która dba o komfort użytkownika o maksymalnym wzroście 198 cm.

Została opracowana w taki sposób, by wnętrze szybko napełniało się ciepłym, ogrzanym powietrzem, a straty ciepła były minimalizowane. Spełni on swoje zadanie w okresie przejściowym, który jest wyjątkowo problematyczny, jeśli idzie o znalezienie rozwiązania gwarantującego komfort termiczny. Za sprawą niskiej wagi i niewielkich rozmiarów znajdzie uznanie wśród osób, które lubią przemieszczać się z plecakiem.

Aby śpiwór The North Face Cat's Meow zapewniał jak najlepsze właściwości w szerokim zakresie warunków pogodowych, zdecydowano się w nim na użycie syntetycznej ociepliny, która jest mniej wrażliwa na wilgoć niż naturalny puch. Dzięki temu nawet przy dużej wilgotności powietrza możesz liczyć na komfortowy sen po rozbiciu namiotu. Zastosowane wypełnienie to zaawansowany Heatseeker Pro. Charakteryzuje się ona wysoką ściśliwością, co jest niezbędne podczas pakowania, jak również szybkim rozprężaniem, dzięki czemu po rozłożeniu śpiwora błyskawicznie zyskuje on pełną objętość i jest gotowy do spania. Całość posiada świetne właściwości izolacyjne, które zapewniają bardzo dobrą ochronę przed chłodem. Za odpowiednie rozłożenie ociepliny odpowiada konstrukcja Cyclone. Odpowiednie dopracowanie kształtu komór zapobiega niekontrolowanemu przemieszczaniu się ociepliny, a jednocześnie pomaga w jak najlepszym skompresowaniu śpiwora w czasie pakowania.

Model TNF Cat's Meow posiada dopracowany kształt mumii, który pozwala na szybkie nagrzanie wnętrza śpiwora oraz ogranicza straty ciepła. Zwiększona ilość miejsca na same stopy, zapewni im większą swobodę, jednocześnie lepiej docieplając nogi. Anatomicznie dopasowany do głowy kaptur doskonale zabezpiecza ją przed zimnem i pozwala na komfortowy sen w chłodnych warunkach. Model ten jest również bardzo dobrze zabezpieczony przed dodatkowymi stratami ciepła przez kluczowe elementy. Zastosowano kołnierz termiczny ze ściągaczem, który świetnie zapobiega utracie ciepłego powietrza, a także izolowaną patkę wzdłuż całego zamka.

Do śpiwora załączono 2 pokrowce. Luźniejszy, przeznaczony jest do dłuższego przechowywania śpiwora - zapewnia mu również dobrą wentylację. Drugi - kompresyjny, pozwoli złożyć śpiwór do pożądanie minimalnych rozmiarów podczas przemierzania szlaków.

Firma The North Face jest jednym z najbardziej doświadczonych producentów ekwipunku turystycznego na rynku, co doskonale widać w świetnie opracowanym śpiworze Cat's Meow, który powinien spełnić oczekiwania każdego ambitnego turysty.

The North Face Cat’s Meow najważniejsze cechy:

 • Bardzo niska waga i nieduże rozmiary po spakowaniu;
 • Techniczna ocieplina Heatseeker Pro o świetnych właściwościach izolacyjnych i niskiej wadze;
 • Zastosowanie specjalnej konstrukcji Cyclone polepsza właściwości termiczne śpiwora;
 • Specjalnie wyprofilowana przestrzeń na same stopy zapewni wyższy komfort, jednocześnie lepiej docieplając nogi;
 • Zwężany kształt przy głowie szczelnie ją opatula, minimalizując straty ciepła;
 • 2 pokrowce w zestawie, luźniejszy do przechowywania i kompresyjny na wyprawy;
 • Kołnierz z możliwością dopasowania ściągaczem;
 • Specjalne pętelki umożliwiające przymocowanie śpiwora do karimaty lub maty samopompującej;
 • Temperatury użytkowania: -1°C/-7°C/-24°C (komfortu, minimalna/ekstremalna).
Zakres temperatur (testowany zgodnie z EN 13537):
Temp. komfortu Temp. limit Temp. ekstremalna
-1°C -7°C -24°C

Zakresy temperatur podawane na wszystkich śpiworach firmy The North Face oparte są na testach wykonanych zgodnie z Normami Europejskimi (EN 13537).

