top

Śpiwór Marmot Trestles Elite Eco 30 (168 cm) - wheatgrass/crocodile

604,79 zł 719,99 zł
-16%
Przepraszamy. Produkt chwilowo niedostępny.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Śpiwór Marmot Trestles Elite Eco 30 (168 cm) damski cechuje się dopracowaną konstrukcją, która będzie świetnie się sprawdzała podczas nocnego odpoczynku pod namiotem, kiedy słupek rtęci oscyluje w okolicy 0 stopni. Jego profil został tak dopasowany, aby świetnie odpowiadał na potrzeby kobiecej sylwetki, dzięki czemu zapewni wygodny nocny odpoczynek. Będzie odpowiedni dla pań o wzroście do 1,68 cm.

Sen jest bardzo ważny dla naszego organizmu. Dzięki niemu regenerujemy siły oraz poprawimy zdolność koncentracji. Zadbaj więc o jego jakość także podczas noclegu w terenie. W tym celu z pewnością wesprze Cię damski śpiwór Marmot Trestles Elite Eco 30. Wykonany ze zwróceniem uwagi na liczne szczegóły, świetnie pomoże w wygodnym wypoczynku.

Damski śpiwór Marmot Trestles Elite Eco 30 to model, który komfort termiczny zapewnia dzięki wykorzystaniu syntetycznego wypełnienia HL-ElixR ECO, którego włókna pochodzą z recyklingu. Ich konstrukcja zapewnia dobrą izolację od chłodu, tak istotną podczas noclegu pod namiotem, aby nie doszło do wyziębienia organizmu. Całość posiada również właściwości szybkoschnące, dzięki czemu po kontakcie z wilgocią szybko będzie gotowa do oferowania Ci całego spektrum swoich możliwości. Ponadto, aby nie doszło do powstania niechcianych stref zimna, w modelu w tym wykorzystano konstrukcję z poprzecznymi panelami. Uniemożliwi on migrację ociepliny, zabezpieczając przed uczuciem wychłodzenia w jednym punkcie. Tak chroniona będziesz mogła w odpowiednich warunkach przespać całą noc.

O zabezpieczenie przed chłodem w okolicy głowy podczas wykorzystywania śpiwora Marmot Trestles Elite Eco 30 zadba specjalna konstrukcja 3D Hood Construction. Profil tego miejsca sprawi, że lepiej opatuli ono głowę, tak aby oferować wysoki komfort termiczny. Co więcej, zawrócono również uwagę na wygodę w okolicy stóp. Jest to zasługa specjalnej konstrukcji 3D Footbox, której krawędzie rozszerzają się na zewnątrz, umożliwiając Ci łatwiejsze znalezienie pozycji dla ich komfortowego ułożenia. Dodatkowo, aby cieszyć się wentylacją, nie musisz odpinać bocznego zamka, co często kończy się większym ochłodzeniem niż pożądane. W tym celu wykorzystaj dodatkowy suwak w górnej części, dzięki któremu wygodnie zadbasz o dostęp świeżego powietrza do wnętrza modelu. W zestawie ze śpiworem dostarczany jest również worek kompresyjny, który sprawdzi się podczas jego transportu.

Śpiwór turystyczny Marmot Trestles Elite Eco 30 świetnie wywiąże się z zadania zapewnienia ochrony przed zimnem oraz wygody użytkowania podczas nocowania poza domem.

Marmot Trestles Elite Eco 30 najważniejsze cechy:
 • Profil odpowiadający kobiecej sylwetce;
 • Wypełnienie syntetyczną ociepliną HL-ElixR ECO zapewni optymalny komfort termiczny;
 • 100% ociepliny pochodzi z recyklingu;
 • Konstrukcja kaptura 3D Hood Construction zapobiega utracie ciepła w okolicach głowy;
 • Anatomiczna konstrukcja 3D Footbox zapewnia wygodne ułożenie stóp;
 • Kieszonka umożliwiająca schowanie najważniejszych rzeczy;
 • Pikowana konstrukcja falowa śpiwora chroni przed niepożądaną migracją ociepliny;
 • Dodatkowy drugi zamek w górnej części śpiwora dla łatwiejszej wentylacji;
 • Patka ocieplająca przy zamku;
 • Worek kompresyjny w zestawie;
 • Dwie pętelki do zawieszenia śpiwora;
 • Wolny od szkodliwych związków PFC.
Temp. komfortu Temp. limit Temp. ekstremalna
-1,3°C -7,4°C -25,3°C

Zakresy temperatur wg normy EN 13537

Odnoszą się one do standardowego mężczyzny i standardowej kobiety po średnim wysiłku. Uwaga! Czasami może się zdarzyć, że odczucie zimna będzie inne u różnych osób. Na sposób odczuwania zimna mają też wpływ takie czynniki jak: zmęczenie, głód, złe samopoczucie, wcześniejsze wychłodzenie, wiek, metabolizm, grubość tkanki tłuszczowej itp.
 • Komfort (T comf) - temperatura, w jakiej człowiek znajduje się w równowadze termicznej i nie odczuwa zimna. Wartość ta odnosi się do "standardowej", najedzonej kobiety, po średnim wysiłku. Tym parametrem, wybierając śpiwór, powinny kierować się kobiety.
 • Temperatura graniczna (T lim) - najniższa temperatura, w jakiej "standardowy mężczyzna" może spać komfortowo. Tym parametrem, wybierając śpiwór, powinni kierować się mężczyźni.
* Temperatura ekstremalna (T min) - przekroczenie tej wartości powoduje ryzyko hipotermii i oznacza warunki, w których można przetrwać najwyżej sześć godzin (parametr oparty na odczuciach "przeciętnej kobiety"). Tą temperaturą nie powinniśmy się kierować przy zakupie śpiwora.
Specyfikacja techniczna:
Kolor Oliwkowy
Płeć Damskie
Kształt śpiwora Mumia
Kołnierz termiczny V
Listwa termiczna V
Materiał wew. 20D 100% Poliester Taffeta
Wymiary pakunku ok. 38 x ø 21 cm
Materiał zew. 20D 100% Poliester Ripstop
Na wzrost do 168 cm
Testowany zgodnie z EN 13537 / ISO EN 23537 V
Zakres temperatur -1,3°C/-7,4°C/-25,3°C
Wypełnienie ElixR ECO
Waga całkowita ok. 1161 g

Śpiwór Marmot Trestles Elite Eco 30 (168 cm) - wheatgrass/crocodile - opinie klientów

0.0
0 opinie