top

Śpiwór Marmot Trestles Elite Eco 15 (183 cm) - clear blue/classic blue

722,39 zł 859,99 zł
-16%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Śpiwór Marmot Trestles Elite Eco 15 (183 cm) to rozwiązanie, które stworzone zostało, aby oferować komfort termiczny podczas gdy temperatury nieznacznie spadną poniżaj zera. Zadba o zapewnienie wygodnych możliwości odpoczynku, dzięki którym naładujesz baterie przed wyzwaniami kolejnego dnia.

W trosce o środowisko naturalne podczas tworzenia turystycznego śpiwora Marmot Trestles Elite Eco 15 wykorzystano ocieplinę , której włókna pochodzą z recyklingu. Zwrócono przy tym uwagę, aby zapewniała wysoki komfort termiczny, dzięki czemu zabezpieczysz organizm przed wyziębieniem.

Turystyczny śpiwór Marmot Trestles Elite Eco 15 to model, w którym wzięto pod uwagę różne istotne aspekty, dzięki którym użytkowanie modelu jest bardziej komfortowe. W okolicy stóp całość posiada specjalnie profilowaną konstrukcję* 3D Footbox, tak abyś mógł wygodnie je ułożyć podczas snu. Znajduje się tam więcej miejsca, dzięki czemu zapewnisz sobie większy komfort w trakcie nocnego odpoczynku. Zwrócono również uwagę na część górną śpiwora Znajdujący się tutaj kaptur 3D Hood Construction* posiada anatomiczną konstrukcję, dzięki której lepiej zabezpieczysz się przed zimnem w okolicy głowy. Ciekawy rozwiązaniem jest także wykorzystanie dodatkowego zamka na przednim panelu, który po odpięciu zapewni wentylację. Dzięki temu zniwelujesz ryzyko wystąpienia uczucia przegrzania.

Turystyczny śpiwór Marmot Trestles Elite Eco 15 wykorzystuje nylonowe powleczenie w konstrukcji ripostop. Dzięki temu jest ono bardziej wytrzymałe na przypadkowe uszkodzenia, co w outdoorowych warunkach odgrywa bardzo ważną rolę. Jako ocieplinę zastosowano tutaj syntetyczne wypełnienie HL-ElixR Eco. Konstrukcja włókien zapewnia izolację od chłodu, która będzie odpowiednia podczas zimowych oraz jesiennych wypadów. Ponadto ocieplina ta powstała w drodze recyklingu, dzięki czemu zadbano o ochronę środowiska naturalnego. Wykorzystując pozornie nieprzydanie już materiały, zredukowano ilość odpadów, które obecnie są ogromnym problemem dla planety. Dodatkowo syntetyczne wypełnienie posiada właściwości szybkoschnące, co sprawi, że w krótszym czasie po zawilgoceniu całość będzie gotowa do użycia. Ocieplina została zabezpieczona przed przemieszczaniem się poprzez wykorzystanie poprzecznego pikowania. Takie rozwiązanie pozwoli na zredukowanie możliwości powstawania stref wychłodzenia.

Turystyczny śpiwór Marmot Trestles Elite Eco 15 to szereg aspektów, które współgrając ze sobą tworzę funkcjonalną całość, która sprawdzi się podczas biwakowych noclegów.

Marmot Trestles Elite Eco 15 najważniejsze cechy:
 • Wypełnienie syntetyczną ociepliną HL-ElixR Eco zapewni optymalny komfort termiczny;
 • 100% ociepliny pochodzi z recyklingu;
 • Konstrukcja kaptura 3D Hood Construction zapobiega utracie ciepła w okolicach głowy;
 • Anatomiczna konstrukcja 3D Footbox zapewnia wygodne ułożenie stóp;
 • Kieszonka umożliwiająca schowanie najważniejszych rzeczy;
 • Pikowana konstrukcja falowa śpiwora chroni przed niepożądaną migracją ociepliny;
 • Dodatkowy drugi zamek w górnej części śpiwora dla łatwiejszej wentylacji;
 • Patka ocieplająca przy zamku;
 • Worek kompresyjny w zestawie;
 • Dwie pętelki do zawieszenia śpiwora;
 • Wolny od szkodliwych związków PFC.
Temp. komfortu Temp. limit Temp. ekstremalna
-3,5°C -9,9°C -28,6°C

Zakresy temperatur wg normy EN 13537

Odnoszą się one do standardowego mężczyzny i standardowej kobiety po średnim wysiłku. Uwaga! Czasami może się zdarzyć, że odczucie zimna będzie inne u różnych osób. Na sposób odczuwania zimna mają też wpływ takie czynniki jak: zmęczenie, głód, złe samopoczucie, wcześniejsze wychłodzenie, wiek, metabolizm, grubość tkanki tłuszczowej itp.
 • Komfort (T comf) - temperatura, w jakiej człowiek znajduje się w równowadze termicznej i nie odczuwa zimna. Wartość ta odnosi się do "standardowej", najedzonej kobiety, po średnim wysiłku. Tym parametrem, wybierając śpiwór, powinny kierować się kobiety.
 • Temperatura graniczna (T lim) - najniższa temperatura, w jakiej "standardowy mężczyzna" może spać komfortowo. Tym parametrem, wybierając śpiwór, powinni kierować się mężczyźni.
* Temperatura ekstremalna (T min) - przekroczenie tej wartości powoduje ryzyko hipotermii i oznacza warunki, w których można przetrwać najwyżej sześć godzin (parametr oparty na odczuciach "przeciętnej kobiety"). Tą temperaturą nie powinniśmy się kierować przy zakupie śpiwora.
Specyfikacja techniczna:
Kolor Granatowy
Płeć Męskie
Kształt śpiwora Mumia
Kołnierz termiczny V
Listwa termiczna V
Materiał wew. 40D 100% Nylon
Materiał zew. 40D 100% Nylon Ripstop
Na wzrost do 183 cm
Testowany zgodnie z EN 13537 / ISO EN 23537 V
Zakres temperatur -3,5°C/-9,9°C/-28,6°C
Wypełnienie ElixR ECO
Waga całkowita 1262g (waga producenta)

Śpiwór Marmot Trestles Elite Eco 15 (183 cm) - clear blue/classic blue - opinie klientów

0.0
0 opinie