top

Śpiwór Marmot Trestles 30 Long (198 cm) - green lichen/greenland

503,99 zł 599,99 zł
-16%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Śpiwór Marmot Trestles 30 Long (198 cm) to model zaprojektowany z myślą o osobach wysokich, które jednak nie mierzą więcej niż 1,98 m. Będzie oferował dobre zabezpieczenie przed dokuczliwym chłodem podczas jesiennych oraz wiosennych warunków, kiedy spędzasz noc w terenie.

Komfort nocnego odpoczynku zależy w dużej mierze od śpiwora. Wybierz więc taki, który charakteryzować się będzie wysoką funkcjonalnością. Cechy tej nie można odmówić modelowi Marmot Trestles 30 Long. Wynika ona między innymi z zastosowania drugiego zamka ułatwiającego wentylację czy specjalnego profilu jego dolnej części, który zadba o wygodne ułożenie stóp.

Śpiwór turystyczny Marmot Trestles 30 Long to model, wykorzystujący syntetyczna ocieplinę SpiraFil LT. Wypełnienie bazuje na włóknach o spiralnym kształcie, dzięki czemu całość zapewnia dobrą izolację od chłodu, a przy tym jest stosunkowo lekka. Ponadto syntetyczna ocieplina lepiej sprawdza się w wilgotnych warunkach oraz szybciej wysycha. Specjalne poziome pikowanie uniemożliwia z kolei niepożądane przemieszczanie się wypełnienia wewnątrz konstrukcji, tak aby nie powstały strefy zimna. Kiedy jednak poczujesz, że robi Ci się zbyt ciepło, możesz wykorzystać dodatkowy zamek w górnej części modelu. Po jego odpięciu świeże powietrze będzie miało łatwiejszy dostęp do wnętrza, przyjemnie Cię chłodząc. Zadbano również o odpowiedni profil śpiwora w okolicy stóp. Konstrukcja 3D Footbox wykorzystująca odchylenie ku zewnętrznej części zapewnia wygodne ich ułożenie, doskonale podnosząc komfort w trakcie nocnej regeneracji sił.

Śpiwór turystyczny Marmot Trestles 30 Long korzysta także z profilowanej konstrukcja kaptura 3D Hood Construction chroniącej przed utratą ciepła z newralgicznych okolic głowy. Dodatkowo znajdziemy tu także ściągacz ze stoperem, którym precyzyjniej można dopasować obwód kołnierza do własnych potrzeb i uszczelnić śpiwór, by ciepło nie wydostawało się na zewnątrz. Projektanci Marmot zastosowali w tym modelu także wewnętrzną kieszonkę, w której umieścisz dokumenty, telefon lub pieniądze chroniąc się przed ich utratą. Warto zaznaczyć, że zamki błyskawiczne w śpiworze wykonała japońska marka YKK®, dzięki czemu o wiele rzadziej się zacinają pozwalając na wygodną obsługę. Do całości dołączony jest worek kompresyjny, w którym wygodnie możesz go transportować.

Śpiwór turystyczny Marmot Trestles 30 Long to połączenie cech, dzięki któremu zapewnisz sobie komfort podczas noclegu w terenie.

Marmot Trestles 30 Long najważniejsze cechy:
 • Wypełnienie syntetyczną ociepliną SpiraFil LT zapewni optymalny komfort termiczny;
 • Konstrukcja kaptura 3D Hood Construction zapobiega utracie ciepła w okolicach głowy;
 • Anatomiczna konstrukcja 3D Footbox zapewnia wygodne ułożenie stóp;
 • Wewnętrzna kieszonka umożliwiająca schowanie najważniejszych rzeczy;
 • Pikowana konstrukcja falowa śpiwora chroni przed niepożądaną migracją ociepliny;
 • Dwubiegowy zamek błyskawiczny marki YKK® o konstrukcji chroniącej przed zacinaniem;
 • Dodatkowy drugi zamek w górnej części śpiwora dla łatwiejszej wentylacji;
 • Patka ocieplająca przy zamku;
 • Kaptur ze ściągaczem;
 • Worek kompresyjny w zestawie;
 • Dwie pętelki do zawieszenia śpiwora;
 • Wolny od szkodliwych związków PFC.
Temp. komfortu Temp. limit Temp. ekstremalna
2,3°C -3,2°C -19,8°C

Zakresy temperatur wg normy EN 13537

Odnoszą się one do standardowego mężczyzny i standardowej kobiety po średnim wysiłku. Uwaga! Czasami może się zdarzyć, że odczucie zimna będzie inne u różnych osób. Na sposób odczuwania zimna mają też wpływ takie czynniki jak: zmęczenie, głód, złe samopoczucie, wcześniejsze wychłodzenie, wiek, metabolizm, grubość tkanki tłuszczowej itp.
 • Komfort (T comf) - temperatura, w jakiej człowiek znajduje się w równowadze termicznej i nie odczuwa zimna. Wartość ta odnosi się do "standardowej", najedzonej kobiety, po średnim wysiłku. Tym parametrem, wybierając śpiwór, powinny kierować się kobiety.
 • Temperatura graniczna (T lim) - najniższa temperatura, w jakiej "standardowy mężczyzna" może spać komfortowo. Tym parametrem, wybierając śpiwór, powinni kierować się mężczyźni.
* Temperatura ekstremalna (T min) - przekroczenie tej wartości powoduje ryzyko hipotermii i oznacza warunki, w których można przetrwać najwyżej sześć godzin (parametr oparty na odczuciach "przeciętnej kobiety"). Tą temperaturą nie powinniśmy się kierować przy zakupie śpiwora.
Specyfikacja techniczna:
Kolor Oliwkowy
Płeć Męskie
Kształt śpiwora Mumia
Kołnierz termiczny V
Listwa termiczna V
Materiał wew. 70D 100% Poliester
Wymiary pakunku ok. 41 x ø 25 cm
Materiał zew. 70D 100% Poliester
Na wzrost do 198 cm
Testowany zgodnie z EN 13537 / ISO EN 23537 V
Zakres temperatur 2,3°C/-3,2°C/-19,8°C
Wypełnienie SpiraFil™ LT
Waga całkowita ok. 1708 g

Śpiwór Marmot Trestles 30 Long (198 cm) - green lichen/greenland - opinie klientów

0.0
0 opinie