Śpiwór Coleman Silverton 150 Pillow Pocket (200 cm) - orange/grey

279,99 zł
Produkt dostępny, gotowy do wysyłki.
Koszt dostawy już od 0,00 zł Szczegóły

Zadaj pytanie
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy
Stosujemy PROSTE STAWKI - waga i wymiary przesyłki nie wpływają na cenę dostawy!
Poczta Polska S.A. - usługa Kurier 48
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 249,99 zł 8,99 zł 11,99 zł
250 - 349,99 zł 0 zł! 11,99 zł
> 350 zł 0 zł! 0 zł!
InPost - Paczkomaty 24/7
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 299,99 zł 7,99 zł - nie dotyczy -
> 300 zł 0 zł! - nie dotyczy -
DHL - paczka kurierska
Łączna cena zamawianych towarówKoszt dostawy
Płatne z góryPłatne przy odbiorze
0 - 449,99 zł 13,99 zł 13,99 zł
> 450 zł 0 zł! 18,99 zł

Śpiwór Coleman Silverton 150 Pillow Pocket (200 cm) - orange/grey o odpowiednio izolującym kształcie typu mumia i specjalnie poszerzanej przestrzeni dla stóp - dla zapewnienia większego komfortu. Całość oparto o nowoczesne wypełnienie Coletherm®, które umożliwi komfortowy sen przez większą część roku. Jesto model, który dedykowany jest osobom, których wzrost nie przekracza 200 cm.

Silverton 150 Pillow Pocket (200 cm) - orange/grey to uniwersalny śpiwór marki Coleman, który dzięki odpowiednio dobranej temperaturze komfortu - sprawdzi się w trakcie cieplejszej części roku. Kształt typu mumia z ciepłym kołnierzem zapewni lepszą izolację przed chłodem. Specjalnie poszerzana przestrzeń na stopy, zwiększa komfort użytkowania i lepiej dogrzewa to wrażliwe na chłód miejsce. Model ten posiada również niezwykle praktyczną kieszonkę z suwakiem w tylnej części kaptura. Umożliwia ona włożenie pod głowę małej poduszki lub nawet koszulki czy bluzy, które znacznie poprawią komfort snu.

Podwójna warstwa wypełnienia - Coletherm™ 2x160 g/m2, zapewni odpowiedni komfort cieplny, również w trakcie nieco chłodniejszych nocy. Materiał zewnętrzny w śpiworze Coleman, wykonany został z nieco bardziej wytrzymałego materiału w technologii Ripstop - wyróżnia się więc większą odpornością i minimalizuje wielkość ewentualnych rozdarć materiału. Suwak na całej długości posiada listwę w technologii Thermolock™ Zipper Bafle - która minimalizuje straty ciepła mogące uchodzić na całej długości zamka. W środku znajdziemy praktyczną kieszonkę, która może zabezpieczyć cenny drobiazg podczas każdej nocy. Śpiwór wyposażono w pokrowiec kompresyjny.

Zakres temperatur (testowany zgodnie z EN 13537):

Temp. komfortu Temp. limitu Temp. minimalna
+3°C -2°C -18°C

Zakresy temperatur wg normy EN 13537

Odnoszą się one do standardowego mężczyzny i standardowej kobiety po średnim wysiłku. Uwaga! Czasami może się zdarzyć, że odczucie zimna będzie inne u różnych osób. Na sposób odczuwania zimna mają też wpływ takie czynniki jak: zmęczenie, głód, złe samopoczucie, wcześniejsze wychłodzenie, wiek, metabolizm, grubość tkanki tłuszczowej itp.

  • Komfort (T comf) - temperatura, w jakiej człowiek znajduje się w równowadze termicznej i nie odczuwa zimna. Wartość ta odnosi się do "standardowej", najedzonej kobiety, po średnim wysiłku. Tym parametrem powinny kierować się kobiety wybierając śpiwór.
  • Temperatura graniczna (T lim) - najniższa temperatura, w jakiej "standardowy mężczyzna" może spać komfortowo. Tym parametrem powinni kierować się mężczyźni wybierając śpiwór.

* Temperatura ekstremalna (T min) - przekroczenie tej wartości powoduje ryzyko hipotermii i oznacza warunki, w których można przetrwać najwyżej sześć godzin (parametr oparty na odczuciach "przeciętnej kobiety"). Tą temperaturą nie powinniśmy się kierować przy zakupie śpiwora.

Specyfikacja techniczna:
Kształt śpiwora Mumia
Kołnierz termiczny ---
Listwa termiczna V
Materiał wew. Poliester
Wymiary pakunku ok. 37 x ø25 cm
Materiał zew. Poliester / poliester ripstop
Na wzrost do ok. 200 cm
Test EN 13537 V
Zakres temperatur +3°C/-2°C /-18°C
Wypełnienie Coletherm
Waga wypełnienia 2 x 160 g/m2
Waga całkowita ok. 1780 g

Śpiwór Coleman Silverton 150 Pillow Pocket (200 cm) - orange/grey - opinie klientów

0.0
0 opinie