top

Śpiwór Marmot Trestles 15 Long (198 cm) - cobalt blue/blue night

571,19 zł 679,99 zł
-16%
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 8,99 zł 12,99 zł
300 - 399,99 zł 0 zł! 12,99 zł
> 400 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 349,99 zł 9,99 zł - nie dotyczy -
> 350 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 499,99 zł 14,99 zł 14,99 zł
> 500 zł 0 zł! 0 zł!

Śpiwór Marmot Trestles 15 Long (198 cm) to model, który sprawdzi się zarówno jesienią, jak i wczesną zimą. Pomoże w ochronie od wyziębienia, co zawdzięcza swojej ocieplenie SpiraFil LT o specjalnym spiralnym kształcie. Został zaprojektowany z myślą o osobach, których wzrost wynosi do 1,98 m.

Kaptur ze ściągaczem w specjalnej konstrukcji 3D Hood Construction sprawi, że podczas wykorzystywania turystycznego śpiwora Marmot Trestles 15 Long będziesz mógł cieszyć się dobrą izolacją od zima także w okolicy głowy. Całość lepiej do niej dopasujesz, tak aby zapewnić sobie odpowiedni komfort termiczny w trakcie snu.

Turystyczny śpiwór Marmot Trestles 15 Long to dopracowany model, w którym postawiono na szereg elementów mających podnieść wygodę podczas jego wykorzystywania. Jest nim na przykład specjalnie skonstruowany kaptur 3D Hood Construction mający zapewnić izolacje wokół głowy. Wyposażony został dodatkowo w ściągacze, dzięki którym lepiej dopasujesz całość do swoich potrzeb, tak aby zdecydowanie ograniczyć wydostawanie się ciepła. Dzięki temu komfortowo spędzisz noc w outdoorowych warunkach. Ponadto całość zamykana jest przy użyciu zamka renomowanej marki YKK, którego konstrukcja została dodatkowo tak zaprojektowana, aby ograniczyć zacinanie się. Po całodziennej aktywności szybko i wygodnie będziesz więc mógł wsunąć się do ciepłego śpiwora.

Śpiwór turystyczny Marmot Trestles 15 Long wykonany został z zastosowaniem syntetycznej ociepliny SpiraFil LT. Wypełnienie bazuje na włóknach o spiralnym kształcie, dzięki czemu całość zapewnia dobrą izolację od chłodu, a przy tym jest stosunkowo lekka. Ponadto syntetyczna ocieplina lepiej sprawdza się w wilgotnych warunkach oraz szybciej wysycha. Specjalne poziome pikowanie uniemożliwia z kolei niepożądane przemieszczanie się wypełnienia wewnątrz konstrukcji, tak aby nie powstały strefy zimna. Kiedy jednak poczujesz, że robi Ci się zbyt ciepło, możesz wykorzystać dodatkowy zamek w górnej części modelu. Po jego odpięciu świeże powietrze będzie miało łatwiejszy dostęp do wnętrza, przyjemnie Cię chłodząc. Zadbano również o odpowiedni profil śpiwora w okolicy stóp. Konstrukcja 3D Footbox wykorzystująca odchylenie ku zewnętrznej części zapewnia wygodne ich ułożenie, doskonale podnosząc komfort w trakcie nocnej regeneracji sił.

Śpiwór turystyczny Marmot Trestles 15 Long to funkcjonalne rozwiązanie w trakcie noclegu poza domem, kiedy chcesz cieszyć się komfortem termicznym wspartym licznymi rozwiązaniami dbającymi o wygodę.

Marmot Trestles 15 Long najważniejsze cechy:
 • Wypełnienie syntetyczną ociepliną SpiraFil LT zapewni optymalny komfort termiczny;
 • Konstrukcja kaptura 3D Hood Construction zapobiega utracie ciepła w okolicach głowy;
 • Anatomiczna konstrukcja 3D Footbox zapewnia wygodne ułożenie stóp;
 • Wewnętrzna kieszonka umożliwiająca schowanie najważniejszych rzeczy;
 • Pikowana konstrukcja falowa śpiwora chroni przed niepożądaną migracją ociepliny;
 • Dwubiegowy zamek błyskawiczny marki YKK® o konstrukcji chroniącej przed zacinaniem;
 • Dodatkowy drugi zamek w górnej części śpiwora dla łatwiejszej wentylacji;
 • Patka ocieplająca przy zamku;
 • Kaptur ze ściągaczem;
 • Worek kompresyjny w zestawie;
 • Dwie pętelki do zawieszenia śpiwora;
 • Wolny od szkodliwych związków PFC.
Temp. komfortu Temp. limit Temp. ekstremalna
-2,6°C -8,9°C -27,2°C

Zakresy temperatur wg normy EN 13537

Odnoszą się one do standardowego mężczyzny i standardowej kobiety po średnim wysiłku. Uwaga! Czasami może się zdarzyć, że odczucie zimna będzie inne u różnych osób. Na sposób odczuwania zimna mają też wpływ takie czynniki jak: zmęczenie, głód, złe samopoczucie, wcześniejsze wychłodzenie, wiek, metabolizm, grubość tkanki tłuszczowej itp.
 • Komfort (T comf) - temperatura, w jakiej człowiek znajduje się w równowadze termicznej i nie odczuwa zimna. Wartość ta odnosi się do "standardowej", najedzonej kobiety, po średnim wysiłku. Tym parametrem, wybierając śpiwór, powinny kierować się kobiety.
 • Temperatura graniczna (T lim) - najniższa temperatura, w jakiej "standardowy mężczyzna" może spać komfortowo. Tym parametrem, wybierając śpiwór, powinni kierować się mężczyźni.
* Temperatura ekstremalna (T min) - przekroczenie tej wartości powoduje ryzyko hipotermii i oznacza warunki, w których można przetrwać najwyżej sześć godzin (parametr oparty na odczuciach "przeciętnej kobiety"). Tą temperaturą nie powinniśmy się kierować przy zakupie śpiwora.
Specyfikacja techniczna:
Kolor Granatowy
Płeć Męskie
Kształt śpiwora Mumia
Kołnierz termiczny V
Listwa termiczna V
Materiał wew. 70D 100% Poliester
Wymiary pakunku ok. 43 x ø 24 cm
Materiał zew. 70D 100% Poliester
Na wzrost do 198 cm
Testowany zgodnie z EN 13537 / ISO EN 23537 V
Zakres temperatur -2,6°C/-8,9°C/-27,2°C
Wypełnienie SpiraFil™ LT
Waga całkowita ok. 1865 g

Śpiwór Marmot Trestles 15 Long (198 cm) - cobalt blue/blue night - opinie klientów

0.0
0 opinie