top

Śpiwór syntetyczny Hannah Joffre 200 - c.gray/belgian block

323,99 zł 359,99 zł
-10%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Śpiwór syntetyczny Hannah Joffre 200 to model, z którego korzystać powinny osoby o wzroście wynoszącym maksymalnie 190 cm. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej ociepliny Micro-tec ULTRA zapewni świetną izolację niezależnie od podjętej aktywności. Produkt ten doskonale sprawdzi się zarówno podczas kilkudniowych wypraw trekkingowych jak i weekendowego wypadu pod namioty.

Projektanci czeskiej marki Hannah, stworzyli wyjątkowo uniwersalną serię śpiworów. Model, który właśnie oglądasz, charakteryzuje się doskonałymi cechami izolacyjnymi. Niewielka waga i odpowiednia kompresyjność pozwalają na łatwy transport w załączonym worku kompresyjnym.

Śpiwór syntetyczny Hannah Joffre 200 to model wykorzystujący ocieplinę Micro-tec ULTRA. Dzięki jej zastosowaniu możesz liczyć na odpowiednią izolację w szerokim zakresie temperatur. Syntetyczne włókna zachowają część swoich właściwości nawet podczas kontaktu z wilgocią w przeciwieństwie do rozwiązań opartych o puch. Zewnętrzny materiał, z jakiego został wykonany model, to poliester 290T WR, który posiada hydrofobowe właściwości i spowalnia namakanie śpiwora na wilgotnym podłożu. Zbiór powyższych cech powoduje, że produkt doskonale sprawdzi się podczas biwakowania pod gołym niebem, niezależnie od okoliczności.

Śpiwór syntetyczny Hannah Joffre 200 posiada anatomiczny kształt mumii dopasowany do budowy ludzkiego ciała. Za odpowiedni komfort snu odpowiada również kaptur, który możemy dopasować do osobistych preferencji za pomocą ściągacza obsługiwanego jedną dłonią. Wewnętrzna tkanina wykonana z poliestru 190T, jest miła w dotyku i nie podrażnia skóry. Kołnierz termiczny pozwoli na zminimalizowanie strat ciepła podczas snu.

Śpiwór syntetyczny Hannah Joffre 200 to doskonały wybór dla wszystkich poszukujących przystępnego rozwiązania, które gwarantuje dobrą izolację termiczną. Dzięki odpowiedniej kompresyjności możliwe jest przenoszenie go w formie niewielkiego pakunku. Załączony w zestawie worek kompresyjny pozwoli na bezproblemowy transport.

Śpiwór Hannah Joffre 200 – najważniejsze cechy:

 • Śpiwór wykorzystuje atuty nowoczesnej syntetycznej ociepliny Micro-tec ULTRA;
 • Micro-tec ULTRA doskonale izoluje i jest wyjątkowo lekki;
 • Materiał zewnętrzny to wytrzymały poliester 290T WR;
 • Hydrofobowe wykończenie spowalnia namakanie tkaniny podczas kontaktu z wilgocią;
 • Wewnętrzny materiał to wysokogatunkowy poliester 190T;
 • Śpiwór posiada kaptur, który można regulować przy użyciu jednej dłoni;
 • Wewnętrza listwa termiczna minimalizuje straty ciepła podczas snu;
 • W zestawie załączono worek kompresyjny ułatwiający transport;

Zakres temperatur (testowany zgodnie z EN 23537-1)

Temp. komfortu Temp. limit Temp. ekstremalna
7°C 2°C -12°C

Zakresy temperatur podawane w śpiworach firmy Hannah oparte są na testach wykonanych zgodnie z normą EN 23537-1.

Zakresy temperatur wg normy EN 23537-1

Śpiwory spełniające taką normę są poddawane standardowym testom z użyciem manekinów, które mają możliwie najlepiej przedstawiać przeciętnego mężczyznę oraz przeciętną kobietę po średnim wysiłku. Warunki testów są szczegółowo ustalone w normie i są takie same dla każdego modelu śpiwora. Należy wziąć pod uwagę, że wyniki testów odnoszą się do przeciętnych mężczyzn/kobiet. Na faktyczne odczucie zimna w czasie użytkowania śpiwora ma wpływ wiele innych czynników, takich jak stopień zmęczenia, wiek, izolacja od podłoża, wilgotność powietrza, budowa ciała, samopoczucie czy indywidualne predyspozycje danej osoby.

 • Górna granica komfortu (T max) – nie zawsze podawana temperatura maksymalna, testowana na manekinie męskim, w której “standardowy mężczyzna” może spędzić noc w śpiworze bez nadmiernego zakłócania snu.
 • Komfort (T comfort) – temperatura podawana na podstawie manekina damskiego. Wartość ta przedstawia temperaturę w której „standardowa kobieta” powinna znajdować się w równowadze termicznej i nie odczuwać zimna. Parametrem tym powinny kierować się kobiety, wybierając śpiwór.
 • Temperatura graniczna (T limit) – jest to minimalna temperatura, w której “standardowy mężczyzna” ma zapewniony komfortowy sen. Parametr ten powinien być brany pod uwagę podczas wybierania śpiwora przez mężczyzn.
 • Temperatura ekstremalna (T extreme) – temperatura wyznaczana na podstawie „odczuć” damskiego manekina. Jest to minimalna wartość, której przekroczenie może oznaczać dla przeciętnej kobiety ryzyko wystąpienia hipotermii i zagrożenie zdrowia. Temperatura taka pozwala zazwyczaj „standardowej kobiecie” na przetrwanie w śpiworze do 6 godzin. Tą temperaturą nie powinniśmy się kierować przy zakupie śpiwora.
Specyfikacja techniczna:
Symbol produktu 120-410-B1545
Kolor Szary
Płeć Unisex
Kolekcja producenta Hannah Camping - Sleeping Bags & Mats
Kształt śpiwora Mumia
Kołnierz termiczny V
Listwa termiczna ---
Materiał wew. Poliester 190T
Wymiary pakunku ok. 18 x 33 cm
Materiał zew. Poliester 290T WR
Na wzrost do ok. 190cm
Testowany zgodnie z EN 13537 / ISO EN 23537 V
Zakres temperatur 7°C/2°C/-12°C
Wypełnienie Micro-tec ULTRA
Waga wypełnienia ok. 200 g
Waga całkowita ok. 990 g
Wymiary ok. 210 x 75 x 45 cm

Hannah Joffre 200 - opinie klientów

0.0
0 opinie