Śpiwór Hannah Trek 200 (195 cm) - moroccan blue

205,19 zł 269,99 zł
24% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 150 zł 5,99 zł - nie dotyczy -
> 150 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Śpiwór turystyczny Hannah Trek 200 (195 cm) posiada podwójną warstwą syntetycznego ocieplenia Izotherm, przeznaczony na wyprawy w cieplejszej części roku. Model ten pomyślany został tak, by mogły w nim zaznać zdrowego snu osoby o maksymalnym wzroście 195 cm.

Model zaprojektowany z myślą o użytkowaniu w trakcie wiosennych i letnich wypraw w nieznane. Jest on chętnie wybierany zarówno przez miłośników trekkingu, jak i osób wybierających się z rodziną pod namioty. Klasyczny kształt mumii oraz wysokiej jakości materiały sprawiają, że doskonale spisze się w czasie częstych wjazdów.

Za dobrą termikę śpiwora Hannah Trek 200 odpowiada podwójna warstwa ociepliny Izotherm. To syntetyczne wypełnienie składa się z pustych w środku włókien poliestrowych. Poddanie ich specjalnemu procesowi sprawia, że bardzo szybko wracają do swojego pierwotnego kształtu. Dzięki temu śpiwór po wyjęciu z pokrowca transportowego szybko nabiera odpowiednich kształtów i jest gotowy do spędzenia w nim nocy. Włókna te utrzymują między sobą duże ilości nagrzanego powietrza które stanowi świetny izolator. Całość jest stosunkowo lekka i łatwa do spakowania do niewielkich rozmiarów, co znacznie ułatwia transport.

Na szybkie znalezienie się w śpiworze pozwala długi dwustronny suwak, oferujący bezproblemowy dostęp do środka. Nad minimalizacją strat ciepła czuwa umieszczony wewnątrz kołnierz termiczny. Lekko dopasowany kaptur można łatwo regulować za pomocą ściągacza ze stoperem.

Podobnie jak inne śpiwory tego producenta także w tym modelu nie zapomniano o użytecznych drobiazgach. Zamek posiada zabezpieczenie przed przypadkowym rozpięciem w trakcie snu. Wewnątrz znajduje się praktyczna kieszonka na rzeczy, które muszą być zawsze pod ręką. Z kolei w dolnej części wszyto pętelki pozwalające na powieszenie śpiwora.

Śpiwór wycieczkowy Hannah Trek 200 został wyposażony również w pokrowiec kompresyjny, który znacznie ułatwi jego przenoszenie i upakowanie w plecaku czy samochodzie.

Hannah Trek 200 najważniejsze cechy:
 • Zapewniające dobrą izolację wypełnienie syntetyczne Izotherm;
 • Kształt mumii;
 • Kaptur z możliwością regulacji;
 • Dwubiegowy suwak z zabezpieczeniem przed rozpinaniem;
 • Listwa ocieplająca i zakrywająca suwak;
 • Kołnierz ocieplający ze ściągaczem;
 • Wewnętrzna kieszonka na drobiazgi;
 • Pętelki do zawieszenia;
 • Załączony worek kompresyjny idealny do transportu śpiwora;
Wymiary po rozłożeniu: ok. 230 x 85 x 65 cm;

Śpiwór przeznaczony dla turysty o maksymalnym wzroście do 195 cm.

Zakres temperatur (testowany zgodnie z EN 13537):

Temp. max Temp. komfortu Temp. limitu Temp. minimalna
18°C +8°C 3°C -11°C

Zakresy temperatur wg normy EN 13537

Odnoszą się one do standardowego mężczyzny i standardowej kobiety po średnim wysiłku. Uwaga! Czasami może się zdarzyć, że odczucie zimna będzie inne u różnych osób. Na sposób odczuwania zimna mają też wpływ takie czynniki jak: zmęczenie, głód, złe samopoczucie, wcześniejsze wychłodzenie, wiek, metabolizm, grubość tkanki tłuszczowej itp.
 • Górna granica komfortu (T max) - temperatura, w jakiej "standardowy mężczyzna" nie poci się, a nadmierna temperatura nie zakłóca jego snu.
 • Komfort (T comf) - temperatura, w jakiej człowiek znajduje się w równowadze termicznej i nie odczuwa zimna. Wartość ta odnosi się do "standardowej", najedzonej kobiety, po średnim wysiłku. Tym parametrem powinny kierować się kobiety wybierając śpiwór.
 • Temperatura graniczna (T lim) - najniższa temperatura, w jakiej "standardowy mężczyzna" może spać komfortowo. Tym parametrem powinni kierować się mężczyźni wybierając śpiwór.
 • Temperatura ekstremalna (T min) - przekroczenie tej wartości powoduje ryzyko hipotermii i oznacza warunki, w których można przetrwać najwyżej sześć godzin (parametr oparty na odczuciach "przeciętnej kobiety"). Tą temperaturą nie powinniśmy się kierować przy zakupie śpiwora.
Izotherm to 100% poliestrowe, szybkoschnące włókna, które zapewniają długotrwałą izolację cieplną nawet przy wysokiej wilgotności powietrza. Silikonizowanie włókien powoduje, iż są one miękkie i delikatne oraz doskonale zachowują swój kształt. Wypełnienie Izotherm zapewnia dobre właściwości izolacyjne oraz wysoką prężność. Po rozłożeniu, dzięki swojej sprężystości, włókna szybko wypełniają całą dostępną przestrzeń. Włókna nie absorbują zapachów, są antyalergiczne.
Specyfikacja techniczna:
Kształt śpiwora Mumia
Kołnierz termiczny V
Listwa termiczna V
Materiał wew. 68D 185T poliester
Wymiary pakunku ok. 37 x ø24 cm
Materiał zew. 68D 210T poliester WR
Na wzrost do ok. 195 cm
Test EN 13537 V
Zakres temperatur +18°C/+8°C/+3°C/-11°C
Wypełnienie Izotherm 2 x 100 g
Waga wypełnienia ---
Waga całkowita ok. 1570 g

Śpiwór Hannah Trek 200 (195 cm) - moroccan blue - opinie klientów

0.0
0 opinie