top

Śpiwór Marmot Trestles Elite Eco 30 (183 cm) - vine green/forest night

604,79 zł 719,99 zł
-16%
Przepraszamy. Produkt chwilowo niedostępny.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Śpiwór Marmot Trestles Elite Eco 30 (183 cm) to wiosenno-jesienny model, który oprócz komfortu termicznego zapewnia również wygodę użytkowania, na co wpływa wachlarz aspektów, jak profilowana konstrukcja wokół stóp czy kaptura. Sprawdzi się o osób mierzących do 1,83 cm.

Kiedy planujesz nocleg w terenie, ważne jest zabranie zarówno odpowiedniego namiotu, jak i śpiwora. Mamy doskonałe rozwiązanie, jeżeli chodzi o ten drugi aspekt. Turystyczny model Marmot Trestles Elite Eco 30, bo o nim mowa, zapewni szereg korzyści, a przy tym wykorzystuje ocieplinę pochodząca z recyklingu, tak aby lepiej zadbać o ochronę naszej planty.

Śpiwór turystyczny Marmot Trestles Elite Eco 30 powstał z wykorzystaniem syntetycznego wypełnienia HL-ElixR ECO. Konstrukcja włókien zapewnia izolację od chłodu, która będzie odpowiednia podczas jesienno-wiosennych wypadów. Ponadto powstała w drodze recyklingu, dzięki czemu zadbano o ochronę środowiska naturalnego. Wykorzystując pozornie nieprzydanie już materiały, zredukowano ilość odpadów, które obecnie są ogromnym problemem dla planety. Syntetyczne włókna ponadto szybciej wysychają, co sprawi, że w krótszym czasie po zawilgoceniu całość będzie gotowa do użycia.

Śpiwór turystyczny Marmot Trestles Elite Eco 30 cechuje się dopracowaną kontrastują. Wykorzystuje profilowany kaptur 3D Hood Construction, którego budowa ogranicza utratę ciepła w okolicy głowy, tak abyś podczas nocnego odpoczynku mógł cieszyć się jego wysokim poziomem. Ponadto zadbano również o wygodę w okolicy stóp. Jest to zasługa specjalnej konstrukcji 3D Footbox w tym miejscu, której krawędzie rozszerzają się ku zewnętrznej części, tak aby oferować odpowiednią ilość miejsca dla komfortowego ich ułożenia. Aby zadbać o wentylację, nie musisz odpinać bocznego zamka, co często kończy się większym ochłodzeniem niż pożądane. W tym celu wykorzystaj dodatkowy suwak w górnej części, aby wygodnie zadbać o dostęp świeżego powietrza. Warto zwrócić również uwagę na konstrukcję śpiwora. Poprzeczne pikowania redukują ryzyko przemieszczania się ociepliny, tak aby nie powodowało ono stref wychłodzenia. W zestawie ze śpiworem dostarczany jest również worek kompresyjny, który sprawdzi się podczas transportu modelu.

Śpiwór turystyczny Marmot Trestles Elite Eco 30 to to model, w konstrukcji którego wzięto pod uwagę zarówno zadowolenie użytkownika, jak i dobro środowiska naturalnego.

Marmot Trestles Elite Eco 30 najważniejsze cechy:
 • Wypełnienie syntetyczną ociepliną HL-ElixR ECO zapewni optymalny komfort termiczny;
 • 100% ociepliny pochodzi z recyklingu;
 • Konstrukcja kaptura 3D Hood Construction zapobiega utracie ciepła w okolicach głowy;
 • Anatomiczna konstrukcja 3D Footbox zapewnia wygodne ułożenie stóp;
 • Kieszonka umożliwiająca schowanie najważniejszych rzeczy;
 • Pikowana konstrukcja falowa śpiwora chroni przed niepożądaną migracją ociepliny;
 • Dodatkowy drugi zamek w górnej części śpiwora dla łatwiejszej wentylacji;
 • Patka ocieplająca przy zamku;
 • Worek kompresyjny w zestawie;
 • Dwie pętelki do zawieszenia śpiwora;
 • Wolny od szkodliwych związków PFC.
Temp. komfortu Temp. limit Temp. ekstremalna
3,1°C -2,2°C -18,5°C

Zakresy temperatur wg normy EN 13537

Odnoszą się one do standardowego mężczyzny i standardowej kobiety po średnim wysiłku. Uwaga! Czasami może się zdarzyć, że odczucie zimna będzie inne u różnych osób. Na sposób odczuwania zimna mają też wpływ takie czynniki jak: zmęczenie, głód, złe samopoczucie, wcześniejsze wychłodzenie, wiek, metabolizm, grubość tkanki tłuszczowej itp.
 • Komfort (T comf) - temperatura, w jakiej człowiek znajduje się w równowadze termicznej i nie odczuwa zimna. Wartość ta odnosi się do "standardowej", najedzonej kobiety, po średnim wysiłku. Tym parametrem, wybierając śpiwór, powinny kierować się kobiety.
 • Temperatura graniczna (T lim) - najniższa temperatura, w jakiej "standardowy mężczyzna" może spać komfortowo. Tym parametrem, wybierając śpiwór, powinni kierować się mężczyźni.
* Temperatura ekstremalna (T min) - przekroczenie tej wartości powoduje ryzyko hipotermii i oznacza warunki, w których można przetrwać najwyżej sześć godzin (parametr oparty na odczuciach "przeciętnej kobiety"). Tą temperaturą nie powinniśmy się kierować przy zakupie śpiwora.
Specyfikacja techniczna:
Kolor Oliwkowy
Płeć Męskie
Kształt śpiwora Mumia
Kołnierz termiczny V
Listwa termiczna V
Materiał wew. 20D 100% Poliester Taffeta
Materiał zew. 20D 100% Poliester Ripstop
Na wzrost do 183 cm
Testowany zgodnie z EN 13537 / ISO EN 23537 V
Zakres temperatur 3,1°C/-2,2°C/-18,5°C
Wypełnienie ElixR ECO
Waga całkowita 855 g (waga producenta)

Śpiwór Marmot Trestles Elite Eco 30 (183 cm) - vine green/forest night - opinie klientów

0.0
0 opinie