Śpiwór dla dzieci Coleman Frisco

175,99 zł 219,99 zł
20% taniej
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 7,99 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 7,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Śpiwór dla dzieci Coleman Frisco to model, który sprawi, że kempingowanie będzie dla dzieciaków doskonałą zabawą i szansą na przeżycie niezapomnianej przygody.

Marka Coleman od wielu lat dba o komfort biwakowiczów, dostarczając wysokiej klasy produkty. Sprawdzone rozwiązania tym razem mają na celu posłużyć najmniejszym miłośnikom aktywności na świeżym powietrzu.

Bez wątpienia śpiwór będzie stanowił najważniejszą część wyposażenia dla małych śpiochów. Najlepiej, gdyby zapewniał możliwie jak najbardziej zbliżony komfort snu — co ten oferowany przez pozostawioną w domu kołdrę. Głównym kryterium wyboru powinna być jego jakość, o którą przy produktach marki Coleman nie musimy się martwić. Śpiwór Frisco został stworzony specjalnie z myślą o dzieciakach. Będzie świetnym wyposażeniem chłopców, którzy dopiero oswajają się z tą formą odpoczynku.

Śpiwór Frisco posiada bardzo wydajną ocieplinę Coletherm o dwuwarstwowej konstrukcji. Gwarantuje komfortowy i wygodny sen w cieplejszych porach roku, jednak bez problemu poradzi sobie również wtedy, gdy słupek rtęci nieznacznie się obniży. Anatomiczny kształt mumii idealnie pasuje do budowy ciała i zapewnia jeszcze lepszą ochronę termiczną. Materiał zewnętrzny został wykonany z poliestru o zwiększonej wytrzymałości na przetarcia. Dzięki temu eksploatacja w warunkach terenowych nie będzie stanowiła dla niego zagrożenia.

Śpiwór Coleman Frisco został zaprojektowany specjalnie z myślą o najmłodszych użytkownikach. Dzięki niemu kemping czy biwakowanie będzie ulubioną formą spędzania czasu.

Śpiwór dla dzieci Coleman Frisco - najważniejsze cechy:
  • Dwuwarstwowa ocieplina Coletherm 2x250 g/m2
  • Wewnętrzna kieszonka;
  • Profilowane miejsce na stopy;
  • Konstrukcja zamka zabezpiecza przed stratami ciepła;
  • Śpiwór zapewnia świetną ochronę w cieplejszych okresach roku, lecz posłuży równie dobrze, gdy temperatura nieco spadnie;
  • Wytrzymały poliester zastosowany w warstwie zewnętrznej;
Wymiary: 167 x 66 cm (dane producenta)
Coletherm - syntetyczne włókna o okrągłym przekroju i pustej przestrzeni w ich wnętrzu. Tworzące się tam liczne „kieszenie powietrzne” magazynują ciepło — zapewniając bardzo dobre właściwości izolacyjne od chłodu.
Thermolock - Specjalna konstrukcja suwaka, dąży do redukcji strat ciepła — zapewniając wyższy komfort odpoczynku.
Wewnętrzna kieszonka pozwala na schowanie cennych drobiazgów.
3D Foot Area - Specjalnie profilowane miejsce w okolicach stóp, zapewnia wyższy komfort i lepiej izoluje to wrażliwe na chłód miejsce ciała.
Temp. komfortu Temp. limit Temp. Ekstremalna
+4°C -1°C -17°C

Zakresy Temperatur wg normy EN 13537 - odnoszą się one do standardowego mężczyzny i standardowej kobiety po średnim wysiłku. Czasami może się zdarzyć, że odczucie zimna będzie inne u różnych osób. Na sposób odczuwania zimna mają też wpływ takie czynniki jak: zmęczenie, głód, złe samopoczucie, wcześniejsze wychłodzenie, wiek, metabolizm, grubość tkanki tłuszczowej itp.

Górna granica komfortu (T max) - temperatura, w jakiej „standardowy mężczyzna” nie poci się, a nadmierna temperatura nie zakłóca jego snu.

Komfort (T comf)- temperatura, w jakiej człowiek znajduje się w równowadze termicznej i nie odczuwa zimna. Wartość ta odnosi się do „standardowej”, najedzonej kobiety, po średnim wysiłku.

Tym parametrem wybierając śpiwór, powinny kierować się kobiety.

Temperatura graniczna (T lim) - najniższa temperatura, w jakiej „standardowy mężczyzna” może spać komfortowo. Tym parametrem wybierając śpiwór, powinni kierować się mężczyźni.

Temperatura ekstremalna (T min) - przekroczenie tej wartości powoduje ryzyko hipotermii i oznacza warunki, w których można przetrwać najwyżej sześć godzin (parametr oparty na odczuciach „przeciętnej kobiety”). Tą temperaturą nie powinniśmy się kierować przy zakupie śpiwora.
Specyfikacja techniczna:
Płeć dziecięce
Kształt śpiwora Mumia
Kołnierz termiczny ---
Listwa termiczna ---
Materiał wew. poliester
Wymiary pakunku ok. 37 x ø24 cm
Materiał zew. poliester
Na wzrost do ---
Test EN 13537 V
Zakres temperatur +4°C/-1°C /-17°C
Wypełnienie Syntetyczne Coletherm 2 x 250 g/m2
Waga wypełnienia ---
Waga całkowita ok. 1400 g

Śpiwór dla dzieci Coleman Frisco - opinie klientów

0.0
0 opinie