top

Śpiwór Marmot Trestles Elite Eco 20 Long (198 cm) - blue/classic blue

655,99 zł 819,99 zł
-20%
Przepraszamy. Produkt chwilowo niedostępny.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 0 zł!

Śpiwór Marmot Trestles Elite Eco 20 Long (198 cm) powstał z uwzględnieniem potrzeb osób wysokich, mierzących do 198 cm. Dzięki wykorzystanej ocieplinie sprawdzi się, kiedy temperatury nieznacznie spadną poniżej zera. Zapewni wtedy dobrą izolację od chłodu, tak aby chroniąc przed zimnem wpierać nocną regenerację sił.

Dolna część śpiwora Marmot Trestles Elite Eco 20 Long posiada konstrukcję 3D Footbox*, która ma zapewniać większy poziom wygody Twoim stopom. Dzięki profilowi przypominającemu pudełko, pozwoli na ich komfortowe ułożenie oraz zapewnienie odpowiedniej izolacji och zimna dla odczuwania większego komfortu podczas noclegu w terenie.

Turystyczny śpiwór Marmot Trestles Elite Eco 20 Long to konstrukcja posiadająca szereg istotnych aspektów, które maja za zadanie poprawić komfort nocnego odpoczynku. Model ten posiada anatomicznie skonstruowany kaptur, który doskonale zadba o zabezpieczenie od zimna wokół głowy. Oprócz standardowego zamka bocznego, w górnej części znajduje się również drugi, odpowiedzialny za umożliwienie wygodnej wentylacji. Odpinając go stworzysz przestrzeń, przez którą do wnętrza dostanie się większa ilość świeżego powietrza. Warto zwrócić również uwagę na dolny panel. W tym miejscu zastosowano konstrukcję 3D Footbox, zapewniającą możliwość wygodnego ułożenia stóp, dzięki czemu nie będą czuły skrępowania materiałem. Całość jest ponadto wolna od szkodliwych związków PFC, tak aby nie wywierać negatywnego wpływu na Twoje zdrowie.

Turystyczny śpiwór Marmot Trestles Elite Eco 20 Long to model, który został stworzony z wykorzystaniem syntetycznego wypełnienia HL-ElixR ECO. Konstrukcja włókien zapewnia izolację od chłodu, która będzie odpowiednia podczas jesienno-wiosennych wypadów. Ponadto ocieplina ta powstała w drodze recyklingu, dzięki czemu zadbano o ochronę środowiska naturalnego. Wykorzystując pozornie nieprzydanie już materiały, zredukowano ilość odpadów, które obecnie są ogromnym problemem dla planety. Dodatkowo syntetyczne włókna szybciej wysychają, co sprawi, że w krótszym czasie po zawilgoceniu całość będzie gotowa do użycia. Wypełnienie zostało zabezpieczone przed przemieszczaniem się poprzez wykorzystanie poprzecznego pikowania. Takie rozwiązanie pozwoli na zredukowanie możliwości powstawania stref wychłodzenia.

Turystyczny śpiwór Marmot Trestles Elite Eco 20 Long jest odpowiedzią na wymagania stawianie przez nocleg w terenie, tak aby zapewniać wtedy jak najwyższy komfort.

Marmot Trestles Elite Eco 20 Long najważniejsze cechy:
 • Wypełnienie syntetyczną ociepliną HL-ElixR ECO zapewni optymalny komfort termiczny;
 • 100% ociepliny pochodzi z recyklingu;
 • Konstrukcja kaptura 3D Hood Construction zapobiega utracie ciepła w okolicach głowy;
 • Anatomiczna konstrukcja 3D Footbox zapewnia wygodne ułożenie stóp;
 • Kieszonka umożliwiająca schowanie najważniejszych rzeczy;
 • Pikowana konstrukcja falowa śpiwora chroni przed niepożądaną migracją ociepliny;
 • Dodatkowy drugi zamek w górnej części śpiwora dla łatwiejszej wentylacji;
 • Patka ocieplająca przy zamku;
 • Worek kompresyjny w zestawie;
 • Dwie pętelki do zawieszenia śpiwora;
 • Wolny od szkodliwych związków PFC.
Temp. komfortu Temp. limit Temp. ekstremalna
0,1°C -5,8°C -23,2°C

Zakresy temperatur wg normy EN 13537

Odnoszą się one do standardowego mężczyzny i standardowej kobiety po średnim wysiłku. Uwaga! Czasami może się zdarzyć, że odczucie zimna będzie inne u różnych osób. Na sposób odczuwania zimna mają też wpływ takie czynniki jak: zmęczenie, głód, złe samopoczucie, wcześniejsze wychłodzenie, wiek, metabolizm, grubość tkanki tłuszczowej itp.
 • Komfort (T comf) - temperatura, w jakiej człowiek znajduje się w równowadze termicznej i nie odczuwa zimna. Wartość ta odnosi się do "standardowej", najedzonej kobiety, po średnim wysiłku. Tym parametrem, wybierając śpiwór, powinny kierować się kobiety.
 • Temperatura graniczna (T lim) - najniższa temperatura, w jakiej "standardowy mężczyzna" może spać komfortowo. Tym parametrem, wybierając śpiwór, powinni kierować się mężczyźni.
* Temperatura ekstremalna (T min) - przekroczenie tej wartości powoduje ryzyko hipotermii i oznacza warunki, w których można przetrwać najwyżej sześć godzin (parametr oparty na odczuciach "przeciętnej kobiety"). Tą temperaturą nie powinniśmy się kierować przy zakupie śpiwora.
Specyfikacja techniczna:
Kolor Granatowy
Płeć Męskie
Kształt śpiwora Mumia
Kołnierz termiczny V
Listwa termiczna V
Materiał wew. 20D 100% Poliester Taffeta
Materiał zew. 20D 100% Poliester Ripstop
Na wzrost do 198 cm
Testowany zgodnie z EN 13537 / ISO EN 23537 V
Zakres temperatur 0,1°C/-5,8°C/-23,2°C
Wypełnienie ElixR ECO
Waga całkowita ok 1250 g (z pokrowcem)

Śpiwór Marmot Trestles Elite Eco 20 Long (198 cm) - blue/classic blue - opinie klientów

0.0
0 opinie