Zakresy temperatur wg normy EN 13537

Śpiwory spełniające taką normę są poddawane standardowym testom z użyciem manekinów, które mają możliwie najlepiej przedstawiać przeciętnego mężczyznę oraz przeciętną kobietę po średnim wysiłku. Warunki testów są szczegółowo ustalone w normie i są takie same dla każdego modelu śpiwora. Należy wziąć pod uwagę, że wyniki testów odnoszą się do przeciętnych mężczyzn/kobiet. Na faktyczne odczucie zimna w czasie użytkowania śpiwora ma wpływ wiele innych czynników, takich jak stopień zmęczenia, wiek, izolacja od podłoża, wilgotność powietrza, budowa ciała, samopoczucie czy indywidualne predyspozycje danej osoby.
 • Komfort (T comfort) – temperatura podawana na podstawie manekina damskiego. Wartość ta przedstawia temperaturę w której „standardowa kobieta” powinna znajdować się w równowadze termicznej i nie odczuwać zimna. Parametrem tym, wybierając śpiwór, powinny kierować się kobiety.
 • Temperatura graniczna (T limit) – jest to minimalna temperatura, w której „standardowy mężczyzna” ma zapewniony komfortowy sen. Parametr ten powinien być brany pod uwagę podczas wybierania śpiwora przez mężczyzn.
 • Temperatura ekstremalna (T extreme) – temperatura wyznaczana na podstawie „odczuć” damskiego manekina. Jest to minimalna wartość, której przekroczenie może oznaczać dla przeciętnej kobiety ryzyko wystąpienia hipotermii i zagrożenie zdrowia. Temperatura taka pozwala zazwyczaj „standardowej kobiecie” na przetrwanie w śpiworze do 6 godzin. Tą temperaturą nie powinniśmy się kierować przy zakupie śpiwora.
Tak
Durable Water Repellent (DWR)
Durable Water Repellent (DWR) to wodoodporne wykończenie materiału, które nadaje jego wierzchniej warstwie hydrofobowe właściwości. W warunkach wysokiej wilgotności powietrza czy podczas lekkiego opadu, wykończenie DWR chroni materiał przed szybkim namakaniem, opierając się cząsteczkom wody. Zapewnia przez to niższą wagę materiału, jak i lepsze właściwości izolujące od chłodu.
Tak
The North Face Heatseeker™
Heatseeker™ to syntetyczna ocieplina izolacyjna opracowana przez specjalistów marki The North Face. Charakteryzuje się ona optymalnym stosunkiem izolacji cieplnej do zastosowanej gramatury. Wysoka ściśliwość oraz niebywała lekkość sprawia, że HeatSeeker™ idealnie nadaje się do zastosowania w butach zimowych oraz wielu innych wyrobach wymagających lekkiego i wydajnego materiału izolacyjnego.
Specyfikacja techniczna:
Symbol produktu NF0A3G693UC1
Oryginalna nazwa koloru blue wing teal/zinc grey
Kolor Granatowy
Płeć Męskie
Kolekcja producenta The North Face Equipment - Mountain Sports Tents & Sleeping Bags
Kształt śpiwora Mumia
Kołnierz termiczny V
Listwa termiczna V
Materiał wew. Nylon taffeta
Wymiary pakunku ok. 39 x ø 25 cm (long)
Materiał zew. Nylon ripstop
Na wzrost do ok. 198 cm (long)
Zakres temperatur -1°C/-7°C/-24°C/
Wypełnienie Syntetyczna ocieplina Heatseeker Pro
Waga wypełnienia ---
Waga całkowita ok. 1315 g (long z pokrowcem)
Durable Water Repellent (DWR) Tak
The North Face Heatseeker™ Tak
Przyjazność środowisku PFC-Free

Śpiwór The North Face Cat’s Meow (198 cm) - blue wing teal/zinc grey - opinie klientów

0.0
0 opinie